Zdeňka Límanová, endokrinolog Praha

Doc. MUDr. Zdeňka Límanová

Endokrinolog

Karlovo náměstí, Praha 2, Praha
VFN

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Bohužel musím potvrdit níže uvedená negativní hodnocení. Docentka Límanová asi je špička ve svém oboru, ale než se k ní dostanete opravdu prosedíte v čekárně i 4 hodiny, ač jste objednaní a v ordinaci strávíte 4 minuty konzultací s mediky a pak 2 minuty rozhovoru doktorky s mediky o vás, toť vše. Hlavně se doktorky na nic neptejte, budete zdržovat a stalo se mi i že mě odkázala na sestru, že mi to vysvětlí !!! Teď tam jdu v květnu znovu - po půlročním objednání, zkusím nesouhlasit s přítomností mediků, na to mám právo. Kdo nechcete tvrdnout v čekárně, můžete si i s doktorkou dopisovat o svém zdravotním stavu, ve finále se dozvíte víc než na místě :))

liman@vfn.cz

S paní doktorkou jsem měla dříve dobré zkušenosti - bohužel mohu nyní konstatovat pravý opak. Má velmi omezenou ordinační dobu, více pacientů než zvládá k tomu stážisty lékaře, studenty mediky - kteří se účastní konzultací jejích pacientů. Po takové kontrole mám vždy pocit, že jsem u ní v ordinaci navíc, mluví o mě ne se mnou, ale s mediky nebo lékaři. Navíc člověk ztrácí pocit soukromí. Kontroly nejsou u ní diskrétní. Stalo se mi, že během chvíle strávené u ní měla 2 telefonické hovory, nebo nahlédla sestra a řekla ji, že v čekárně je prominentní pacient. Pokud pacient zabírá učebnicově ns léčbu - jde to, ale běda pokud nesnáší dávky hormonů, jí naordinované. Odmítá snížit dávky léků i když jsou výsledky v normě a není nutné trpět předávkováním - to je poté protivná a vzteklá. V objednaný čas se pacient dostane málokdy na řadu. Většinou se musí počítat s prodlevou 1-2 hodiny.