Velkopavlovická 25, Brno
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Jsou to prostě profíci. Jsem zdravotník a maminka dvojčat a nikdy bych neměnila! Velmi krásný přístup k dětem, nic paní doktorka nenechá na pochybách, vše vždy důkladně vyšetří. Otázky ráda zodpoví. Nikoho do ničeho nenutí. Zde je vidět léta praxe a paní doktorka se stále vzdělává. Ke každému přistupuje individuálně. A pro mně hlavní lidský přístup jak paní doktorky tak sestřičky.

Perfektní paní doktorka i sestřička. Jsme velmi spokojeni, budeme k ní dojíždět i přesto, že jsme přestěhováni. L. Urbanová

k paní doktorce jsem chodíla jako dítko i s bratrem. Teď k ní chodím i se svou dcerou. Je to užasná paní doktorka, které věřím , Vždy poradí, vysvětlí. Mohu jen a jen doporučit.

Paní doktorka Kytýrová je odborník na svém místě, velmi si cením její péče o mé syny. V krizových stavech vždy velmi rychle zareagovala, naopak v situacích, kdy bylo možné počkat a zpřesnit diagnózu, měla trpělivost. Rodiči vysvětluje, k dětem je přátelská, citlivě reaguje na postoje rodiny, upozorňuje na možná rizika, je velmi ochotná k individuálním dotazům, a především je zapálená do svého oboru, je vidět, že ji práce baví a že se neustále vzdělává. Je vidět, že je orientovaná v nových přístupech k péči o děti. Jsem ráda, že jsme ji pro naše děti vybrali a to nejen jako odborníka, ale i jako člověka.

G

Paní doktorka je velký odborník a osobně si jí cením pro lidský přístup k dětem i rodičům. Každý dětský problém či nemoc je pro ní důležitý a snaží se citlivě přistupovat ke každému pacientovi zvlášť. Mé děti k ní chodí velice rády a ani já bych jí neměnila. Musím se také zmínit o výborné dětské sestře, kterou děti milují. Na středisku Velkopavlovická je nejlepší.

Vynikající dětská lékařka s lidským a příjemným přístupem. Má naši 100% důvěru. Vždy pomůže, poradí, uklidní. Jen velmi nerada bych své děti svěřila do péče jiného pediatra.

Výborná paní doktorka, chodí k ní moje 2 děti a doporučil jsem ji několika dalším, kteří jsou také maximálně spokojeni. Snaží se vždy najít to nejlepší řešení, a to nezávisle jestli na tom bude tratit. DOPORUČUJI!!!

Nejlepší doktorka jakou znám ..... Cokoliv potřebujeme, vždy pomůže.

Skvělá lékařka, ochotná, lidská, milá .... Děti jí mají velice rády a chodíme k ní vždy s úsměvem. Vřele doporučuji a myslím si, že na dětském středisku na Velkopavlovické je nejlepší.

Pečlivá, ochotná, lidská