Odborný lékař kožní
Rodinná 6/210, Vratimov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Jsem velice spokojená s léčbou i přístupem p.doktorky dojiždíme s Frýdku-Místku

K paní doktorce dojíždíme z Havířova. Tam je možnost zápisu do kožní ordinace prakticky nulová, nehledě na řešení nějakého akutního stavu. Postupně se stala jejím klientem téměř celá naše "alergická" rodina a jsme velice spokojeni s citlivým a rozumným přístupem. Objednávací systém je sice poněkud nezvyklý, ale jste-li objednáni, nestane se, že budete čekat, což je úžasné. Můžeme jen doporučit.

K paní doktorce chodím na základě doporučení přítelkyně mého otce a babičky, obě k ní dlouho chodí a jsou spokojené.
Paní doktorka je podle mého názoru odbornice, která svému oboru velmi dobře rozumí a co se mi na ní líbí nejvíce, nepředepisuje žádné dryjáky, ale snaží se zvolit vždy co nejšetrnější, ale zároveň účinnou léčbu. Byla jsem i u jiných kožních lékařek a ty byly skutečně mimo... Jedna neuměla říct diagnózu a druhá rovnou psala kortikoidy v tabletách!
Petra Kupková

Šikovná, milá paní doktorka!!

doporučuji

Dnes už rodinná paní doktorka, osobně jsem v evidenci přes patnáct let, jezdím k ní z Ostravy...vyhovuje nám, že nejdříve zkouší své mastičky a teprve potom přistupuje k předepsání těch "továrních". Nesouhlasím, že se nedá dostat akutně na řadu dříve, stalo se nám s tříměsíčním miminem i mě osobně a bez problémů. Dále má paní doktorka na telefonu záznamník, přes ten se můžete objednat, nebo akutně požádat o vypsání receptu, který si prostě jednoduše druhý den bez čekání a poplatku !!! vyzvednete. Jsem "kožař" od mimina, dnes je mi skoro čtyřicet a věřte, že jsem po všech zkušenostech velmi, velmi spokojena.

velmi příjemná, šikovná, milá

I když vím, že tady není diskuzní fórum, chtěla bych se paní Tichopádové zaptat, proč nepočkala, až příjde na řadu, i když nebyla objednaná, a bez vyšetření syna paní doktorkou, "s tak těžce nemocným synem odešla". A dále, jestli by nemohla citovat slova sestřičky (nemusí být přesně, stačí přibližně), jak vám absolutně nelidským způsobem sdělila že vás nevezme. "Absolutně nelidský způsob" - tak to jsem ještě neslyšela.

Vážená paní Tichopádová!
Zapomněla jste do hodnocení sestřičky napsat, že když jste přišla se synem na kontrolu, byla jste nachlazená, měla jste rýmu a kašel. Jelikož v čekárně bylo více lidí, sestřička vám nabídla roušku, aby jste nenakazila ostatní pacienty (prasečí chřipka řádila všude), ale vy jste nabídnutou roušku hodila na zem a se slovy: "Běžte s tím do prdele!" jste práskla dveřmi a odešla. Musím se však sestřičky zastat, neboť v tomto případě chránila nás, zdravé pacienty. Jinak je vždy usměvavá a milá. Takže paní Tichopádova, to vy by jste se měla naučit slušnému chování, neměla by jste mluvit sprostě před synem a neměla by jste mu být špatným příkladem.
Ing. Josef Holíček

Paní doktorka bezkonkureční. Ale bohužel po dnešní zkušenosti se sestrou,jsem se rozhodla tady napsat. Byli jsme objednáni za měsíc,ale mému synovi se neurčitá mokvavá vyrážka v tříslech během 2 dnů,hodně rozlezla.Sestra absolutně nelidským způsobem nám sdělila že nás nevezme i když si počkáme. Jeho stav byl opravdu akutní,jinak by mě u lékaře nikdy nikdo neviděl. Škoda,že nemůžu přiložit fotografii. Nemám ráda takové nelidské lidi,kteří neumí posoudit a vyhodnotit situaci,jako je právě tahle sestra.Jinak p.doktorka je moc super a doporučuji. Asi by měla vyměnit sestru,nebyl to jen můj názor,ale i lidí,kteří dnes v čekárně byli.Přeji pěkný den.Jó a té milé sestřičce přeji pod stromeček, co má můj syn na kůži na tříslech,tak jí to přeji na obličeji!!!!!