Dětská psychiatrická ambulance
Šaldova 591/3, Litoměřice

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Dětská psychiatrická ambulance Jiný

Naprosto skvělá lékařka, úžasný, lidský a zároveň profesionální přístup. Vždy se snaží pomoci, často i víc, než by bylo její povinností. K dětem výborný přístup.

Umístění: Dětská psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka mi už několikrát pomohla. Vždy mě pořádně vyslechla a provedla správnou léčbu. Do ordinace jsem byl přijat vždy přesně na čas a prostředí je také velmi příjemné. Určitě doporučuji!

Umístění: Dětská psychiatrická ambulance PAS

Vřele doporučuji všem Autistům.
Úžasná paní doktorka. Bystrá, vnímavá, skutečně odbornice ve svém oboru.Jako jediný psychiatr v UL kraji, se kterým jsem se za svůj život setkala, skutečně rozumí lidem s poruchami autistického spektra.

Musím říct, že její přístup není takový, jaký by měl být. Nikdy mě pořádně nevyslechla a pořád opakovala to samé dokola. Při poslední návštěvě mi asi po 10 minutách oznámila, že odchází na oběd a že se mám objednat na jindy. Od té doby jsem se tam už nevrátila.

Paní doktorku velmi ráda doporučuji. Lidský přístup, vše perfektní. Jsem opravdu spokojená. Milé a přátelské prostředí i pro děti. Šadláková