Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Frýdek-Místek

• „Paní doktorka je naprosto vynikající, profesionální, korektní a má citlivý přístup k pacientům. Zachránila mi nejeden zub, nikdy nic neodbyde, je důkladná a svědomitá. Chodí k ní půlka naší rodiny a všichni jsme spokojení. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Skvělý zubař. Jsem naprosto spokojená. Nepřišla jsem na nic, co by se mu dalo vytknout. Chodíme k němu celá rodina a spokojeni jsou všichni. Více

Kadlčákova 1502, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor Libor Konopáč byl nejlepší! Škoda, že už šel do důchodu! Ale zase ať si odpočine. Myslím, že se zasloužil o skvělou pověst a jistě zanechal velkou stopu v nás všech, kteří jsme byli jeho ovečkami. Tak Děkuji za váš lidský přístup pane Doktore! Více

Bozděchova 4/1848, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Napsoto vynikající !!! Jeho práce je koncert. Jsem velmi spokojený.

Porubská 550, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Mária Horňáková - ://Výborná lékařka a sestra taky. Moc děkuji za jejich péči. Jsem s nimi moc spokojena, můj manžel také. Více

Novoveská 111/9, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka má zlaté ručičky. Lidský přístup. Vždy velmi milá. Nejlepší zubař, jakého jsem měla. Chodíme celá rodina. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „dr. Hasák je velmi příjemný a kvalitní odborník. Chodí k němu do ambulance celá naše rodina a jsme všichni velmi spokojení. Více

Komenského 1, Český Těšín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi profesionální a lidský přístup, k dospělým i dětem. Chodíme celá rodina a jsme moc spokojeni, krátké objednací doby, nízké ceny za ošetření, profesionální přístup. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „P, doctorka mi udelala mustek ores 27 lety. Mam ho do dnes v perfectnim stavu. Po Tom co jsem se odstehovala nekolik zubaru i odborniku chvalili vzornou praci. Dekuji Více

Mírová 24/97, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Skvělá pani zubařka, vše vždy podrobně vysvětlí, vyléčí. Nemám co vytknout, se sestřičkou jsou sehraná dvojka už x let a jsou obě velmi příjemné :-) Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K paní doktorce jsem nedávno přešla a jsem s ní naprosto spokojená, snaží se mi pomoct, má lidský přístup, udělá maximum. Škoda, že jsem o ní nevěděla dřív. Moc Vám děkuji a přeji hodně zdraví. Více

Škroupova 12, Ostrava Mapa

Klinika moderní stomatologie

• „Nemám co vytknout, ochota, vstřícnost, vše OK.

Školní 119, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Denticulus s.r.o. PL stomatolog s lab.

Emila Pajurka 110, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Denticulus s.r.o. PL stomatolog s lab.

• „JA JSEM S PANÍ DOKTORKOU NAPROSTO SPOKOJENÁ, URČITĚ LEPŠÍ , KDYŽ SE S NIMA POBAVÍM,NEŽ DRŽET V ORDINACI MINUTY TICHA. SESTŘIČKA JE MOC PŘÍJEMNÁ JAKO PANÍ DOKTORKA. NEMĚLA JSEM S NIMA NIKDY ŽÁDNÝ PROBLÉM. A VY KTEŘÍ TADY PÍŠETE KATASTROFÁLNÍ APOD. KDYŽ SE VÁM NĚCO NELÍBÍ ,STAČÍ SI VYZVEDNOUT VÝPIS KARTY A PŘEJÍT K JINÉMU ZUBNÍMU LÉKAŘI. PŘEJU VÁM HODNĚ ÚSPĚCHU PŘI HLEDÁNÍ. A GARANTUJI VÁM, ŽE TAKHLE PŘIJEMNÉ PANÍ NENAJDETE NIKDE. KDYŽ ODCHAZÍTE Z ORDINACE , ODCHAZÍTE S ÚSMĚVEM NA TVÁŘI A PODĚKUJETE. NENÍ VÁM TRAPNĚ,KDYŽ POTOM TADY NAPÍŠETE TOHLE?? STYĎTE SE. KAŽDÝ MÁ PRÁVO ŘÍCT SVŮJ NÁZOR,ALE NÉ ZA ZÁDY. NÉ JAKO ANONYM, ALE Z OČÍ DO OČÍ. JE LEHKÉ TOHLE NAPSAT , O TO TĚŽŠÍ TO ŘÍCT. NIC VÁM NEBRÁNÍ V TOM PŘEJÍT. ŘEKNĚTE MI ,MŮŽETE SE PO TOMHLE ,KDYŽ PŘIJDETE NA PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU PODÍVAT JEŠTĚ TÉHLE PANÍ DOKTORCE A SESTŘIČCE DO OČÍ?? JÁ BÝT VÁMI , TAK UŽ SE TAM ANI NEUKÁŽU. A BÝT TOUHLE PANÍ DOKTORKOU TAK VÁM DOBROVOLNĚ PŘI VAŠÍ DALŠÍ NÁVŠTĚVĚ PŘEDÁM JEN VAŠÍ ZDRAVOTNÍ KARTU. TOHLE BYCH SI LÍBÍT NENECHALA. ZKUSTE TO TADY NEPSAT A ZAJÍT JIM TO ŘÍCT. A RADŠI BUDU MÍT POMALEJŠÍ PANÍ DOKTORKU , KTERÁ SICE DĚLÁ POMALU , ALE PEČLIVĚ. NECHTĚLA BYCH NĚKOHO KDO VŠECHNO DĚLÁ HRR HRR A DALŠÍ DEN TAM SEDÍM V 8 HODIN RÁNO ZNOVA! TAKŽE SI NECHTE TYHLE TRAPNÉ PŘIPOMÍNKY,KDYŽ JE NEDOKÁŽETE ŘÍCT DO OČÍ A ZKUSTE SE ZAMYSLET JACÍ JSTE VY V PRÁCI. JESTLI BY SE VÁM LÍBILO KDYBY VÁM V ZAMĚSTNÁNÍ ŘEKLI,ŽE JSOU S VÁMI NAPROSTO SPOKOJENI A NA INTERNETU ZA VAŠIMI ZÁDY SE DOČTETE TOHLE. ASI BY VÁM TO PŘÍJEMNÉ NEBYLO. BUGS BUNNY SIMONA Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka je odborník na svém místě! Vždy precizní, milá a laskavá. Vše důkladně popíše, vysvětlí, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je velice empatická k dětem, vůbec nemají z výkonu strach i přesto, že se jedná o nepříjemný zákrok. Jsme šťastní, že jsme takovou paní zubařku našli. Sestřička je taktéž milá, ochotná, vždy usměvavá. Za naší rodinu rozhodně DOPORUČUJEME! Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Dobrý den, paní doktorka je zručná a šikovná. Docházíme k ní několik let a to celá rodina včetně vnuka. Je vstřícná a jak již zde bylo napsáno,tak každý úkon který bude provádět řádně předem vysvětlí. Jsme velmi spokojeni. Děkujeme a přejeme pevné zdraví. Marta a Jaroslav. Více

J. Šavla 4, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Maximální spokojenost, pana zubaře Hrozka navštěvuji už od své základní třídy! Jeho maximální ochota a vstřícnost vždy potěší! Vřele doporučuji :) Více

T. G. Masaryka 600, Frýdek-Místek Mapa

• „Výborná lékařka

Vratimovská , Autokola a.s, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubní lékařka, kterou znám.. Ošetření profesionální, bezbolestné, paní doktorka je moc milá a empaticka, zbavila mě mého strachu a psychickeho bloku ze zubařu.. Je pravda, že dříve se celkem dlouho čekalo, ale to už neplatí, poslední roky jdu vždy přesně v dobu objednání.. Taky má luxusně vybavenou ordinaci a recepci, paní recepční je moc milá, stejně jako sestra. Vřele doporučuji! Více

Škroupova 12, Ostrava Mapa

Klinika moderní stomatologie

• „skvela jak pani doktorka, tak sestricka/y (laborantka),, odvadi skvelou praci,, za kterou jim vsem moc dekuji,,, Maji ne jen usmev na tvari ale hlavne profesionalni pristup k pacientum,,, mam strach ze zubaru ale k p.doktorce Vikove se skutecne pokazde tesim,,, :-) Více

Šrobárova 22, Ostrava Mapa