Privátní stomatolog
Sadová 1042, Napajedla

K paní doktorce Opravilové už chodím víc jak 15 let a mohu jen chválit. Je odborně na výši, vždycky vše vysvětlí a hlavně - má k pacientovi lidský přístup, což jsem u jiných zubařů postrádala. K dr. Opravilové jezdím z Otrokovic, ale nelituji času, stojí to za to! Trošku sobecky si přeji, aby paní doktorka byla ještě dlouho svěží a zdravá :)

Velmi ochotná a vstřícná v každé situaci. Poradí a navrhne ve složitějších zákrocích různá řešení, vysvětlí výhody i případné nevýhody daného řešení. Zabývá se i ekonomickou stránkou zákroku a na rozdíl od řady jiných zubařů se nesnaží protlačit to nejdražší řešení pro pacienta, ale nechá to na jeho svobodném rozhodnutí. Spolu se svou příjemnou sestřičkou tvoří vynikající tým. Doporučuji.

mmm

Paní doktorka je velice příjemná k pacientům a dokáže poradit , vtip jí taky nechybí , ale jsou věci ,které by se měli zlepšit.

Chodím k paní doktorce přes 20 let. Jak po stránce odborné tak i lidské žádný problém.

MuDr. Opravilovou hodnotím jako moji nejlepší ošetřující lékařku , jak po stránce odborné, tak přístupem k pacintovy. Zejmína si vážim seriozního a poctivého jednání a přístupu k řešenému úkonu.

k paní doktorce už chodím 20 let a jsem s její péčí o můj chrup spokojená, snaží se mě zachránit každý zub a vše ochotně vysvětlí,taky má soucit s pacientem, což jsem u předchozí lékařky postrádala.Vřele doporučuji.Má i příjemnou a vstřícnou sestřičku.Ančincová J.

Vřele všem doporučuji.Jsem spokojen.Vždy si umí poradit s každým zoubkem a hlavně je to odborník celým coulem.

Jsem s ní velmi spokojená, doporučuji.

Po zkusenostech s temer desitkou zubnich lekaru mohu vrele doporucit.Je sympaticka, coz je u zubare dulezita vlastnost.Alespon pro mne.Vzdy dokaze velmi odborne vysvetlit nejruznejsi dotazy.