MUDr. Zsolt Kecskeméthy

Nemocniční 378, Prachatice

Praktický lékař pro dospělé
Jiráskova 116, Vodňany

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Celou noc jsem nespala ze zákroku který mne čekal.opet zbytečně.pan Doktor opět odvedl svoji práci perfektně jako vždy.dekuji

Č
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je skutečně PAN doktor. Je to osobnost, přes kterou se propojuje osobní nasazení a přístup se snahou skutečně léčit pomocí nejnovějších poznatků. V naší rodině včas zachytil vážné onemocnění a jenom díky němu jsme všichni spolu a zdrávi.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborný lékař na svém místě,pomůže ,poradí a o pacienty se zajímá,podrobně s Vámi probere a vyřeší daný problém. :-)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Zsolt Kecskeméthy je velmi vstřícný, sympatický lékař, chodím k němu už hodně dlouho, vždycky si udělá čas, vždycky se snaží pomoci a nikdy u něho nemám pocit, že zdržuji.
Navíc myslím, že stále sleduje nové trendy, mám žaludeční vředy a vnímám i jeho pokroky směrem k tomuto tématu (možná jsou to pokroky medicíny) , ale on je umí hezky aplikovat. Vřele ho doporučuji je skvělý. Navíc nikdy nic nehodnotí.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor byl velmi milý a ochotný. Přistupoval ke mě seriózně a bylo to snad poprvé, co jsem se nebála jít k lékaři. Mohu ho jen doporučit! :)

Pan doktor má zářivý úsměv za všech ročních období. To je ta jedna pozitivní hvezdicka. Jo a taky umí razitkovat recepty jak preborník. To se mu musí také nechat. Odhadne vaši diagnózu 3 metry od stolu, ať se jedná o cokoli. A vždy mávne rukou že je vše dobré i kdybyste zrovna měli jen poslední den života tak vám vlastně nic není...i kdybyste už zoufale ze svého stavu kouleli očima tak Vám se zářivý úsměvem naznačí, že jste zřejmě hypochondr....

Ale ejhle...najednou se dostanete do rukou jiného lékaře, kterého Váš zdravotní osud opravdu zajímá, který Vám udělá sám od sebe testy na všechno možné , jen aby něco nepřehlédl....a světě div se...jaká úleva že nejste hypochondr..že jenom pan dr. Keckemethy Vám nezjistil 2x prodelanou mononukleosu, taktéž zřejmě přehlédl extrémní nedostatek vitamínů D a jako náhodou Vám dává troje antibiotika na jícen asi se spletl když vám v nemocnici za pět minut dvanáct operují místo jídlu žlučník...
No nic ...hlavně když uvěříte zářivému úsměvu že vám nic není ...tak se ty nemoci nějak samy srovnají...

A hlavně....díky tomu úsměvů u věříte panu doktorovi cokoli vám řekne. A o to tady přece jde....

Pana doktora považuji za profíka a férového lékaře. Jako můj praktický lékař je už několik let a dosud jsem neměla důvod k jakékoliv nespokojenosti.
barczidagmar

X

Pan doktor se prezentuje na internetu atestacemi apod. a přitom u mého manžela, který k němu chodil nejméně rok s dýchacími potížemi, nepoznal, že může mít nemocné srdce, předepisoval mu jen léky na zlepšení dýchání a ani ho neposlal na žádné vyšetření. EKG mu udělal až skoro po roce, kdy už srdce pracovalo jen na 30 % a nepomohla mu ani operace, po které zemřel. Preventivní a vstupní prohlídky i u řidičů hromadné dopravy probíhají v ordinaci pana doktora systémem razítko a na shledanou.

Nejhorší lékař. Prohlídky dělá tak, že dá jen razítko a nezajímá se zdravotní stav. Pokud budu mít v práci zdravotní problém, budu si na něj stěžovat.

Nejlepší doktor, názor celé naší rodiny. Vždy, s čímkoli a kdykoli i po telefonu poradí, pokud to zvládne v rámci své odbornosti, tak ani nehoní člověka nikam jinam. Prostě samá pozitiva, nám pomohl x-krát v celkem kritických situacích, takže za nás 1000% :-)!!!