Nemocniční 378, Prachatice
Praktický lékař pro dospělé

Jiráskova 116, Vodňany
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborný lékař na svém místě,pomůže ,poradí a o pacienty se zajímá,podrobně s Vámi probere a vyřeší daný problém. :-)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Zsolt Kecskeméthy je velmi vstřícný, sympatický lékař, chodím k němu už hodně dlouho, vždycky si udělá čas, vždycky se snaží pomoci a nikdy u něho nemám pocit, že zdržuji.
Navíc myslím, že stále sleduje nové trendy, mám žaludeční vředy a vnímám i jeho pokroky směrem k tomuto tématu (možná jsou to pokroky medicíny) , ale on je umí hezky aplikovat. Vřele ho doporučuji je skvělý. Navíc nikdy nic nehodnotí.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor byl velmi milý a ochotný. Přistupoval ke mě seriózně a bylo to snad poprvé, co jsem se nebála jít k lékaři. Mohu ho jen doporučit! :)

Pana doktora považuji za profíka a férového lékaře. Jako můj praktický lékař je už několik let a dosud jsem neměla důvod k jakékoliv nespokojenosti.
barczidagmar

Nejlepší doktor, názor celé naší rodiny. Vždy, s čímkoli a kdykoli i po telefonu poradí, pokud to zvládne v rámci své odbornosti, tak ani nehoní člověka nikam jinam. Prostě samá pozitiva, nám pomohl x-krát v celkem kritických situacích, takže za nás 1000% :-)!!!

Já jsem s panem doktorem spokojená.
podle mě o úplatcích píše někdo koho Zsolt s úplatkem poslal do pr....
Stejně jako o svádění a že je lempl v posteli.To je asi zhrzená milenka,ne?
Jako lajdák mi taky nepřipadá.Naopak má lidskej přístup a jestli se někomu nezamlouvá..no a?Proč otravujete se svýma ubohýma kecama.Doktorů je dost..stačí si jen vybrat.
Čus Viktorie

Je to doktor který vám pomůže a neztrácíte u něho čas v čekárně. Čiší z něho pohoda a optimismus,to bývá půl zdraví, a na zbytek vám něco předepíše.

JE TO DOKTOR Z BOŽIMA RUKAMA A VELKYM SRDCEM .JE TU PRO LIDI KTEŘI HO POTŘEBUJI.DÍK DOKTORE.

je prostě nej....a krásný chlap....

Dobrý Den,Večer,a ráno,četla jsem si tady nekteré komentáře k P.Mudr.Kecskemethy nesouhlasim s nekolikama nazorama.Pán doktor pomohl nekolikrát mě a moji mamince moji mamince už jen tim přistupem vejdete do ordinace a už se na Vás usmiva jako mesíček na .... no proste radost jen vstoupite.Je velmi přijemnej dokaže pomoci a když nema praxi v nekteré oblasti např:psy-neur-a podobně tak vždy dokaže poradit jineho specialistu.Kdybych si při stehovani mohla zabalit jedno sluníčko tak to je pan .Mudr.Zsolt a hned bych si ho odvezla do Nové Paky.Moc Dekuju Pane Doktore za každou pomoc kterou jste mi poskytnul.