Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Frýdek-Místek

• „Velice pečlivá a profesionální péče. Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme více než spokojeni :)

T. G. Masaryka 600, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubařka v celé Ostravě, byla schopna spravit, to co ostatní (Dr.Mlejnek) pokazili. Přístup k dětem super a hlavně její ošetření je vždy bezbolestné i u malých dětí a to je co říct!!!! Sestřička taky úžasná. Více

Lihovarská 7/885, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor je velice milý, klidný, trpělivý, problematiku jasně a řádně vysvětlí. Zákroky provádí ohleduplně a průběžně se ptá na stav a pocity. Paní sestřička vždy vyjde vstříc a významnou měrou spoluvytváří s panem doktorem příjemnou a klidnou atmosféru. Více

Švabinskéfo 15, Ostrava Mapa

soukroma ordinace

• „Ahoj všem, na pohotovosti na Fifejdách jsem byl před mnoha lety a již si nevybavím dojmy. Píši zde však proto, protože jsem náhodou zjistil, že zde nyní sporadicky ordinuje paní Oramusová. Vzhledem k tomu, že skončila svou klasickou ordinaci a já byl její dluholetý ovšem nééé zodpovědný pacient, chtěl bych tímto podpořit názory pacientů, kteří navštívili pohotovost a měli štěstí na tuto paní doktorku. Vždy pokud jsem byl nucen navštívit ordinaci a vyhledat tím její pomoc k ošetření, byla vždy empatická, besbolestná atd. Bohužel v mém případě. kdy mám panickou hrůzu z návštěvy zubní ordinace již mnoho let je pro mě jakákoliv návštěva zubní ordinace stále velmi traumatizující. Nýní jsem všajk díky náhodě poznal nového pana doktora a věřím, že mi to pomůže tuto panickou hrůzu postupně eliminovat. Držím palce všem, kteří jste nuceni navštívit pohotovost v Ostravě a pokud potkáte Mudr. Oramusovou, vždy si na mě vzpoměňte :-) Více

Václava Vacka 1668, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Na doporuceni znamych navstevuji doktorku Pantlikovou bez strachu. Ocenuji jeji pristup k pacientu. Jsem velmi spokojena. Více

Sokolská třída 49, Ostrava Mapa

Zubní ambulance

• „Jsem u paní doktorky registrován třetím měsícem. Mohu napsat, že jsem spokojen, jak s plánovaným termínem objednávky, obsluhou sestřičky a v poslední míře čekací dobou v ordinaci. Paní doktorka vše s dokonalostí vysvětlí a s dobrým pocitem i odcházím. DOPORUČUJI Více

Budovatelů 991/20b, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka, je velice pečlivá, se skvělým přístupem. Doporučuju !!

Frýdecká 59/936, Vratimov Mapa

HA Dent Ostrava s.r.o., praktický lékař stomatolog

• „velmi příjemná.

Přívozská11, Ostrava Mapa

Ostrava 1

• „nejlepší co znám

Ruská 101, Ostrava Mapa

Stomatologická laboratoř

• „Díky mojí bývalé zubařce jsem měla hrůzu ze zubařů. Nyní chodím k p.dr. Kubinové beze strachu a v pohodě. Skvělá zubařka. Více

Těrlická 1356/24b, Horní Suchá Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Dobrý den, pana doktora znám už léta a vždy spokojená nad míru,ráda bych zase k němu chodila,ale přestala jsem ,protože jsem byla 12 let mimo.Ted chodím do OV,ale není to ono a platit to musíte dneska u každého zubaře jinak chválím. Více

Sýkorova 1/613, Havířov Mapa

Marcon Dental s.r.o., PL stomatolog

• „Výborná doktorka, ke které chodím už od dětství. Nikdy žádný problém. Vždy vstřícná, usměvavá a profesionální.

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „U me zatim dobry, vcelku kazdy zakrok byl peclivy. Memu synovy , ktery mel 7 , trhal mu dva zoubky. Syn se bal a brecel a jecel, ale pan doktor k nemu v klidu promlouval, mel spise srach at ho muj kluk nepokouse a pokazde mu dal obrazek nebo hracku a kamaradsky se s nim rozloucil. Moje dcerka ktera nema ani dva roky, byla u nej v roce na kontrole. Potreboval ji otevrit pusu, tak jsem se mu nabidla ze ji otevru a on si ji pridrzi, mohlo to byt rychle. Ale on ne a ucpal ji nos, ma dcera se vysrasene nadechla a zacala plakat. Bylo mi ji lito.Tak mi trochu vadilo, ze mi nevyhovel. A malou jen vydesil. Verim ze v tom ma praxi, ale je mi tech deti lito. Jinak zatim vse ok a bez potizi, snad to tak zustane. :-) Musim ho totiz zase navstivit . Více

tř. T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek Mapa

• „Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a jsem velmi spokojená. Ptala se, zda je vše v pořádku a celý zákrok proběhl bez problémů. Paní doktorka je velmi empatická a zároveň je velký profesionál. Velmi doporučuji! Více

Dvouletky 58, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Za mě není problém náhodou je skvělá paní doktorka pomůže od bolesti a dělá pěkné náhradní zuby. Já jsem spokojená

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „můj první zubař v životě, ke kterému chodím bez stresu a opravdu s klidem na duši. citlivý přístup, výborná lékařka i člověk. Více

Lumírova 80/2, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Profesionálny prístup. Pán doktor vie navodiť i uvoľnenú atmosféru, aby sa pacient nebál, dokáže sa s pacientom baviť neformálne ako s kamarátom...Moje ťažké zákroky, ktoré zubári pokazili tu boli vyriešené do 5 minut. Najlepší lekár, k akému som sa dostala! Více

Brandlova 11/1937, Ostrava Mapa

Odborný lékař stomatolog

• „u pana doktora jsem byla na extrakci dvou spodních osmiček. Chudák se se mnou natrápil, šly hodně špatně, ale pan doktor dělal vše šetrně, opatrně a rychle. Sestry byly skvěle, je to opravdu kapacita, která ví, co má dělat. Doporučuji všemi deseti Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Pan Frankenstein je jednička, společně se sympatickou sestrou maximálně využije všech dostupných prostředků ke zdárnému provedení operace, ani nekviknete. Více

Chelčického 10, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi dobrá zubařka a také komunikativní ! Příjemná baba je to navíc i vtipná !!! Hodnotím velmi dobře !!!

Školní 2, Havířov Mapa