Zubař

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Zubař, Chirurg

„U pana doktora Doneva jsem byla několikrát a s různými potížemi. Vždy jsem se setkala se skvělým a profesionálním přístupem, vtipem, rodinnou a přátelskou atmosférou a skvělým výsledkem. S péčí jsem velice spokojená a pocit, který ze sebe teď po půlroční péči mám, za to opravdu stojí Více

Klimentská 20, Praha Mapa

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha Mapa

Stomatologická péče

• Sulická 2033/54, Praha Mapa

AV dental s.r.o.

• „17.7.2020 jsem byl nucen navštívit z důvodu bolesti zubního lékaře paní doktorku Borovičkovou.Jednalo se o zjištění neidentifikovatelný původ bolesti. Paní doktorka nejen, že zjistila ihned o který zub se jedná, ale i přes můj letitý strach ze zubařů korunku sundala, umrtvila, pečlivě ošetřila zubní kanálek a to vše bez bolesti. Nikdy ve svém životě jsem se nesetkal s takovým přístupem a profesionálním jednáním jako u této lékařky. Je mi 72 let a tímto chci paní doktorce ještě jednou moc poděkovat. Všem mohu paní doktorku doporučit. Kufner Zdenek Více

Mukařovská 3116/24, Praha Mapa

Stomatologické centrum Bakon s.r.o.

• Zubař, Parodontolog

„Pan doktor Jurčenko je velice precizní a ohleduplný stomatochirurg, přičemž se nebojí a zvládá i náročné chirurgické zásahy, jako je resekce kořene u podebrané stoličky nebo oprava rozsáhlé výplně. U jednoho zubu jsem záchranu sám vzdal. Pan doktor mě podrobně seznámil s průběhem voperovaní implantátu, soubor operací a kontrol jsem podstoupil a nyní mi již roky implantát bez problémů slouží. Více

Trojická 1910/7, Praha Mapa

KVALIDENT s.r.o.

od 4 600 kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

• „Těžko hledat většího profesionála, než je pan doktor Váňa. Extrakce komplikovaně rostlé osmičky proběhla tak hladce, že lépe to ani nešlo. Také následná rekonvalescence byla bez sebemenšího problému. Nakonec tedy na velmi obávaný zákrok vzpomínám s úsměvem na tváři. Vřele doporučuji! Více

Sulická 2033/54, Praha Mapa

AV dental s.r.o.

• Jordana Jovkova 3253/5, Praha Mapa

LK Medical s.r.o.

• „Z dětství jsem měla nemilé zkušenosti s předchozími zubaři "strach,trauma", ale od doby co chodím k Panu Novotnému můžu říct, ze se k zubaři i těším :) .. Pan doktor i sestřička velice ochotný, profesionální. :) chodíme tam celá rodina a nejlepší volba pan Zubař byl ! :) Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

U Hřiště, Trutnov Mapa

MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz

• Zubař, Ostatní, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pana doktora musím doporučit! Šla jsem na extrakci zubu moudrosti. Bála jsem se jako nikdy, ale pan doktor má velmi lidský přístup a vůbec to nebolelo, takže mé obavy byly zbytečné! Se sestřičkou tvoří skvělý tým a je s nimi legrace! Rozhodně doporučuji i pokud plánujete návštěvu s malými dětmi. Více

Dukelských Hrdinů 10, Strossmayerovo náměstí, Praha Mapa

Manhartova ZUBÁRNA

• „Paní doktorka je velmi milá a šikovná. Dokonale mi opravila už čtyři zuby, bezbolestně a profesionálně. Mohu jen doporučit . Více

Rohanské nábřeží 5, Praha Mapa

Dentální klinika Jan Stuchlík

od 4 760 kč

• „Slečna Kapková a její sestra jsou, svým přístupem a profesionalitou naprosto neuvěřitelně jedinečné. Mnohokrát děkuji. Více

Huťská 211, Mapa

Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice

• „Pan doktor byl naprosto úžasný. Měsíc mě hrozně bolela stolička, moje zubařka ze dne na den přerušila praxi a já začala obvolávat zubaře. 70% zubařů mě i přes akutní bolest odmítlo, 29% mi nabízelo termíny od půlky února a až klinika MagicSmile na Karláku mi nabídla termín hned na druhý den. ( a ano..na pohotovosti jsem byla ve Spálený, kde jsem se dostala pod ruku "zubařky" Peškový..a ani nechci psát,co tam se mnou vyváděla..nikdy víc!). Přijal mě Dr.Paleshnyk a pomohl mi. Zub bezbolestně vytrhl a ošetřil. Byl laskavý a moc šikovný. Tímto ještě jednou moc děkuju. Víc takových! Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Stomatologická klinika Magic Smile

• „Zábojník = maximální spokojenost! Vystřídala jsem několik zubařů a díky za to, že jsem se dostala do rukou pana doktora Zábojníka. Precizní, pečlivý, empatický, zkušený a stále se v oboru vzdělávající v nových metodách. Z ordinace vás nepustí dříve, než má fakt pocit že svou práci perfektně odvedl a že i já jsem spokojená. S panem doktorem je radost spolupracovat, protože, bohužel, u mě je toho k řešení docela dost (co u jiných pacientů funguje, u mě je pravý opak) a jsem tak trochu zubařský oříšek, ale pan doktor to bere jako výzvu a tak vždycky hledáme řešení, které u mě bude nejefektivnější. Fakt díky za něj, že je ;) Více

Na Příkopě 15, Praha Mapa

Elite Dental Prague, s.r.o.

• „Moderní ordinace a její vybavení, objednání na čas bez čekání, nejnovější způsoby léčby... a hlavně nejmilejší a nejšetrnější zubařka, jakou znám. Dříve jsem se návštěvy zubaře vždy obávala, ale poté, co jsem přešla k MDDr. Janě Dolečkové, jsem naprosto v klidu - i když jdu na trhání zubů moudrosti (nikdy bych nevěřila, že i tento výkon může být tak rychlý a naprosto bez bolesti). Ráda bych vyzdvihla především naprosto profesionální a lidský přístup, vše je jasně a názorně vysvětleno ještě před zákrokem a samotný výkon je naprosto bezbolestný. Za paní doktorkou bych jezdila i přes půl republiky, jiného zubaře už nechci. Chodíme k ní celá rodina včetně našeho ročního prcka. Více

Vodnická 531/44, Praha Mapa

DENT 11 s.r.o.

• „k MDDr. chodím asi 5 let a pospravovala mi všechny zuby. Má velice profesionální přístup, skvělý způsob komunikace, hezké prostředí, moderní vybavení, možnost parkování, s malými dětmi to také umí velice dobře. Vřele doporučuji, není nic, co by mi na Karidentu vadilo. Více

Purkyňova 2855/97a, Brno Mapa

Karident s.r.o.

4 500 Kč

• „Velmi empatická a milá lékařka. Jsem spokojena s návštěvami u ní už mnoho let a chodím již s dvěma malými synky, se kterými krásně mluví a oni se díky tomu zatím zubaře vůbec nebojí. Mohu ráda doporučit. Nyní už ordinace v Maiselově ulici není, je na Senovážném náměstí. Dojedu si však já osobně kamkoli za takovými lékaři.. Více

Maiselova 76/12, Praha Mapa

BEAUTY SMILE s.r.o.

• „Již dva roky jsem žádala svoji zubařku alespoň o konzultaci k řešení významného estetického problému horních jedniček (na estetické zákroky měla být odborník, proto jsem k ní šla). Po konzultaci u pana doktora Jemileva byl můj problém do týdne vyřešen. Navíc vše vysvětlil, dal možnosti, a jak to naplánoval, tak to pak udělal. Navíc je s ním sranda :) Velmi vřele doporučuji. Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Stomatologická klinika Magic Smile