MUDr. Zdeňka Štefková

Zubař Více

Opatov 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
č.d. 317, Opatov

Vstřícná, příjemná, milá na dospělé i děti

nej nej nej

Chodila jsem k ní celé dětství a byla jsem se vším spokojená, i když je tedy pravda, že každá moje návštěva byla tak 3 minuty dlouhá, nikdy mi se zuby nedělala víc než čištění zubního kamene.
Jen se mi vůbec nelíbilo, že kamarádce odmítla léčbu kvůli jejímu piercingu v jazyku, a to až do doby, dokud ji vpich úplně nezaroste. Když si ho přece před prohlídkou vyndá, tak o nic nejde, ne? Já si ho třeba u svého současného zubaře vyndávat ani nemusím, vůbec mu to nevadí.

Paní doktorka začínala po škole ordinovat ve Svitavách a už tehdy mi vyléčila jako mladému jinochovi přední zub, který byl téměř na odpis. Nedávala mi moc nadějí, že tam zub vydrží dlouho, nakonec tam vydržel do 55 roků. Celý život jsem na to myslel, ale až teď jsem se dostal k poděkování. Nyní jsem už v důchodu a rád k p. doktorce zajedu, když zastupuje stejně dobrou MUDr. Hrníčkovou, protože vím, že svou práci umí.

Byl jsem u ní jenom jednou, když zaskakovala za naši p.zubařku a musím jenom chválit. Výborná doktorka.

Perfektní p.doktorka pocit strachu ze zubaře jsem v této ordinaci nepoznala,ani já ani má rodina.Samozřejmě i hodná a ochotná sestřička

Perfektní doktorka i sestřička.

Paní doktorka i sestřička - lidský a citlivý přístup k pacientovi, po odborné stránce výborné, příjemné prostředí.

Já, jako pacient jsem s paní doktorkou a její odborností naprosto spokojen. Její přístup k pacientům je citlivý a velmi příjemný.

Výborná lékařka, zájem o pacienta, citlivý přístup. Sestřička je milá a pozorná.