Zubař

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková Více

Trnkovo náměstí 1112/2, Praha Mapa

ADENTIST PRAHA s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 900 kč

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

Dentální hygiena

od 890 kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Mily, usmevavy a hlavne mimoradne skvely pristup k detem. Se jen tak nevidi. Nejdriv nechali maleho seznamit s prostredim, hezky na nej mluvili a na vse mu dali cas. Vse ukazali, vysvetlili a my konecne odchazeli od zubare prohlidnuty a s usmevem:-). Více

Otýlie Beníškové 472/4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni

• „Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „Dobrý den :) paní doktorka Filipcová je jak úžasná lékařka, tak úžasný člověk :) jsem v její péči již 9 let a jsem nesmírně spokojená. Nikdy a nikde jsem se nesetkala s takovým přístupem jako u paní doktorky, vše mi je pečlivě vysvětleno, profesionální přístup, dokonce vím, kolik mne bude další návštěva stát. I když jsem se už 2x stěhovala, vždy si ráda dojdu k paní doktorce i kdyby byla na opačné straně republiky :) velice DĚKUJI! Více

Kosmická 537/2, Praha Mapa

Family Medical Care s.r.o.

Ošetření zubního kazu

od 800 kč

• „Pro mne nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla za tu čest poznat. Cesta za ním mi sice trva dvě hodiny, ale po těch všech neprofesionálních zákrocích, které jsem musela doposud absolvovat se mi to opravdu vyplatí. Vždy milý přístup, okamžitá pomoct a ohromná profesionalita. Vždy mi vše ukáže, vysvětlí a zákroky jsou vždy bezbolestné. Moc panu doktorovi děkuji za jeho skvělý přistup k pacientovi. Více

Přemyslovská 43, Praha Mapa

Salius Medical Group

• „Vynikající profík, příjemný a hodný muž. Neskutečně empatický. Veškeré péče špička bez ohledu na to, co se s Vaším chrupem děje. Pomalu za tímto člověkem chodím zrelaxovaná jako ke kadeřníkovi :-) Jak zde psal už někdo přede mnou, kdo si stěžuje na vysoké ceny a nevím co, skutečně nic nepochopil. Děkuji a doporučuji všem. Celému týmu Dentema děkujeme za celou rodinu. Více

Joštova 4/138, Brno Mapa

Dentema Stomatologie s.r.o.

• „pan doktor mi opravyl zub je sikovny. Hezky zub hezky hodny pan doktor i sestricka je mlada moc mila.

Na Zátorách 613/8, Praha Mapa

Oleksii Bezkhmelnytsyn

Extrakce zubu

800 Kč

• „Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost. Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

Vstupní vyšetření

od 1 605 kč

• „Paní doktorka Prokopenko je velmi jemný, pečlivý, šikovný a empatický lékař. Opravila mi zub moudrosti, který jsem měla zaplombovaný cca 30 let a žádný zubař se nechtel do toho pustit kvůli špatnému pristupu. Má můj velký obdiv a moc doporučuji její péči. Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

od 4 500 kč

• „Včera jsem navštívila poprvé Smile Centrum, na základě dobrých referencí pana doktora Klanovetse. Byl velmi empatický a milý. Ale hlavně mi jako doposud jediný lékař navrhl možnosti úpravy a zachování předních zubů, které jsou postiženy parodontosou. Zajistil mi konzultaci s lékařkou z ortodoncie. Po resumé budeme pokračovat v léčbě. Zatím jsem tedy velmi spokojená. Více

Lublaňská 1015/13, Praha Mapa

Smile Centrum

Dentální hygiena

od 950 kč

• „Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji. Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

od 4 500 kč

• „Velmi milá paní doktorka, která se snaží udělat celé ošetření příjemné a bezbolestné, což se jí úspěšně daří. Působí velice profesionálním dojmem, stejně jako celá ordinace. Vřele doporučuji!!! Zaručeně vás zbaví strachu ze zubařů... Více

Jakubská 2, Brno Mapa

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

• „Paní doktorka je velice milá, zodpovědná a důsledná. Před zákrokem vše vysvětlí, úkony provádí bezbolestně a vždy informuje o dalším postupu. Myslím, že vždy dělá vše pro to, aby byl zákrok v co nejlepším zájmu pacienta. Vřele doporučuji. Více

Jakubská 2, Brno Mapa

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

5 900 Kč

• „Nevěřila jsem, že bych našla zubaře, který mě ošetří s trpělivostí a bezbolestně, dokud jsem nebyla u pana doktora Dubanovskyi. Přešla jsem k němu od nejmenované zubařky, od které si nesu velký strach ze zubařů. Pan doktor je moc hodný a šikovný. Opravu zubu jsem vůbec necítila, byla naprosto bezbolestná a poprvé jsem odcházela od zubaře s úsměvem namísto slz. Jsem ráda, že patřím mezi jeho pacienty a z další návštěvy již nemám strach :-). Chválím také sestřičku, která je moc milá! Mockrát Vám děkuji! Dvořáková A. Více

Krajířova 137, Mladá Boleslav Mapa

BUVEUS s.r.o

• „Profesionál se vším všudy. Jako dítě jsem se bál zubařů, protože to vždy bolelo a bylo to nepříjemné a znamenalo to hodiny čekání. Pan doktor za tím vším udělal tlustou čáru. Je vidět jak ta medicína pokročila. Více

Jana Babáka, Brno Mapa

Kyselovský stomatologie s.r.o.

• Zubař, Parodontolog

„Je to špičkový doktor jeden z nejlepších má svojí prvotřídní kvalitu a cit k lidem jsem 25 let u něho jsem spokojený . Více

K Nemocnici 2231/75, Nový Jičín Mapa

COMFORTDENT

Keramické korunky

od 2 880 kč

• „Velice peclivy zubar, uprednostnuje kvalitu pred kvantitou. S pristupem rychle "zaplacnout" se rozhodne nesetkate. Injekci dava automaticky. Celkove jsem spokojen. Více

Mezi Školami 2475/29, Praha Mapa

MDDr. Petr Mochow

• „Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

• „Paní doktorka Le je velký profesionál, který svému řemeslu velmi dobře rozumí. Má uklidňující a velmi příjemný přístup. Což je obzvláště u zubaře velmi důležité. Jsem s ní velmi spokojený a mohu jen doporučit. Více

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha Mapa

Stomatologická péče