Nám. SNP 4, Ostrava
Odborný lékař alergologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Jsem astmatik,ani jednou mě neposlala na plícní,když jsem chtěla vyměnit léky které mě dusily místo aby pomohly tak mi řekla,že já tomu nerozumím a ona je lékař.Nakonec jsem skončila v nemocnici.
takto se chová lékař?

Paní doktorka je velmi náladová a když se ji netrefíte do nálady, je velmi arogantní a neochotná. Takovéto jednání u lékaře vůči pacientům je nepřijatelné. Už k ní nechodím.

mám pocit, že mi paní doktorka neumí pomoct a narovinu říct, co mi je. Jen zkouší. Je neochotná. Když jsem přišla do ordinace s nateklým okem, tak mi akorát řekla, že bych si s tím něco měla udělat. Dala mi xyzal a tím to haslo. A až když jsem se začala bránit.. protože mi to nepomáhalo,tak lék vyměnila s tím, že už neví, co se mnou. Nepřipadám si teda nějak abnormálně.

Paní doktorka s Váma jedná jak s blbci. Je arogantní a když se jí na něco zeptáte jako profesionála udělá z Vás vola a vlastně Vám řekne, že řešíte kraviny (a to Vám klidně vmete před ostatními pacienty). Hlavně mi vadí to, že mi tyká. To by si přece lékař neměl dovolit, zvlášť když už jste několik let dospělí. Já jí taky netykám. O sestřičce radši ani nemluvím, ty dvě se hledaly až se našly.

Paní doktorka je velmi arogantní, na dotazy odpovídá protidotazy. Jednou člověku tyká, potom zase vyká. Bez úcty k pcientovi. Neřeší problémy, stagnuje, nesnaží se o vysazování léků tam, kde se prokazatelně objedu i bez nich. Sestra protivná.