Odborný lékař alergologie
Nám. SNP 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

Mám také velmi negativní zkušenost. K paní doktorce chodím od dětství, postupně jsem si začala více všímat jejího neempatického, povýšeneho vystupování. Je velice neochotná a jedná s lidmi jako s idioty. Ani ve výjimečných případech neumožní nechat si zaslat erecept bez návštěvy. Krom jiného mi upravila diagnózu, se kterou jsem se léčila od raného dětství, aniž by mě o tom informovala. Když jsem za ní přišla s problémem po dlouhé době, jen se mě chtěla co nejrychleji zbavit a neprojevila sebemenší snahu mi pomoci či poskytnout radu.

Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

Bohužel je má zkušenost s paní doktorkou odlišná od ostatních - s tak neprofesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala, paní doktorka byla po celou dobu neochotná a arogantní... také jsem se ještě nikdy nesetkala s tím, že by lékař u vyšetření pacienta znuděně odfrkoval a obracel oči v sloup a banalizoval vaše problémy. Přišla jsem kvůli alergiím na potraviny (se žádankou konkrétně na toto) a výsledek? Vyšetření na obecné alergie formou kožního prick testu (na alergeny - pes, kočka, bříza, olše, ambrosie, pelyněk, směs 5 travin, bojínek, líska, topol a jasan) - ještě jednou zdůrazňuji, přišla jsem řešit POTRAVINOVÉ alergie, kočky ani břízy nejím... doporučuji tedy hledat jinde, pokud potřebujete alergologa!!

Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

K paní doktorce chodím asi 10 let, napřed jako dítě kvůli časté nemocnosti, 2x mi napsala lázně ochotně, a celkem náhodou (díky pečlivému a odbornému přístupu) mi zjistila vadu srdce. Časem jsem k ní začal chodit kvůli alergii, která má teď bohužel intenzivnější projevy a ze které se stalo astma, tak ji navštěvuji celkem často. Jen jednou se mi stalo, teď přes covid, že měla horší náladu, ale tak každý je jenom člověk a může mít i svoje zdravotní problémy atd, nějak nepříjemná vyloženě nebyla. Za celou dobu několika desítek návštěv je velmi příjemná a na erudovanost si nemůžu stěžovat. Mamce hodně pomohla s post-covid syndromem, když ji několik praktiků odbylo a max. poslalo na psychiatrii. Určitě doporučuji, jen mě mrzí, že půjde asi za pár let do důchodu.

Umístění: Odborný lékař alergologie

Paní doktorka je vstřícná, ochotná a komunikativní. Chodím k ní již 10 let a jsem velice spokojená. Jen je škoda, že nemá objednací systém přes internet.

Paní MUDr. Filipová je velice ochotná, vstřícná a snaží se vždy maximálně pomoci od zdravotních problémů. Sestřička je pravda trošku ráznější, ale když ji poznáte blíže, je to ve skutečnosti dobrý člověk. Do ordinace chodím již asi 7 let a můžu jen doporučit.

Paní doktorka je podle mě odborník na svém místě. Je příjemná, usměvavá a trošku i vtipkuje. Nic nezanedbává a vždy se příjemně se zájemem ptá, jak se mi daří a jestli nepotřebuju předepsat nějaké prášky. Na dotazy mi odpověděla a dobře mi radí, zároveň bez nátlaku respektovala moji počáteční nedůvěru a váhavost. Dokonce si na mně všímá i věcí mimo její obor a dává rady. Je také velmi osobní a lidská.

Její sestřička je trochu náladová a odměřená, ale nemám problém s ní vycházet. Přistupuju k ní přátelsky a ona to s úsměvem opětuje. Jen je pravda, že vakcíny by mohla píchat i lépe.

Jsem lehčí alergik a paní doktorka mi dost pomáhá, jsem rád, že jsem k ní šel a stále chodím.
Určitě bych ji mohl doporučit.

Jsem astmatik,ani jednou mě neposlala na plícní,když jsem chtěla vyměnit léky které mě dusily místo aby pomohly tak mi řekla,že já tomu nerozumím a ona je lékař.Nakonec jsem skončila v nemocnici.
takto se chová lékař?

Paní doktorka je velmi náladová a když se ji netrefíte do nálady, je velmi arogantní a neochotná. Takovéto jednání u lékaře vůči pacientům je nepřijatelné. Už k ní nechodím.

Paní doktorka je moc milá,hodná a ochotná..vždy mi vše vysvětlí..akorát se setričkou mám občas problém a připadám si jak blbec,když se mnou mluví..ale jinak vřele doporučuji.

K paní doktorce Filipové chodím již mnoho let a vždy se mi snažila pomoci a v mnohém mi pomohla. Sestřička je sice občas nabrušená a odměřená, ale jak zde již bylo psáno, když se usmíváte vy usmívá se i ona. Jako každý i ona je jen člověk:-) Takže jsem nanejvýš spokojen. Janík Pavel