S paní doktorkou jsem nanejvýš spokojená, je opatrná, vše vysvětlí a mé sestře zachránila život, když měla chronický zánět slepého střeva. taky si s vámi velmi ráda popovídá, což uvolní atmosféru a nemáte pocit, že jste právě u gynekologa.
Její sestra už tak milá vždycky nebývá. Konec konců ta ale neléčí a maximálně Vám změří tlak. Další důvod, proč nedávám plné hodnocení, je ten, že s opakovanou kvasinkovou infekcí mi nikdy moc nepomohla, většinou jsem si s pomocí dostupných léků a vlastním tělem pomohla sama.
Na druhou stranu, teď jsem k ní přišla kvůli těhotenství (mé první) a její přístup je opravdu velmi kladný. je velmi pečlivá a opatrná a poskytuje mě i malému prvotřídní péči.
Každému ale vyhovuje jiný přístup

Velmi příjemna pani doktorka, která vše vysvětlí, ochotná, opravdu profesionál, navíc empatická

Paní doktorku mám ráda,prostě jsem spokojená.Lepší gynekoložku snad nemůžu mít.DOPORUČUJI :)

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je velice milá, hodná a příjemná. Snaží se všechno vysvětlit a pomoct.

Velice příjemná,hodná paní doktorka,vše trpělivě vysvětlí,konečně jsem našla toho správného gynekologa a všem mohu jednoznačně doporučit!!zachránila mi těhotenství a to je pro mě výhra :-).