Praktický zubní lékař
Lipová 664/2, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Skvělá, milá profesionálka. Již několik let k ní docházím a velice dobře poradí i po telefonu. Paní doktorka má veškeré vybavení, vč.rentgenu a provádí kvalitní práci nejen na přímou úhradu. Dokáže opravit zuby i přes pojišťovnu a to se mnohdy už nevidí.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Naprostá spokojenost. Paní doktorka je milá, vše vždy vysvětlí.
Oblíbila jsem si tuto zubařku nejen pro lidský přístup, úžasnou osobnost a super odvedenou práci.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Maximální spokojenost...... Jediná zubařka kam se nebojím jít......a že se zubařů celkem bojím.....:-)

Výborný profesionál,dala mi do pořádku všechny zoubky. Potom tam šel přítel a taky perfektní přístup. Doporučují!

Paní dr. na mě a mé děti byla vždy velice milá, ale....před 5lety mi poprvé řekla, že zubní kámen mi neudělá...( vzhledem k tomu, že jsem za posledních 5let měla jednu plombu si myslím, že je to naprosto vyčůraný přístup) její bývalá sestřička dělala hygienistku a tak mě k ní stále odvolávala...i když chodím pravidelně na kontroly. Prostě jí dohazovala lidi, protože u ní se to platí. At se ptám kohokoliv tak při prohlídkách jim zubaři zubní kámen odstraní a posílají k hygienistkám jenom když je ho hodně....já už ho bohužel hodně mám...nemohu si dovolit stále dávat 1000kč za vyčištění. Chci od ní co nejrychleji odejít, protože tenhle přístup se mi nelíbí...bohužel zubařů s volnými místy je málo.

Co se týká jednání s pacienty, tak to je velmi slabé. Velice náladová, až hrubá. Je to služba jako každá jiná a dobře placená, takže jednání by mělo být také na určité úrovni. Zneužívá svého postavení a jedná s pacienty, kteří se ji nelíbí dost nevhodně.

skvělá odbornice, veselá a vlídná a jemná. vřele doporučuji.

dobry

Mokud to je možné, jinam bych nešel...

Je velmi milá, příjemná, vstřícná a skvělý odborník s dobrým přístupem. Nedám na ni dopustit.