Privátní stomatolog
Říčanská 1291/9, Brno-Bystrc, Brno

Umístění: Privátní stomatolog Jiný

Paní zubařka je vynikající odbornice, která má nejen skvělé znalosti a dovednosti v oboru stomatologie, ale také příjemný a empatický přístup ke svým pacientům. Její profesionalita a péče o zuby jsou vynikající, a navíc vytváří příjemnou atmosféru ve své ordinaci. Jsem s ní velmi spokojený.

Umístění: Privátní stomatolog Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná a šetrná. Ošetření je jemné a bezbolestné.Má lidský přístup.Taky se mi líbí, že si své pacienty pamatuje. Chodíme k ní celá rodina.

bohužel od doby, co se přestěhovala a pořídila si novou ordinaci, je z ní zlatokopka. místo drobné rady mě radši poslala k dent. hygieničce. zřejmě někdo další z rodiny, kromě dcery, se kterou má ordinaci.

Výborná lékařka. Již dvacet let navštěvuji její ordinaci a jsem velmi spokojen. Odnaučila mě bát se zubařů.

Paní doktorka je vynikající lékařka, velmi pečlivá a svědomitá. Chodím k ní spoustu let a neměnila bych.

příjemná šetrná , pečlivá a nechá odpočnout, nechce pacienta udávit

Ochotná,velmi pečlivá, snaží se, aby ošetření nebolelo..

Tuto lékařku doporučuji, je pečlivá, snaží se zuby co možná nejdéle zachránit, než hned trhat.
Jediná moje malá výtka-sama od sebe nesděluje diagnózu, pacient se musí na vše ptát sám.

Pečlivá, příjemná.