Zlín

Jakého specialistu hledáte?
  • „Příjemný, citlivý, nikdy mě nic u něho nebolelo. Je to skutečný profík, který ví, co dělá. Od té doby, co jsem u něho, se dokonce těším na další termín návštěvy. Jsem moc ráda, že můžu patřit mezi jeho pacienty. Více

Rezidence Hradebni, Obchodni 1507, Uherské Hradiště Mapa

Zubní ordinace,laboratoř a OPG rtg

• „nechala jsem si odstranit všechny osmičky u pana doktora..jedním slovem úžasný pan doktor,skvělý přístup,vše bylo vysvětleno,komentováno co se bude dít..víc takových lékařů..prostředí ordinace(Zlín) příjemné,sestřičky milé..mohu jen a jen doporučit Více

Komenského náměstí 370/10, Kroměříž Mapa

• „jsem ráda že mám takovou péči která je završena laskavostí ,ochotou a profesialitou DÍKY OBĚMA za vše

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající přístup, nikdy neodmítne pomoc i po telefonu, důkladná prohlídka, zná své pacienty a ví, kdo je simulant a potřebuje jen šátek na hlavu a paralen (viz názor níže). Má vždy plný stav a na zařazení k ní se čeká. Chodím k ní už 12 let a neměnila bych - a to jsou všichni mí příbuzní zdravotníci a o medicíně něco vím. Více

1. máje 230, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je skvělá, všechno mi vysvětlila, žádné čekání, žádné povyšování! Byl jsem velmi příjemně překvapený, poněvadž na takovýto přístup jsem doposud nebyl zvyklý. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Hematologie - MUDr. Markéta Vajdáková

• „Paní doktorka Kluzová je velice milá a sympatická zubařka, která vše trpělivě vysvětluje, v průběhu vyšetření se pacienta ptá, zda je vše v pořádku. Návštěvy zubní ordinace jsem se bála, ale po dnešní první návštěvě u paní doktorky už vím, že pro příště se strachovat nemusím. Mám aktuálně problém s kývajícím se zubem, ale věřím, že spolu s paní doktorkou to zvládneme. Kéž by takových lékařů bylo víc a komunikace s pacientem se stala běžnou součástí našeho zdravotnictví… Moc jí tímto děkuji!!! :-) Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• Praktický lékař, Internista

„PAN DOKTOR; u něj pacient není jen "případ". On i sestřičky si zaslouží jen slova uznání - svou profesi vykonávají jako poslání. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Praktický a tělovýchovný lékař

• „Vynikající lékařka, vždy se snaží maximálně pomoci a nic nezanedbává. Je chápavá a lidská, což určitě není u lékařů žádná samozřejmost. Vždy se u ní cítím dobře a vím, že se na ni mohu obrátit. Pravda, je trochu pomalejší, ale je vidět, že se každému pečlivě věnuje. Sestřička ji skvěle doplňuje, ta je velmi pohotová, rychlá a velmi ochotná. Jsou skvěle sehrané. Je to nejlepší doktorka, kterou mám a někteří by si z ní měli vzít příklad. Více

tř. Tomáše Bati 3910, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Ochotný, milý přístup k pacientovi, vstřícné jednání vřele doporučuji. 2.8.2021 mi byla provedena operace totální endoprotéza kyčelního kloubu. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

• „Výborná paní doktorka, nedáme na ni dopustit. Děti k ní chodí bez stresu, rády. Stará se o děti jako o vlastní, když je potřeba, tak zařídí a vytelefonuje vyšetření, je velmi empatická. Nepřehání, ale zároveň nic nenechá náhodě. Prostě lékařka, jak má být!!! Klidně bych ji dala za vzor ostatním - žádnou lepší bych si přát nemohla. Více

Na Rynku 359, Kunovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Pana doktora Bláhu nenavštěvuji dlouho,ale musím říct,že je velmi hodný lékař s lidským přístupem,měla jsem možnost díky mému zdravotnímu stavu poznat již docela dost lékařů a pan doktor Bláha je jeden z mála s takovým to přístupem,nedávno jsem byla u něj aplikovat gelovou injekci do kolene,musím přiznat,že vpich jsem od pana doktora vůbec necítila a moje další reakce by se dala srovnat s chováním asi pětiletého dítěte,jiný lékař by mě asi rovnou vyhodil zavřenými dveřmi,ale pan doktor mi začal popisovat situaci že ještě kousek a bude to aplikované a docela mě povzbuzovat abych vydržela.Takových lékařů je opravdu velmi málo a já si ho nesmírně vážím a slibuji,že se polepším!!! Více

Krajina 257, Kvasice, Otrokovice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Na základě mnohaleté zkušenosti můžu říct, že paní doktorku mohu jenom doporučit.. Vždy mi ve všem pomohla. Nejvíce oceňuji její milou povahu, lidský přístup a ochotu naslouchat, která bohužel řadě doktorů chybí. Více

č.d. 86, Uherský Brod Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Na paní doktorku nedám dopustit. Opravdový profesionál,který pomůže,poradí... Jsem nadmíru spokojený a rozhodně bych neměnil. Více

Nábřeží 578, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Pan doktor je člověk na svém místě,pečlivý,ochotný,dokáže vše vysvětlit,ale nevnucuje svoje názory,příjemný a velice LIDSKÝ.Jen díky němu mám tři děti a jsem za to vděčná.Odhalil mi genetickou vadu,podpořil,pomohl...DOPORUČUJI Více

Vejvanovského 374/2, Kroměříž Mapa

• „I já jsem velmi spokojena! Chodím k ní min. 14 let (spíše tedy dojíždím cca 50 km a nelituji :o) a za tu dobu musím pochválit vše: odbornou stránku, minimální čekací dobu, maximálně citlivý přístup a pohodovou atmosféru. A jen - co do financí - trochu nechápu, jak se dělá, že za zákroky, účtované u jiných lékařů v řádech tisíců, jsem platila max. 300,- Kč. Nezbývá než poděkovat - paní doktorce i sestřičce a smeknout :o)! Více

Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Jen chvala, tak mili lidi a ta profesionalita:))) naprosta spokojenost i muj maly syn spolupracoval a bez jedineho protestu ukazal zuby, opravdu važme si takovych sluzeb!!! Více

Kovářská 10, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

Havlíčkova 7/789, Kroměříž Mapa

DENTA - Comfort s.r.o., ortodoncie

• „Ja jsem se odstehovala mimo CR, takze uz nejsem jeji pacient, ale chodila jsem k ni dlouho a chybi mi tady .Jak po odborne strance, tak po lidske, nikdy nic nepodcenuje a vyslechne si kazdeho, ano, musim si pockat, ale cekala jsem s vedomim, ze nasloucha take jinym. Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Pan doktor Zicha je velice milí a sympatický muž , měla jsem strach s trhání zarostlého zubů v dásní ale jakmile mi byla podána injekci tak vše přešlo čekala sem chvíli v čekárně než zabere injekce . Pak si mě zavolali do ordinace a ani sem nepostřehla že mi páčil zub . Jen už je to hotovo. Velice můžu jen doporučit !!! Trhání zubů jedině v luhadentu ! Více

Nádražní 282, Luhačovice Mapa

Luhadent s.r.o.,

• „Nejlepší doktor u jakého jsem byla. Neřeší jen konkrétní problém ale dává si věci do souvislosti. Velmi pečlivý a fundovaný lékař. Více

Havlíčkovo nábř. 600, Zlín Mapa