MUDr. Zdeňka Szufnarowská

Zubař Více

Slavkov u Brna 1 adresa

Praktická zubní lékařka
Lidická 307, Slavkov u Brna

Od malička jsem měla strašnou hrůzu ze zubařů, ale od té doby co jsem u paní doktorky Szufnarowské je to jinak, na návštěvy (pravidelné prohlídky) se dokonce těším.. Paní doktorka vždy poradí a vše dělá s velkou péčí.. Jsem s ní naprosto spokojená a že k ní dojíždím z Vyškova mi vůbec nevadí!!

Vynikající paní doktorka. Vřele doporučuji. Nikdy mě u ní nic nebolelo a hlavně mi hodně pomohla.

Přešla jsem od jiné zubní lékařky a musím říct, že to je opravdu obrovský rozdíl. Nikdy mě od ní nic nebolelo. Ze zubů mi zůstaly skoro střepy po předchozích zákrocích. Paní doktorka mi moc pomohla. Platila jsem u ní jen snad jednou. Jsem spokojená a chápu, že má i svůj nelehký osobní život a nemůže být všem neustále k dispozici.Po mých zkušenostech s jinými zubaři nemůžu než doporučit!

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená...zatím nemám důvod si na ni stěžovat, vždy mi pomohla od bolesti a hlavně mi zuby opravila tak, že se mohu smát na plnou pusu.. Děkuji :o)

K paní doktorce jsem přešel od jiné paní doktorky, protože jsem začal mít strach ze zákroků, které u ní byly stále bolestivější a bezohlednější.
Postupem času jsem k paní Szufnarowské (profesionalita, solidní vystupování a jednání, ohleduplnost, praxe, atd....) získal takovou důvěru, že k ní přešla i celá moje rodina, včetně našich dvou dětí.
Mé zuby byly již poničené zčásti mojí vinou (špatná údržba) a také zásahem mých minulých zubařů, kteří je měly na starosti.
Po více jak roce jsem se hlavně zásluhou paní doktorky naučil lépe starat o své zuby a také i tyto dostaly po sérii odborných zákroků jiný vzhled - nemusím se za ně stydět a i bolesti postupně ustávaly.

Děkuji Vám, paní dokrorko.

Jsem moc spokojena