Zubař

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Pan doktor je opravdu profesionál. Návštěvy u něj považuji za nejlepší investici do svého zdraví! Po odstranění amalgámů a nápravy panem doktorem se cítím jako vyměněná. Jeho postupy jsou na velmi vysoké úrovni a stejně tak přístup k pacientovi i jednání! Stejně tak kolegyně. A ještě příjemné a hezké prostředí. Moc bych si přála více takových profesionálů i v jiných lékařských oborech. Více

Podohradská 1704/1, Praha Mapa

YURMAX

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

Rohanské nábřeží 5, Praha Mapa

Dentální klinika Jan Stuchlík

• Trojická 1910/7, Praha Mapa

KVALIDENT s.r.o.

• „Nejlepší zubař (i lékař nebo doktor), jakého jsem kdy navštívil už několikrát a stále budu. Jeho přístup, konzultace, preciznost, ochota i empatie na nejvyšší úrovni, včetně využívání nejmodernejších technogií a postupů. Už se nebojím chodit k zubaři. Jeho jaké koliv zákroky jsou bezbolesné a mají neskutečně pozitivní výsledky ať už se jedná o trhání, vrtání, záchrana zubu, následné šití dásní prostě cokoliv. Jen tak dál Pane doktore, dněsní zákrok byl jako vždy skvělý, těším se až se mi zahojí díra po zubu se sešitou dásní a budu moci Vás znovu navštívit na plánovaný můstek :). Děkuji za vše jste TOP. Více

Prvního Pluku 12a, Praha Mapa

Lunident

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím souhlasit s ostatními názory zde. Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo, zasloužila by si jich rozhodně víc. Nejen, že je paní doktorka milá, ale také šikovná. Byla jsem u ní na ošetření kanálků po hlubokém kazu. Vše proběhlo naprosto v klidu a hlavně bezbolestně (mohu porovnat s předchozím vyšetřením u jiného lékaře, kdy jsem bolestí málem lezla po zdi). Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Kdyby tak bylo více takových lékařů. Více

Pod Kulturním domem 932/1, Praha Mapa

Fimodent

• „Za mě perfektní! Velmi příjemný a vždy usměvavý personál a zubaři jsou špičkoví. Všem můžu jen doporučit. Moc a moc děkuji že mě pan doktor Mlynář přibral do stavu pacientů a jsme už u něj celá rodina. Více

Bachmačská 1023/3, Ostrava Mapa

DENTIMO - Zubní implantáty

Bachmačská 1023/3, Mapa

Profibělení

5 500 Kč

• „K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :) Více

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno Mapa

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

od 3 500 kč

• „Paní doktorka mi pomohla vyřešit poměrně složitý problém s pevnou zubní náhradou, která už dosloužila. Vzhledem k mému věku (je mi 81 let) jsem potřebovala co nejlépe zvládnout situaci, což se nakonec daří. K paní doktorce už chodím asi půl roku a s její péčí a přístupem jsem velmi spokojena. Vlasta Beranová Více

Průběžná 633/89, Praha Mapa

Stomatologie skalka s.r.o.

• „Vždy jsem měla hrůzu že zubaře a po smrti předešlého zubaře, který už věděl jak na mě,jsem dlouho hledala nového, až jsem narazila na pana doktora Dušečkina. A pan doktor je přímo anděl. Přicházíte do ordinace se strachem a odcházíte s úsměvem. Pan doktor je totiž velmi empatický, usměvavý, vše vysvětlí a uklidní. Nemohla jsem si najít lepšího. Je prostě skvělý. A sestřička taky. Více

Bašteckého 2542/16, Praha 13 Mapa

Declin s.r.o.

• „Za svůj život jsem vystřídala několik stomatologů - od studentů stomatologie až po řekněme "zkušené" lékaře v důchodovém věku. Nyní jsem 3x navštívila MUDr. Olšovského a vždy nevycházím z údivu - jeho klidný, naprosto profesionální přístup, moderní technologie, o kterých jsem ani netušila že existují, bezbolestnost jeho zásahů, obrovská zručnost ..., mohla bych pokračovat ve výčtu kvalit, ale to bych citovala ostatní pacienty. Prostě zázrak - škoda jenom, že (zatím) nelze naklonovat a že jsem ho nenavštívila dříve! Majka Více

Branická 34, Praha Mapa

Doktor OLS

od 1 800 kč

• „Po dlouhé a bolestivé době, kdy mi korunky v jednom kuse padali do jídla mám konečně hodného a šikovného zubaře . Mohu zcela doporučit Více

Masarykovo náměstí 82/1, Rokycany Mapa

Noor Kharboutli

Ošetření kořenových kanálků

od 600 kč

• „Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová Více

Na Příkopech 103, Příbram Mapa

DEVIDENT s.r.o

Štěchovická 1983/8, Praha Mapa

DEVIDENT s.r.o

• „Naprostá spokojenost! Moje předchozí obavy z navštěvování zubařů záhy skončili. - Kvalitní a hlavně bezbolestná práce pana doktora mě mile překvapila. Více

Pražská 893/21, Liberec Mapa

Zubní klinika

Dentální hygiena

1 200 Kč

• „Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Dojíždím z větší dálky, protože jiného doktora už nechci. Pan doktor je velmi příjemný a komunikativní, což odbourává strach z prohlídky :) Více

Litovelská 15, Olomouc Mapa

Zubní ordinace

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Paní doktorka Mimori je opravdu skvělá zubní lékařka a já jsem velmi vděčná, že mohu být v její péči. Mám již zkušenosti s více zubními lékaři, ale paní doktorce se žádný nevyrovná. Je velmi příjemná, empatická, ke klientovi má velmi uctivé jednání a co se týká lékařské péče tak je vše na jedničku. Naprosto bezbolestné ošetření, u paní doktorky se není vůbec čeho bát. Navíc vše vysvětlí, vše se mnou do detailů probere, vyzařuje z ní klid. Je to opravdu odborník na svém místě a pro mě je čest k této lékařce chodit. Vřele každému doporučuji a touto cestou za vše moc děkuji. Více

Sokolská 1662/35, Praha Mapa

Laila Clinic