G

Bohužel s paní doktorkou nemam dobré zkušenosti. Začala bych u toho, že čekací doba v čekárně je minimálně hodina. Ačkoli jsem objednaná,tak jdu nejméně o hodinu dál, někdy je to čekání ještě delší. Bez objednání s tím, že tam jdu kvůli gyn. obtížím čekání 2,5 hodiny a déle! Další věc co mi, jako pacientce vadí, je, že je sestra i doktorka v jedné místnosti a to není standardní. Paní doktorka mě vyšetřuje a sestra vidí úplně vše. Dovolat se není problém, ale sestra je hrozně nepříjemná, odsekává a položí sluchátko skoro v půlce věty, když se chci ještě na něco zeptat. Paní doktorka se vším rychle hotová, pořád nasazuje stejné tabletky ačkoli ví, že mně se výtoky opakují neustále.Neumí řešit problémy.

Bohužel nemám dobrou zkušenost. Přišla jsem do ordinace paní doktorky, že jsem těhotná a krvácím (6tt). Byla jsem v ordinaci první, ordinační hodiny od 7:30, já jsem tam byla od 7:20. Sestra mi vysvětlila, že musím počkat, protože má paní doktorka objednané pacientky, ale kolem 9:00 bych mohla jít na řadu. Já jsem byla hrozně nervózní, protože to bylo moje první těhotenství. Do ordinace jsem se dostala v 10:30!!!, paní doktorka mě vyšetřila, ale nedala mi moc informací. Potvrdila, že krvácím, ale na ultrazvuku nic neviděla. Prý mi byla špatně vidět děloha a možná krvácím, protože se jedná o mimo děložní těhotenství. Dostala jsem léky a paní doktorka mě propustila domů. Její přístup pro mě byl velmi strohý. O sestře nemluvě. Bohužel jsem potratila, vím že ne vinou paní doktorky, ale velmi mě zklamal přístup její i sestry. Jedná se o mou zkušenost, ale dnes mám jiného lékaře, jehož přístup je diametrálně odlišný.