Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Nové Město pod Smrkem

• „Nejlepší zubař co znám :-). Ochotný, vnímavý, hodný. S ním jsem se přestala bát zubaře. Vřele moc doporučuji.

Řeznická 166/2, Liberec Mapa

• „Je mi 66 let a po celoživotních problémech se zuby se konečně nebojím chodit k zubaři. Pan doktor je milý, příjemný, každý úkon předem vysvětlí a hlavně nic nebolí.Mohu jen chválit a poděkovat . Více

Tatranská 860, Liberec Mapa

STOMACLINIC s.r.o.

Bělení zubů

od 1 000 kč

• „Musím jen souhlasit s názory, které již zde byly napsány a nechci se opakovat. Je to opravdu výborný pan doktor a to po všech stránkách. Moc mu děkuji Více

Lipová 664/2, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a velmi ochotné. Je to první zubařka, ke které se nebojím chodit. Vše mi před zákrokem vysvětlí, nabídne mi řešení a čeká na mé rozhodnutí. Nikdy jsem u ní nic neplatila. Tuto doktorku mohu jenom doporučit. Jen je veliká škoda, že končí. Pevně věřím, že ten kdo bude po ní, bude stejně dobrý jako je ona. Více

Na Okruhu 884/7, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Jeden z nejlepších lékařů, které jsem kdy poznala. Milý, vtipný a co se odborné stránky týče tak vynikající. Všem bych přála takového lékaře. Za 15 let co jsem pacientka pana doktora Zemana se mi nestalo, že bych se netěšila k zubaři. Více

Ignáta Herrmanna 4, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „10/2021 trhání zubů v zánětu a silným krvácením s léky na ředění krve.Profesionální, perfektní, rychlý a hlavně bezbolestný zákrok jak operační tak i pooperační, po vytržení žádné komplikace a bolesti. Pan MUDr. Rawaa prostě umí a asistující sestra také. Byl jsem velmi spokojen. Děkuji J.K. Více

fugnerova 667/7, Liberec Mapa

OC. delta

• „Je to skvělý doktor .Moc lituji,že jsem takového zubního lékaře neměl již dříve. Má zlaté ruce i srdce, je to dobrý člověk.Skvěle se doplňuje se sestřičkou,která je také moc milá a příjemná. Více

Lužická 692/1, Liberec Mapa

EPE, s.r.o.

• „Suprový přístup ,se vším jsem spokojená . Má přecitlivělá tříletá dcera v křesle sedí bez problémů a vůbec se nebojí ,zoubky si nechá důkladně zkontrolovat bez problémů a spokojená s obrázkem odchází . A SMS připomenutí předem k nezaplacení. Více

Tyršova 139, Liberec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Návštěva s paradentózou už před pár lety, ale paní doktorka ochotně vyřešila i jiný problém, který sama odhalila a o němž jsem nevěděla. Naprostá spokojenost s paní doktorkou, sestřičkou i jejich dentálními hygienistkami!! Více

Rumunská 655/9, Liberec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Zubařů jsem se vždy bála, ale díky panu doktorovi se mi podařilo strachu zbavit a do jeho skvěle vybavené ordinace chodím ráda. Je to výborný odborník a člověk, precizní, empatický a na pacientech mu opravdu záleží. Více

Polní 175, Chrastava Mapa

DemaDent

• „Jako skoro každý jsem se vždy návštěv zubaře obávala, ale od doby, co chodím k panu Dr. Pimakhinovi a jeho zdravotní "sestřičce", tak to pro mě není vůbec stresující záležitost. Ošetření je bezbolestné a velmi šetrné. Cekově jsem spokojená. Více

Husova 73, Liberec Mapa

Alexander Pimakhin

• „Pan doktor je bezvadný člověk a také 100% profesionál moc si ho vážím a jsem rád že chodím zrovna k němu

Frýdlantská 156/8, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi precizní a rozumný zubař. Jsem nadšená. Vytrhl mi osmičku bez komplikací, zachránil mi zub v zánětu a umí vymodelovat krásnou korunku. Více

Rumjancevova 335/8, Liberec Mapa

DENTHERA s.r.o.

• „Skvělá, milá profesionálka. Již několik let k ní docházím a velice dobře poradí i po telefonu. Paní doktorka má veškeré vybavení, vč.rentgenu a provádí kvalitní práci nejen na přímou úhradu. Dokáže opravit zuby i přes pojišťovnu a to se mnohdy už nevidí. Více

Lipová 664/2, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor i sestřička jsou profesionálové se vším všudy. Pan doktor se, alespoň dle mého laického pohledu, dobře vyzná nejen v běžných zákrocích, ale i v moderních postupech apod. Nejsem jeho pacientem zase tak dlouho, ale i za tu nepříliš dlouhou dobu je znát velký pokrok v komunikaci, která dříve trochu pokulhávala. Je radost sledovat, jak se z velmi dobrého lékaře stává výborný ;o) Dnes se vždy přesně dozvím, v čem je problém, jaké jsou možnosti jeho řešení, jaké je lékařovo doporučení. Přestože jsem předtím měl dobrého dentistu, pan doktor Holoubek je ještě minimálně o třídu výš. Díky lokálnímu umrtvení, které stále není jinde běžné, to u pana doktora nebolí, takže se u něj návštěva stává ne sice událostí, na kterou by se člověk těšil, to snad u zubaře ani nejde ;o), ale rozhodně se už člověk nemusí bát o zuby se postarat, což považuji za velmi důležité. Prostředí čekárny je naprosto bez chyby. Rádio, pohodlné posezení, různé časopisy, hezká čistá toaleta se vším potřebným a přístupná přímo z čekárny. Jediným mínusem jsou termíny, na nejbližší týdny nebo i měsíce má většinou plno. Není se co divit, to se dobrým lékařům zřejmě stává. Jedním z důvodů bude také fakt, že si pacienty objednávají na přesný čas a vždy s rezervou, aby se nemuselo spěchat na dalšího pacienta, což je naopak obrovský plus. Akutní zákrok je pak ale velmi těžké narychlo domluvit, i když se sestřička snaží, jak může. To je ovšem má zkušenost stará mnoho měsíců a třeba se i toto už podařilo vyřešit. Vřele doporučuji! Více

Husova 76, Liberec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Díky své profesi, jsem dlouhodobě pobýval v různých městech republiky a mám tak za posledních dvacet let, možnost srovnání cca patnácti stomatologů. Paní doktorka Tuháčková patří k absolutní špičce!! Příjemná, pečlivá, velice fundovaná lékařka. Pod jejími křídly jsme celá rodina. A zaplaťpámbu za to. Péče je to nadstandardní, za což pacient musí připlatit. Což je v tomto případě zcela v pořádku. Více

Pražská 893/21, Liberec Mapa

Dentali

• „Skvělá zubařka i člověk. I moje 5ti letá dcera se k ní těší! Nechápu, jak někdo mohl dát negativní recenzi. Takový člověk by měl jít kamkoliv jinam, aby věděl,o čem mluví. Hlupákům se nezavděčí nikdo. Více

Lužická 692/1, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Zručný,šikovný,ohleduplný.Jsem rád že mám doporučení a on mně k sobě do seznamu pacientů přibral.

Soukenné náměstí 121/1, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nejsem u paní doktorky jako stálý pacient, ale ošetřila mě akutně. Byla jsem naprosto spokojená, všechno mi dopodrobna vysvětlila, udělala RTG, ošetřila zub (měla jsem kaz pod blombou) a neustále se ptala, zda něco nebolí. Na pohled vypadá přísně, ale já s ní neměla žádný problém. Více

Moskevská 637/6, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Hrozně hodný lékař. Chodíme k němu celá rodina. Vždy vysvětlí a doporučí nejlepší variantu. Děkujeme :-)

Ignáta Herrmanna 4, Liberec Mapa