Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Frýdek-Místek

• „Paní doktorka a její sestřička jsou obě úžasné.Citlivé a odborně na velmi dobré úrovni.A hlavně nikdy nemám pocit,že jsem nevítaná i když se vážně bojím...a nejsem vzorná v docházce. Více

Fr. Formana 269/45a, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Gelacakova K paní doktorce Vopaskové chodím od 19ti což je už 20let.Od začátku jsem s péči spokojena.Chodím k ní i s mou dcerou.A vždy nám vše vysvětlila i na různédotazy odpověděla.Přeji jí at´ má dost spokojených pacientů.A děkuji za lidský přístup. Více

Porubská 549, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Chodíme k panu doktorovi několik let skoro celá,dost velká rodina z Dobré. Jsme nad míru spokojeni a profesionální přístup i od dcery pana doktora spolu vytváří dvojordinaci na té nejvyšší úrovni.Lidský přístup k pacientům a pohoda,která v ordinacích vyzařuje,je ta nejlepší reklama. Díky. René . Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „POZITIVNÍ hodnocení.profesionalita,lidskost,hodnocení kolektivu ordinace.chdím k paní doktorce už deset let.

Vítkovická 1/1, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Navštěvuji paní doktorku už od dítěte a nemůžu si ztěžovat. Jsem velice spokojená.

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Paní zubařka je neuvěřitelně ochotná, kdykoliv přijdete, vždy se Vám snaží vyhovět. Navíc milá, empatická, vše vysvětlí a dokáže si s Vámi povídat o čemkoliv. Na druhou stranu nečekejte žádný luxus v podobě přístrojů a vybavení. Prostě takové to klasické starší vybavení. Se složitějšími zákroky posílá k jiným zubařům, kteří mají špičkové přístroje. I tak jsem maximálně spokojená. Více takových zubařů, kteří svou práci mají rádi a záleží jim i na druhých. Více

Sklopčická 481, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Chodím k němu cca 10-12 let. Jiných zubních lékařů jsem moc nepoznal, tak nemohu soudit, jestli dát "nejlepší" a ani cenu neumím srovnat. Co mi dělal, drží. Nepamatuji, že by mi někdy vypadla jeho plomba. Někdy má lepší náladu, někdy horší, jako každý, ale do zákroků se to nijak nepromítá. Musel mi vytahovat nervy ze zubů, pří anestezi to bylo bez bolesti. Musel mi i trhat - při umrtvení to šlo jak ze záhonku, za nějakých 30 vteřin nebylo co řešit a to byla korunka vlastně ulomená a nebylo zbytek skoro jak chytit. Mám i můstek - zatím drží, sedí dobře (nevím, kdo jim dělá laboratoř). Dal mi vybrat ze dvou variant a netlačil mě do té dražší (sám jsem si ji vzal). Dost dbá na prohlídky 2x ročně, což je správné. Mohu doporučit, ale otázka je, jestli bere nové pacienty, to nevím. Více

Jilemnického nám. 1233/1, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Vynikající paní doktorka, příjemné vystupování, vstřícnost. Navštěvujeme ordinaci již mnoho let a jsme velmi spokojeni. Touto cestou děkuji. S Více

Frýdecká 399, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Super zubarka, velmi prijemna , praci odvede dokonale, sestricka taktez,moc prijemna , vlidna,do takove ordinac se pak chodi dobre . Více

Podlesí 313, Třinec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „škoda,že už půjde do důchodu,super pan doktor,dokonce se nebojím,chodím k němu už skoro 20 let......

Sokolovská 30/1224, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní zubařka je naprosto úžasná.Nic zlého bych na ní neřekla. Prostě anděl pro mě a mého manžela. Velice příjemný hlas,ochota,laskavost. Více

Jana Švermy 8, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Po třech letech hledání zubního lékaře jsme narazili na paní doktorku, která má zájem léčit a udržovat chrup v optimálním stavu. Paní doktorka i se sestřičkou zasluhují velikou pochvalu. Všem vřele doporučuji. Havlíkovi Více

Bráfova 6, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Je to můj "Honzíček", stará se o moje zoubky již téměř 40 let a vzhledem k tomu co mi narostlo to neměl jednoduché. Vždy si skvěle poradil, je to odborník na svém místě, svoji práci dělá s láskou a k svým pacientům je milý. Jen více takových, to by bylo dobře, jemu děkuji za to, že ve svých 67 létech můžu jíst a kousat jako mladík. Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K paní doktorce chodím léta. Je odborník a machr.Mám k ní naprostou důvěru. Je štěstí poznat takového zubaře!

Lumírova 2, Ostrava Mapa

• „Nejlepší v Těšíně

Sady Komenského 1/605, Český Těšín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Oceňuji profesionální zručnost, příjemné vystupování. Dlouhé objednací doby jsou dle mého názoru dány faktem, že je široko daleko nejlepší. Ochota a příjemné vystupování jsou další pozitiva. Proto doporučuji a dávm to nejlepší hodnocení. Více

Kadláčkova 894, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Dobrý den, tuto lékařku mohu doporučit za celou dobu co k ní s manželem chodíme, nemáme žádný problém, naopak moc dobře ví co dělá a dělá to správně, příjemná paní i její sestra, obě sympatické a pokud pacient není arogantní trdlo, pochopí, že je to lékař na úrovni. paní zubařka si navíc nemastí kapsy navíc. Což už nevidím u jiných lékařů.....Mohu jedině doporučit, fakt šikovná a vstřícná. Myslím, že když k ní dojíždí pacienti i z Frenštátu pod Radhoštěm, mluví to samo za sebe. Více

Sokolská tř. 51, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan dokrot Liberda je skvělý lékař, moc si ho vážím, udělal mi perfektní chrup, o cž se před ním marně pokoušeli např. Mudr. Mrázek, a 2 další stomatologové. Jsem mu vděčna, zuby jsou staré 15 let a v perfektním stavu . Děkuji pane doktore . Více

Denisova 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Výborný lékař i člověk - nelze nic vytknout.

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem také spokojená,a také doporučuji.Velice pečlivá a vstřícná.Chodíme k paní zubařce celá rodina a super.

Záhumení 832, Kopřivnice Mapa