Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Frýdek-Místek

• „Tento pán zubní lékař je nejlepší, který je v kraji. Jelikož mám od dětství problémy, jsem šťastná za tohoto odborníka, který mi velice pomohl. Kdyby se odstěhoval na opačnou stranu republiky, tak bych jistě jela na vyšetření za ním. Více

Důlní 3347/1, Ostrava Mapa

• „Spokojená celá rodina. Profesionální přístup, příjemné prostředí, milý personál, vždy dobře naladěný a usměvavý pan doktor (věřím, že se usmívá i pod tou rouškou). Až na prahu třicítky se mi díky ambulanci Mrovecdent podařilo zbavit panické hrůzy ze zubařů a upřímně zavidím a přeju svým dětem, že se na návštěvu u zubaře těší. Ode dneška mám zase hezčí úsměv (dokonale opravená plomba na horní jedničce). Je pravda, že žádné větší zákroky zatím díky bohu nikdo z nás nepotřeboval, ale korunka krásně drží, vypadá naprosto přirozeně, veškeré vrtání, odstraňování zubního kamene apod. zákroky bez bolesti, na první návštěvě velice příjemným způsobem vysvětlené zásady ústní hygieny. Všechny zákroky vždy předem vysvětlené, nabídnuty možnosti řešení. Přestěhovali jsme se a bydlíme přes 30 km od OV, ale vždy rádi absolvujeme cestu, ani mě nenapadlo hledat si jiného zubaře. Jo a na závěr krátký dodatek podstatný pravděpodobně jen pro něžnější pohlaví - pan doktor kromě toho že je džentlmen, je taky velký fešák ;) Více

Nivnická 21/326, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog, stomatochirurg

• „dobře zhotovena zubní náhradaaskj

Fryštátská 27/166, Karviná Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Super doktorka, milá hodná jak na dospělé tak i na děti, sestřička také tak. Chodím k ní uz tak 20 roku. Chodí k ní celá moje rodina tatka, mamka,já, sestra a její dva syni. Opravdu super, vřele doporučuji. Více

Slavníkovců 313/5, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor je jednička ve svém oboru. Skvělý přístup k dětem. Naprosto úžasný. Nemám co vytknout. K panu doktorovi bych dojizdela i z opačné strany republiky. Doporučuji Více

Budovatelů 20b/991, Havířov Mapa

• „Skvělá zubařka.

Zd. Vavříka 3/102, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Doporučuji!!! Paní doktorka i sestřička jsou prostě super, dokonce můj 3 letý syn se vždy těší.

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Dnes jsem byl trhat stoličku a pan doktor je kapacita. . I po psychické stránce Vás uklidni když máte strach. A sestra je taky úplně špičková. Super.... Více

Nemocniční 18, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní PANÍ zubařka, vždy velmi příjemná, výborně odvede svou práci...moc rád k ní chodím

Dr. Maye 5/686, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi chválím pana doktora. Je moc šikovný a ohleduplný. Od mala mám strach ze zubaře, ale u pana doktora to nebolí. Vždy když odcházím, divím se, proč mám strach, když je to u něj v pohodě. Sestřičky jsou také skvělé. Ordinace je moc krásně sladěná a příjemná. Za mne má pan doktor a paní sestřičky velikou pochvalu. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „pan doktor mi nouzově trhal zub moudrosti.Čekal jsem horor,ale zvládnul to elegantně za pár minut.Klobouk dolu před takovým odborníkem. Více

Sokolská tř. 51/1944, Ostrava Mapa

Zubotechna s.r.o., zubní laboratoř

Denisova 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Chodila jsem k nemu od malicka,ted jsem se prestehovala, tak bohuzel musim mit jineho zubare. K panu Mrozovskému jsem chodila s radosti. Za me suprr!! Více

Lomená 575/19, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog s laboratoří

• „Od zakladni skoly kdy jsme chodili hromadne k zubari jsem mela hruzu v ocich kdyz se reklo:Jdeme k zubari,po par neprijemnych zkusenostech a bolestivych procedurach,jsem si vyzkousela parkrat od zubare utect.Skola je davno zamnou a uz to nejaka doba bude,co chodim k panu doktorovi a docela uz se ani nebojim,je to tolerantni zubar,sestricka taktez,vzdy precizni prace,vpodstate bez bolesti a bez toho abych pomalu omdlivala jeste nez tam dojdu. Dekuji obema,moc fandim aby vam ta spoluprace vydrzela na tak vysoke laťce :) Zvonickova Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Naprostý skvost mezi zubaři. Až půjde do důchodu, jedno oko nezůstane suché. Špičkový odborník, navíc stále drží nízké ceny, i když pracuje s kvalitním materiálem, vybavením a má luxusní sestřičku - tu, co už odešla do důchodu. I nová sestřička je moc milá. S těžkým srdcem jsem ho po 25 letech musela vyměnit za jinou zubařku z důvodu stěhování a dodnes jsem z toho otrávená. Více

28. října 18, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Velká spokojenost, sice trochu drsná paní zubařka :-) , ale je lepší než byvalý zubař, moc důvěry jsem v ženu lékaře neměl, ale teď bych neměnil. Více

Václava Vacka 1668, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Můžu se zeptat jestli ještě sídlí u závodu 3, tam jako před pár lety ? Všem předem děkuji

NHO a.s. záv. 3, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubařka, bojím se zubaře, ale díky jejího přístupu, už se nebojím, je nejlepší, vždy ji ráda vidím, je skvělá, když je třeba ,ošetří mě i bez objednání, jsem ráda, že mám takové štěstí, mít takovou príma zubařku, už od malá se stará o moje zoubky a musím říct, že ve všem, je prostě perfektní, mám Vás ráda, Nikča Š. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Skvěle provedená práce, nejlepší zubařka, jakou jsem kdy navštívila! Nikdy jsem neměla tak krásné zuby (jako teď po modelaci mám), plomby ani korunky nepadají, k dětem velmi citlivá. Více

Záhumenní 832, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „S panem doktorem jsem spokojen min. od roku 1995 , je to správný nejen doktor , ale i svým přístupem i člověk , děkuji za jeho práci i za ostatní spokojené pacienty .A že je hovorný to je jen dobře .s pozdravem K. Ondruch Více

č.d. 177, Morávka Mapa