Endokrinologická a interní ordinace

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Jedním slovem hrůza, chodím k p.doktorce asi 15 let a je to pořád stejný, absolutní lhostejnost, na otázky neodpoví, za minutu po napsání receptu jste venku. Recept na telefon neposílá, je nevrlá, žádná empatie. Žádanku na krev vám nedá hned, ale opět za nějakou dobu musíte si přijít a zase čekat.
Posadí si vás daleko od stolu, má roušku aby se "nenakazila". Proč jsem to tak dlouho vydržela? Endokrinologů je málo a většinou vás nepřijmou. A nakonec jsem konzervativní a nerada něco měním, myslela jsem si že to jednou za půl roku vydržím, ale po dnešku toho mám dost. Telefony nezvedají a tak jsem si spletla termín a přijela zbytečně. Je mi 74 let, arogance sestry mě šokovala, proč si to pořádně nenapíšu atd.
A tak konečně mám od dnešního dne, kdy pohár přetekl, nového endokrinologa, podle recenzí skvělého.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Katastrofa a nedoporučuji. Od doktorky absolutni nezaujem lečit... Nerozumim proč dělá tuhle práci když ji to evidentne nebaví. Dovolat se je nemožné. Elektronicky recept nevystavuje. Týden předem musite pro zadanku kde cekate nez ji vypisou a pak za tyden zas na kontrolu kde se vubec neřeši proč jsou hodnoty opět špatné. Pani dotorka umí pouze navysovat dávky léku ale na dotazy pacietna neumi odpovedet. Nemá zaujem pacienta vyléčit. Se stitnou zlazou jsem nikdy problemy nemela az po porodu je mi 26let a dle doktorky budu brat naveky prásky... Presla jsem na inu metodu léčby a svete div se davky leku postupne snizuji a casem je mozne ze je nebudu potrebovat vubec.

Umístění: Endokrinologická a interní ordinace Kontrola

Nehorazne jak necha tato pani doktorka jezdit extra pri zadanku na krev, na kterou cekate, protoze neni schopna vypsat ani dopredu.
Sestra si prijde v 7.15 h do prace a pritom maji ordinacni hodiny od 6.30h, takze cekani na zadanku a za dalsi tyden kontrola a cekani.
Pristup nulovy a odbornost take spatna. Po cca 10 letech jsem odesla z teto ordinace a uz nikdy vice!

Umístění: Endokrinologická a interní ordinace hypofunkce štítné žlázy

Léčím se u paní doktorky déle než 10 let a je to naprosto profesionální a zkušená lékařka, s normálním přístupem k pacientovi. Jsem šťastná, že se můj problém se štítnicí stabilizoval a že na mě dohlíží. Osobně velká spokojenost.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Kontrola po 8 rokoch

Podľa mna ta najhoršia lekárka ktorú som kedy stretla. Chodila som k pani doktorke počas tehotenstva a bola som sledovaná, pretože som odjakživa mala predispozíciou v rodine na problémy s štítnou žľazou. Po tehotenstve som na enkorinologiu prestala chodiť a až náhodne pretože som sa sťažovala na únavu ma interná doktorka poslala po 8 rokoch na návštevu k pani doktorke Lindnerovej. Keď som za ňou prišla - veľmi nemilo ma privítala a spýtala sa ma prečo som tam a kto ma tam poslal. Tak som jej porozprávala môj príbeh a ona dosť neochotne ma prešetrila. Jediný moment keď ožila bol ten keď mi na štítnej zlaze našla nález 2 cm dlhy a ja som mala pocit, že sa normálne potešila že tam niečo mám. Z náhodnej kontroly som odchádzala s pocitom, že mám rakovinu a s krokodilymi slzami. Jednoducho príšerne!!! Keď som išla k endokrinologovi inému, ten mi vysvetlil, že na štítnej zlaze sa robia bežne útvary a že to je normálne a nič to nemusí znamenať. Ta istá informácia ale podaná úplne inak. Ja už určite v živote k pani doktorke nepojdem.

Tato doktorka je velmi nepříjemná, neosobní, takový stroj. Léčí mne tři roky a právě pro její chování přecházím k jiné lékařce, i když budu muset dojíždět přes celou Prahu. Dr. Lindnerová na mne působí dojmem, že ji nakonec ještě obtěžujete, nic se od ní nedozvíte, a pokud se chcete dozvědět, tak začne být arogantní a netrpělivá.

Paní doktorka Lindnerová je velice pečlivá, zodpovědná, odborník na svém místě.
Občas nemá svůj den, náladu, ale to nemáme někdy každý. Důležité je, že odborně je určitě na svém místě, člověka vyšetří, podrobně se vyptá a léčí!
Žádanky na odběry krve už dává v den kontroly, aby tam potom člověk nemusel extra. Jediné mínus je, že píše kvůli pojišťovně málo léků, jen 1 krabičku, človek si tam musí dojet ještě někdy v mezidobí, protože léky nikdy nevystačí.

U paní doktorky jsem se léčila šest let. Kdyz pominu již zmiňované vyzvedávání žádanky týden před odběrem, a to jsem mimopražska, bylo mi řečeno,že mám rozhozene výsledky a že pokud tam chci docházet, když už se tam BOHUŽEL lecim, tak musím jezdit i na odběry do laboratoře,které může důvěřovat. Se dvěma malyma detma na krku, paráda. A dorazila mě, když mi řekla, že laboratoř u nás pořád píše její starou adresu tak ať tam dojdu a řeknu tu správnou. Potom teda nechápu, že jí ty výsledky vůbec dojdou. Fakt hrůza.

K paní doktorce chodím již několik let, původně byla na Zeleném pruhu. Jsem čím dál více zklamaná jejím chováním. Žádanku na krev nemůže napsat při kontrole, ale v den odběru. Takže stojíte frontu na žádanku a vlastně úplně zbytečně. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. Na dotaz proč mi nemůže dát žádanku při kontrole mi odpověděla, že by měla oplétačky s pojišťovnou. Jak to, že jiní lékaři nemají? Píšou mi žádanky bez problémů dopředu. Další negativní zkušenost je, že píše méňe léků, než vám předepíše, takže jste léky nuceni léky sehnat ještě mimo kontrolu. A čím mě úplně dorazila: mám nemocnou maminku, která nyní prodělává chemoterapie a není jí po nich vůbec dobře. Maminku jsem dopravila na odběr krve, ale v době kontroly byla těsně po chemo, tak jsem jí chtěla vyzvednout recept na Letrox já, ale paní doktorka mi odmítla recept vydat a poslala mě pro něj na onkologii, kde se maminka léčí. Paní doktorka z onkologie si zaklepala na čelo, jak to paní doktorku napadlo. Takže mé mínění o paní doktorce není valné, je nelidská, neochotná a když čtu recenze, tak ani nevím, zda mě dobře léčí, protože každou kontrolu mi upravuje dávkování léků.

Po šesti letech užívání letroxu mám ve š.ž. uzel stále stejných rozměrů. Při poslední návštěvě jsem se dozvěděla, že musím nutně na operaci - celkové odebrání štítné žlázy (biopsie mi byla provedena pouze jednou, na začátku léčby, byla v pořádku, krevní testy také vždy v pořádku). Paní doktorka opakovala několikrát slova rakovina, ohrožení života. Po chvíli zděšení jsem se zeptala, zda si mohu zákrok několik dní rozmyslet. To jsem nemohla, naopak měla jsem okamžitě podepsat revers. Do zprávy, kterou jsem si vyžádala mi napsala, že odmítám léčbu. Objednala jsem se k jinému lékaři, operace nutná není a přístup je mnohem lepší.