Zdeňka Kytýrová, pediatr Brno

MUDr. Zdeňka Kytýrová

Pediatr Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Velkopavlovická 25, Brno
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Jsou to prostě profíci. Jsem zdravotník a maminka dvojčat a nikdy bych neměnila! Velmi krásný přístup k dětem, nic paní doktorka nenechá na pochybách, vše vždy důkladně vyšetří. Otázky ráda zodpoví. Nikoho do ničeho nenutí. Zde je vidět léta praxe a paní doktorka se stále vzdělává. Ke každému přistupuje individuálně. A pro mně hlavní lidský přístup jak paní doktorky tak sestřičky.


Ověřeny pacient

Perfektní paní doktorka i sestřička. Jsme velmi spokojeni, budeme k ní dojíždět i přesto, že jsme přestěhováni. L. Urbanová


S
Ověřeny pacient

k paní doktorce jsem chodíla jako dítko i s bratrem. Teď k ní chodím i se svou dcerou. Je to užasná paní doktorka, které věřím , Vždy poradí, vysvětlí. Mohu jen a jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kytýrová je odborník na svém místě, velmi si cením její péče o mé syny. V krizových stavech vždy velmi rychle zareagovala, naopak v situacích, kdy bylo možné počkat a zpřesnit diagnózu, měla trpělivost. Rodiči vysvětluje, k dětem je přátelská, citlivě reaguje na postoje rodiny, upozorňuje na možná rizika, je velmi ochotná k individuálním dotazům, a především je zapálená do svého oboru, je vidět, že ji práce baví a že se neustále vzdělává. Je vidět, že je orientovaná v nových přístupech k péči o děti. Jsem ráda, že jsme ji pro naše děti vybrali a to nejen jako odborníka, ale i jako člověka.


G
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velký odborník a osobně si jí cením pro lidský přístup k dětem i rodičům. Každý dětský problém či nemoc je pro ní důležitý a snaží se citlivě přistupovat ke každému pacientovi zvlášť. Mé děti k ní chodí velice rády a ani já bych jí neměnila. Musím se také zmínit o výborné dětské sestře, kterou děti milují. Na středisku Velkopavlovická je nejlepší.


B
Ověřeny pacient

Vynikající dětská lékařka s lidským a příjemným přístupem. Má naši 100% důvěru. Vždy pomůže, poradí, uklidní. Jen velmi nerada bych své děti svěřila do péče jiného pediatra.


N
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, chodí k ní moje 2 děti a doporučil jsem ji několika dalším, kteří jsou také maximálně spokojeni. Snaží se vždy najít to nejlepší řešení, a to nezávisle jestli na tom bude tratit. DOPORUČUJI!!!


Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka jakou znám ..... Cokoliv potřebujeme, vždy pomůže.


Skvělá lékařka, ochotná, lidská, milá .... Děti jí mají velice rády a chodíme k ní vždy s úsměvem. Vřele doporučuji a myslím si, že na dětském středisku na Velkopavlovické je nejlepší.


Pečlivá, ochotná, lidská


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti