Nám. SNP 4, Ostrava
Odborný lékař alergologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie

Paní doktorka je vstřícná, ochotná a komunikativní. Chodím k ní již 10 let a jsem velice spokojená. Jen je škoda, že nemá objednací systém přes internet.

Paní MUDr. Filipová je velice ochotná, vstřícná a snaží se vždy maximálně pomoci od zdravotních problémů. Sestřička je pravda trošku ráznější, ale když ji poznáte blíže, je to ve skutečnosti dobrý člověk. Do ordinace chodím již asi 7 let a můžu jen doporučit.

Paní doktorka je podle mě odborník na svém místě. Je příjemná, usměvavá a trošku i vtipkuje. Nic nezanedbává a vždy se příjemně se zájemem ptá, jak se mi daří a jestli nepotřebuju předepsat nějaké prášky. Na dotazy mi odpověděla a dobře mi radí, zároveň bez nátlaku respektovala moji počáteční nedůvěru a váhavost. Dokonce si na mně všímá i věcí mimo její obor a dává rady. Je také velmi osobní a lidská.

Její sestřička je trochu náladová a odměřená, ale nemám problém s ní vycházet. Přistupuju k ní přátelsky a ona to s úsměvem opětuje. Jen je pravda, že vakcíny by mohla píchat i lépe.

Jsem lehčí alergik a paní doktorka mi dost pomáhá, jsem rád, že jsem k ní šel a stále chodím.
Určitě bych ji mohl doporučit.

Paní doktorka je moc milá,hodná a ochotná..vždy mi vše vysvětlí..akorát se setričkou mám občas problém a připadám si jak blbec,když se mnou mluví..ale jinak vřele doporučuji.

K paní doktorce Filipové chodím již mnoho let a vždy se mi snažila pomoci a v mnohém mi pomohla. Sestřička je sice občas nabrušená a odměřená, ale jak zde již bylo psáno, když se usmíváte vy usmívá se i ona. Jako každý i ona je jen člověk:-) Takže jsem nanejvýš spokojen. Janík Pavel

Velmi dobrá lékařka, ochotná, příjemné chování, vstřícná...

obětavá, lidská, cítí s vámi, pěkný přístup k dětem, skromná

Paní doktor je velice příjemná paní, asi jediná u které mám pocit, že jí jde o mé zdraví a ne o body. Vždy když jsem se belhal po nemocnicích s úrazama, dostal sem se do spárů neskutečných "ranhojičů" ,ale tady se cítím prostě v bezpečí. Jen tak dál paní doktor!! :-)

K pani doktorce chodim uz od mala, a jsem s ni naprosto spokojeny. Sestricka je sice nekdy razna a naladova, ale kdyz jste prijemni vy, bude i ona na vas. Nemam problem s ni vychazet.

U

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, řekl bych že je jedna z nejlepších na celém sevoromoravském kraji. Není to jen někdo kdo si na doktora hraje, ale ví jak poradit a člověku pomoct od jeho utrpení. Všem doporučuji a děkuji za pomoc při nesnesitelné alergii. A k paní sestřičce je pohodová jen člověk musí vědět jak na ní. U mě byla vždy s úsměvem.