Zdenka Pištěláková, pediatr Brno

MUDr. Zdenka Pištěláková

Pediatr Více

42 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Zkušenosti

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Horníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorostHorníkova 34, Brno

Praktický lékař pro děti a dorost

Názory

4

Obecné skóre
42 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní prohlídky

Navštevujeme pani pediatričku už od narodenia násho syna (bude to pomaly 3. rokom).
Aj keď sme sa presťahovali ďalej, doktorku sme si jednoznačne chceli ponechať a meniť určite neplánujeme. Sme maximálne spokojní, syn tiež, vždy nám všetko perfektne vysvetlila a spolu so sestričkou dokázala vytvoriť zakaždým príjemnú atmosféru aj v deň očkovania (ktorý je stresový nie len pre dieťa, ale aj samotného rodiča :D ) a má našu plní dôveru.
Odporúčame!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní prohlídky

Pani doktorku mohu jen doporučit. Se synem k ní chodíme už od jeho narození a to už letos je 16 let. Mám k ní naprostou důvěru, vždy nám odborné poradila a pomohla. I když jsme se odstěhovali až ke Znojmu, tak i přesto dojizdime do Brna , protože vím, že paní doktorka je profesionální ve svém oboru a poskytne nám maximum.Sestřičky jsou vždy velmi ochotné a milé .


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

U paní doktorky mám registrované dvě děti a na mé doporučení udělali registraci i daší dvě maminky. Všechny jsme se shodly, že péče paní doktorky o naše děti je pečlivá a důkladná. K dětem se chová jemně a citlivě. Ordinaci má krásnou, veselou a dobře vybavenou moderními přístroji. Paní doktorka má svůj "svérázný" přístup k rodičům, sdělí všechny informace a jedná s nimi na rovinu a to citlivější, slabější a sebestřední rodiče špatně snáší. Paní doktorka léčí děti nikoliv rodiče.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

U paní doktorky mám registrované oba syny. I když se ve všem neshodneme, zatím jsme vždy dospěly ke kompromisu. Synové paní doktorku zbožňují, starší se jí i přes očkování ani nebojí, její přístup k dětem se mi moc líbí. Trochu problém mívám se sestřičkami, jsou ze staré školy, a mám pocit,že jim leckdy vadí, když nechci poslechnout a dělám si věci po svém. Trochu mi vadí společná čekárna s dalšími pediatry na poliklinice, protože leckdy na preventivce jsme tam potkali nemocné děti, co šly do sousední ordinace. Jinak ale doktorku hodnotím velmi kladně a doporučuji ji!


S
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Náušnice

Rozhodně nedoporučujeme nechat si zde nastřelovat náušnice - jedno ucho nastřeleno špatně/křivě, doktorka musela opakovat nastřelení vedle. Zbytečné trápení dítěte.


Ověřeny pacient

Naprosto otřesná zkušenost. K paní doktorce jsme se přihlásili, když se syn narodil. Měli jsme ji kousek od bydliště.
Ve třech měsíc náš syn ještě nepásl koně a paní doktorka na to nijak nereflektovala. Upozornila nás na to až fyzioterapeutka na cvičení pro kojence, že tohle rozhodně není v pořádku a také si všimla rozestupu břišních svalů, které Mudr. Pištěláková vůbec neřešila.
Očkování - jde jí pouze o to, aby dítě co nejdříve naočkovala. Místo podání informací jsme dostali letáček. Není zde možnost výběru, ani se nedá domluvit, jakým způsobem se očkovat bude. Když jsem řekla, že jsem měla teď týden angínu a že nevím, jestli je vhodné teď malého očkovat, řekla mi, že ho musí just naočkovat, aniž by ho prohlídla. Tak jsem to odmítla s tím, že očkovat se bude, až budeme mít jistotu - a tak se do mě pustila. Mohu zodpovědně říct, že tak hrubé chování jsem u zdravotníků ještě neviděla. Jediné, o co paní doktorce jde, je očkování, očkování, očkování. Když jsme jí řekli, že teď kvůli jejímu zanedbání jezdíme po nemocnicích nám odpověděla, že ji to nezajímá - DOSLOVA ŘEČENO!
Kdyby se víc zajímala o vývoj dítěte než o to, jak ho co nejrychleji naočkovat, mohlo se předejít spoustě problémů. Teď jsme samozřejmě jinde, kde se nám dostává normální péče a informací.

MUDr. Zdenka Pištěláková

Vážená paní Doskočilová-Sobotková. Velmi mě mrzí, co jste zde napsala, o to víc, že jde o naprosté výmysly, nepravdy a navíc o pomluvu. Chápu, že pacientovi nemusí lékař sednout, právě tak, jako pacient lékaři. Ale vymýšlet a překrucovat fakta by neměla ani jedna ze stran. Vaše poslední návštěva v mé ordinaci byla ve třech měsících věku vašeho dítěte, kdy se jednalo o preventivní prohlídku dle zdravotního řádu v celém jejím rozsahu a byla řádně zapsána do zdravotní dokumentace vašeho dítěte. Vzhledem ke zjištěnému motorickému vývoji dítěte jsem jeho první očkování odložila a následně pozvala ke kontrole. Na tuto kontrolu jste se již nedostavila ! Dětskou sestřičkou byl telefonicky kontaktován váš partner ( na vás jsme telefon neměly), který jí sdělil, že jste si našli jiného lékaře, k nám již nepřijdete, protože řešíme jen a jen očkování a k lékařce, která nepozná rozestup přímých svalů břišních chodit nebudete ( mimo jiné toto je u miminek častým jevem a v průběhu růstu se v 99% sám upraví), a že ho již nemáme obtěžovat. K dalším kontaktům tedy již mezi mnou a vámi oběma nikdy nedošlo !!! Tudíž mi není jasné, kdy a jak jste mi sdělili onu informaci, že kvůli mé nedbalosti jezdíte po nemocnicích a kdy a jak jsem vám měla říci, že mě to nezajímá. Vážím si lidí, kteří dovedou věcně diskutovat, i když se jim třeba něco nelíbí, nebo něčemu nerozumí. Ale lživé pomluvy, navíc veřejnou formou, za zády jiné osoby, aniž by se ona k tomu mohla vyjádřit ......Proto se zatím hájím alespoň tímto způsobem. MUDr. Zdenka Pištěláková"


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím ráda, až se mi staly taky nepříjemné situace (bohuzel taky s boreliozou, která se zjistila až za pul roku...), jinak jsem s péčí paní doktorky spokojená. Chodím k ní odmala a nikdy jsem nezaznamenala větší potíže.


B
Ověřeny pacient

Nejsem spokojená. Nikdy jsem po její léčbě nebyla 100% uzdravena. Naprosto mě irituje její arogantní přístup, když nemůže najít naznačuje mi, že simuluji. Po létě jsem si našla na noze flek, paní doktorka prohlásila, že to nic není, nedělala mi žádné testy a že nemám řešit každý flíček co se mi udělá. Po třech měsících se flek objevil znovu a začal se rapidně zvětšovat. Šla jsem raději přímo na kožní, tam mi zjistily, že mám silně rozšířenou boreliozu. A nebyl to jediný problém... Chodili k ní i moji starší sourozenci a k nim byla taktéž nepříjemná. Nedoporučuji


M
Ověřeny pacient

Krásná ordinace plná hraček, příjemná čekárna, i když sdílená s dalšíma dvěma dětskýma lékařkama. Hodné a milé sestřičky. Po přestěhování a změně lékaře mi ale došlo, že tohle jsou jediná pozitiva, co můžu napsat. Byla jsem ráda, že k ní dítě mohu zaregistrovat, doporučovala jsem ji všude kolem. A i za cenu dojíždění jsem k ní s dětma jezdila. I za cenu delšího čekání v čekárně, vždy se dlouho pečlivě věnovala všem nemocným dětem.. Bývala to velmi milá a ochotná paní doktorka s skvělým přístupem k dětem. Nicméně v posledních dvou, tří letech tohle říct nemůžu a nestačím se divit, jak se k mým dětem (a i ke mne) chová nová paní doktorka. Nová paní doktorka se netváří neochotně, že za ní jdeme a něco chceme. Je to velká škoda, protože si myslím, že paní doktorka je velmi dobrý diagnostik, sleduje nejnovější výzkumy a má informace. A je hodně pečlivá.
Též je zvláštní i její přístup k očkování - dříve z nepovinného očkování nedoporučovala kromě jedné vakcíny nic navíc a vysvětlila i proč. Zpětně si myslím, že to bylo velmi moudré. Se zavedením proplácení od pojišťoven do dalšího očkování hodně nutí (pneumokok, rotaviry), Pokud odmítnete, je zle a máte pocit špatného rodiče co dítěti ubližuje.
Martina a děti


S
Ověřeny pacient

K pani doktorce Pistelakove bych jiz nikdy nesla. Nejhorsi je,kdyz po ni chcete, aby pracovala (zjistila, co je s vasim ditetem). Pak neni ani ochotna, ani vstricna, naopak z vas dela jen hlupaka a tvari se, ze jste pro ni jen dalsi otravna osoba. A ta cekaci doba ... A pozdni prichody z obeda (minimalne pul hodiny). Uz nikdy vic, dekuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost