Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Frýdek-Místek

• „Výborná lékařka, pečlivá, jemná a hlavně nikdy nečekám.

Škroupova 12, Ostrava Mapa

Klinika moderní stomatologie

• „Velmi dobra doktorka, pratelska, umi poradit. Chodime k ni cela rodina pravidelne co pul roku a dokonce nejmladsi syn si ji oblibil tak, ze se vrtacky neboji. Vice takovych lekaru. Skoda, ze za par let odchazi do duchodu, doufam, ze si nas prevezme jeji syn, ktery jak je videt, jde pekne v jejich slepejich. Více

Školní 1286, Horní Suchá Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Navštěvuji již cca 12 let a jsem maximálně spokojená. příjemná, pohodová paní doktorka včetně sestřičky. nikdy nic nezanedbala, naopak ještě doporučí a poradí. Více

Denisova 1, Ostrava Mapa

• „Nejlepší zubařka, téměř bezbolestná......-:) a velice trpělivá !B

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Vysoká profesionalita, skvělý přístup k pacientům.

28.října 150/2663, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „První zubař,kde jsem neměla poprvé v životě strach.Všechny úkony mi popsal a i při trhání zubu mi říkal,co právě dělá,zubu se nechtělo ven.Provedl mi ještě kontrolní rentgen a teprve pak mi pustil domů.Sestřička příjemná,ochotná,usmívající se.Vřele doporučuji. Více

č.d. 130, Třanovice Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Zubař je velice milý, stejně jako jeho pomocníci (zdravotní bratři a "sekretáři"). Přístup byl velice vlídný a zuby byly prohlídnuty podrobně včetně různých doporučení na jejich péči. Dnes mi byl spraven zub a i když jsem něco málo zaplatila, tak to samozřejmě stojí za to, než abych měla nějaké velké potíže v budoucnu. Více

28. října 214, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog AESCULAP

• „Paní zubařka je krom profesionála taky velmi sympatická paní ke které se opravdu nikdo nemusí bát jít! :) se sestřičkou vždy vytvoří příjemnou atmosféru a já se tam opravdu těším! A to si dobrovolně nenechávám píchat umrtvení, protože u ní to opravdu není třeba :) osmičku mi vytrhla jako nic (to s umrtvením bylo samozřejmě :) ale druhý den jsem normálně jedla. Mohu jen doporučit! Více

Ostravská 878, Petřvald Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „S paní doktorkou Markovou mám nejlepší zkušenosti, odvádí perfektní práci. Děkuji. NL. Studénka

Tovární 367, Studénka Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Já taky chodím již mnoho let, jsem takový ten nevděčný pacient, který přichází až když to bolí a musím říct že jsem se vždycky setkal s výjimečnou ochotou, pečlivostí a trpělivostí. A zubní kámen mi rozbíjí pokaždé :-) Více

Karvinská 9, Český Těšín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Někdy je doba čekání v čekárně dost dlouhá a neordinuje každý den, přesto je to nejlepší zubař, kterého znám. Opravdu musím jen chválit. Více

Vančurova 401, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Super přístup, bez bolesti, žádné bouchání kladívkem, bez vrtaček...spodní osmu mi musel vyřezat, horní jen vytrhl...za týden jdu na další dvě a jsem naprosto vklidu :-) palec nahoru, profesionální lékař Více

Bozděchova 4, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Jsem velmi spokojen. Chodím k paní doktorce s celou rodinou.

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Kvalitní a velmi dobré profesionální ošetření. Bezproblémová domluva, vstřícnost. Na neakutní zákroky je třeba se dopředu objednat. Kvalitní práce, bez problému a reklamací. Více

Divadelní 21, Český Těšín Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Kdybych chodila k paní doktorce již před x-léty mohla jsem mít o pár zubů v puse víc. Její péče je skvělá!! Divím se těm co pomlouvají, když se vám její péče nelíbí - běžte jinam!!! Více

J. Suka 1753, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Chodím k mladšímu panu doktorů Jirouškovi a jsem velmi spokojená a moc děkuji za Vaši péči. Rovněž děkuji i sestřičce. Přeji hodně zdraví a pracovních úspěchů v Novém roce 2021... Více

Dolní 101, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi šikovná a lidská lékařka, ošetření je pečlivé, nemusím se bát zubaře :) Děkuji jí za vlídný přístup k pacientům :) Více

č.d. 577, Ostravice Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Skvělá, milá a citlivá paní zubařová. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém a to musím říct, že vzhledem k mému špatnému stavu chrupu za ní chodím opravdu pravidelně. Vždy mi vše pečlivě vysvětlí a dobře vyřeší. Sama od sebe nabídne anestezii, ale my to zvládáme hravě i bez ní protože p. doktorka prostě umí! Objednání je do pár dní a v čekárně nemusím dlouho vysedávat, max 15min. Vždy si vyslechne názor pacienta a snaží se přijít na nejlepší řešení. Výhodou jsou velice nízké doplatky, což je v dnešní době jako zázrak. Za výplně u jiné zubařky jsem platila víc, jak 1000kč a to nemluvě o počtu kazů, které ještě čekají na zaplnění. Tady zaplatím za bílou plombu 200kč a je jedno, zda je kaz veliký jako půlka Asie. Vím, že mám zuby kvalitně ošetřené a nemusím tam nechat půl výplaty. Doufám, že to paní doktorce bude ještě hodně dlouho sloužit! Jinou a lepší paní zubařovou bych hledala jen ztěží. Více

Autokola a.s, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi pečlivý a milý stomatolog. Každou návštěvu doplňuje péči o mé zuby vysvětlujícím komentářem. Původně jsem docházela k panu doktoru Střebovskému staršímu, poté jsem byla převzata panem doktorem Střebovským mladším. Neměnila bych. Více

T. G. Masaryka 603, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Vynikající zubařka a skvělý člověk. Pečlivá, trpělivá a jemná a vždy s úsměvem a pohodou. Sestra velice příjemná a vstřícná. Nikam jinam bych už nešla, mají moji 100% důvěru. Více

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava Mapa