Roškotova 2/1717, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Endokrinologická a interní ordinace hypofunkce štítné žlázy

Léčím se u paní doktorky déle než 10 let a je to naprosto profesionální a zkušená lékařka, s normálním přístupem k pacientovi. Jsem šťastná, že se můj problém se štítnicí stabilizoval a že na mě dohlíží. Osobně velká spokojenost.

Paní doktorka Lindnerová je velice pečlivá, zodpovědná, odborník na svém místě.
Občas nemá svůj den, náladu, ale to nemáme někdy každý. Důležité je, že odborně je určitě na svém místě, člověka vyšetří, podrobně se vyptá a léčí!
Žádanky na odběry krve už dává v den kontroly, aby tam potom člověk nemusel extra. Jediné mínus je, že píše kvůli pojišťovně málo léků, jen 1 krabičku, človek si tam musí dojet ještě někdy v mezidobí, protože léky nikdy nevystačí.

Překvapily mne negativní komentáře. Já jsem u p.doktorky spokojená. Dříve jsem chodila na Bulovku a tamější lékař je fakt kakabus a morous. Lucie

U paní doktorky se léčím už 15 let a jsem maximálně spokojená. Zdravotní problémy se štítnou žlázou, které jsem měla, než jsem se začala u paní doktorky léčit, dokázala odstranit. K léčbě přistupuje velice citlivě a zodpovědně. Jsem vděčná za to, že se mohu u paní doktorky léčit.

Paní doktorka mi velice pomohla a jsem moc ráda, že díky ní a její léčbě mohu být bez obav těhotná. Jsem moc ráda, že existuje odborník jako ona, je to u ní dost často docela frmol, ale nemám pocit, že by mě někdy zanedbala nebo neposlouchala. I sestra je velice milá. Nestává se mi u nich jako jinde, že by tam telefony vyzváněly, aniž je někde bere, k nim do ordinace jsem se vždy dovolala (když jsem volala v ordinačních hodinách).

Paní doktorka je vynikající odborník a velice zodpovědná lékařka. Má stále plnou čekárnu, tomu se nelze divit, protože tak skvělých lékařek není mnoho.

Cestuju s paní doktorkou od Bulovky,až po současný Spořilov a můžu jen doporučit.
Svědomitá,citlivá a velmi příjemná. Jsem rád, že jsem jí poznal.

Jezdim za ní až s Ústí nad Labem je perfektní.

Je to velice profesionální lékařka, léčí mě už řadu let. Je dle mého názoru velmi zodpovědná, vše vždy pečlivě vyšetří a zajímá ji každé zhoršení stavu od minulé kontroly. Pokud má člověk dotazy, vysvětlí člověku vše tak, aby tomu rozumněl. Je to podle mě skvělá endokrinoložka.

Dobrý den, paní doktorku mlhu po mnoha letech léčení v její ordinace jen doporučit a pochválit. Je kompetentní, má vybavenou ordinaci, a zároveň je velmi lidská a vstřícná vzhledem k zájmůmm pacienta. Naprosto jí důvěřuji, i proto, že mám možnost porovnání s jinými endokrinology v Praze. Navíc oceňuji, že má porozumění a soucit. Díky, paní doktorko.