Zubař Dvůr Králové nad Labem

• „bohužel taky patřím mezi ty,co zubaře moc nemusí...ale paní doktorka je opravdu fantastická!!!!můžu opravdu doporučit! Více

č.d. 25, Radvanice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka již léta pečuje o chrup celé naší rodiny. Mohu jen doporučit. Pečlivá , milá a šetrná. Od doby , kdy jsem v její péči již nemám strach ze zubaře Více

Rooseveltova 474, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Doporučuji! Ochotný, kvalitní a precizní práce, profesionální přístup.

Dělnická 309, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „Zkušená a šikovná profesionálka. Perfektní a bezchybný přístup. Sestra milá, ochotná a vstřícná. Celá rodina spokojena. Více

Komenského 821, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Velmi dobrá, vstřícná se socilním cítěním

nám. K. Čapka 147, Malé Svatoňovice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Ikdyž již nežiju v Trutnově, paní doktorku jsem nezměnila. Zůstanu jí věrná, co jen to půjde. Doporučuji.

Havlíčkova 113/8, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Léta jsem se u paní doktorky léčila a byla jsem spokojená.Z důvodu stěhování jsem přešla jinam,ale žádné problémy jsem neměla. Doktorka je vstřícná, milá a přeji hodně pracovních úspěchů. Více

č.d. 35, Hajnice Mapa

• „velmi příjemná paní doktorka

Klicperova 6, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jak říká pan doktor ,,za svou práci si ručím" a má pravdu. Nejlepší stomatolog v Hořicích

Blahoslavova 1368, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „pečlivá, trpělivá a velmi hodná

č.d. 24, Horka u Staré Paky Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní Šárka asi upadla z višně. Nepíše důvody, proč jí pan doktor nevyhovuje, takže to neberu vůbec vážně. Já osobně eznám lepšího doktora. Mám štěstí, že mám tak skvělého stomatologa. Více

č.d. 40, Dolní Kalná Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „stomatolog janeba je velmy dobry zubni lekař jsem snim velmy spokojen josef ajm

č.d. 19, Mžany Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jsem spokojená s paní doktorkou, je hodná a moc mi pomohla.

Polská 14, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Mudr. Slavíčková je velmi hodná, ochotná a profesionální lékařka... Přestěhovala sem se z druhého konce republiky a paní zubařka opravila všechny zuby (minulý zubař mi tam nechal 5kazů) bez bolesti, umrtvuje a během nepříjemného zákroku se snaží pozornost odvést jinam... Od dětství sem měla ze zubaře strach, ale vím že tady to nebude tak bolet a strach odchází... i sestřička je milá :-) Více

Horská 250, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Za sebe mohu říct, že jsem s jejím přístupem byla vždy velmi spokojená. Když nepočítám dětské lékaře, je tato paní doktorka moje druhá, ale ve srovnání s předchozím zubařem je to jako nebe a dudy. Vždy, než se pustila do nějakého zákroku na mém chrupu, tak mi vše popsala, řekla co a proč dělá. Musím také zmínit, že až do návštěvy této paní doktorky mi nikdo neporadil, jak si mám zuby čistit a jen mi vždycky zaplácnul díru po kazu plombou. Od té doby, co používám jí doporučené pomůcky k čištění, mám o poznání lepší pocit, když se blížím k zubní ordinaci. Více

Klicperova 6, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Vynikající profesionální práce i přístup k pacientovi. Nechápu negativní reakce pacientů. Naprostá spokojenost, krásný úsměv díky tomuto špičkovému stomatologovi. Všem doporučuji. Více

Žižkova 239/16, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „Chodim k nemu léta a jsem nad míru s panem doktorem spokojena

Palackého 48, Smiřice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „MUDr.Ožďan je 1.zubař, který mne v roce 2013 zbavil strachu ze zubařů. Po 15 letech nechození k zubaři mi dal všechny zuby dohromady. Sdělil jsem mu, že moje jediné přání je zachránit zuby, protože hraji na dechový nástroj. Nepoznal jsem lepšího zubaře v péči o zuby. Nazval jsem ho nikoliv zubařem, ale SOCHAŘEM, protože nejen při plombování, ale i při tvorbě korunek se se vším doslova hrál, aby jeho dílo bylo estetické, funkční a hlavně vydrželo. Jsem velmi spokojený a jeho péči doporučuji každému. Proto k němu začala chodit i moje manželka, s kterou si též dává mimořádnou práci a ona je též velmi spokojená. A názor na to, že je drahý? Nikoliv. Vždy dává vybrat metodu, kterou si zvolíme a pokud si zvolíme kvalitní materiály a výplně, vždy dává garanci trvanlivosti. Pravdou je, že je přísným zubařem, který nestrpí, aby objednaný pacient přišel pozdě anebo vůbec, protože tak každý riskuje, že se ho asertivním způsobem zbaví, neb chce sloužit a nikoliv mrhat svým časem zbytečným prostojem. Jak se říká - KDO NEVĚŘÍ, AŤ TAM BĚŽÍ. Ing.Josef Vavřík - Česká Skalice Více

Boženy Němcové 13, Česká Skalice Mapa

STOMATOLOGICKÁ AMBULANCE

• Čsl. armády 169, Hořice Mapa

MUDr. Šabatová s.r.o., PL stomatolog

• Dr. A. Hejny 133, Úpice Mapa

Centrum zdravých zubů s.r.o.