Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. gastroskopie

Všechny pochvaly. Takový přístup a komunikaci celého personálu jsem zatím neviděla, a pán doktor se mě ptal na zdravottní problémy v rodině a kladl spoustu otázek, to jsem moc od lékaře nepotkala. Vyšetření samotné bylo v pohodě, nepotřebovala jsem žádný uklidňující lék a bylo to za 10 minut uděláno bez potíží. Příště na vyšetření jdu jenom sem !!

S paní doktorkou Královou mám již letité zkušenosti, a tato dáma mezi doktory má můj hluboký obdiv, nejen z hlediska lidského, ale především odborného. Její racionální, vstřícná a empatická komunikace je možná právě to, co léčí více než medikamenty. Díky za vše, hodně sil a zdraví přeje M. Kuldová

Super vstřícná paní doktorka i když mi dělala nepříjemné vyšetření necítil jsem nepříjemně, vyšetření úplně v klidu. Než vás začne vyšetřovat, řekne vám jak to bude probíhat. Ani se člověk nemusí na nic ptát všechno vám řekne. A když se zeptáte vstřícně vám odpoví.

Paní doktorka Králová je nejlepší se kterou jsem se kdy setkal,sympatická,ochotná,vstřícná a ve svém oboru po všech stránkách profesionální.Když jsem objednán na kolonoskopické vyšetření nebo na kontrolu k paní doktorce,jdu tam klidný a v pohodě protože vím že se mi dostane nejlepší péče.Paní doktorce moc děkuji že mě dostala do nynějšího stavu v jakém se nacházím,protože když jsem byl v počátcích mé nemoci(ulcerozní colitida) a docházel jsem k jiné lékařce(2 roky),necítil jsem na sobě jakékoli zlepšení.Tímto jestě jednou děkuji paní doktorce Králové a zároveň všem zdravotním sestřičkám za věnovanou péči.

Velmi zkušená ,profesionální přístup.

S tak lidským přístupem se pacient setkává velmi zřídka. Tato lékařa rozdává srdce i sebe.I přes to, že výkony, které se na odd. provádí, nejsou moc příjemné,ale od paní doktorky to ani nevnímám. Děkuji nejen za léčení, ale i za lásku, kterou kolem sebe šíří. W.S

Paní doktorce vděčím za uzdravení po výkonu, který mi dělala jiný lékař. Neotočila se ke mě zády, přijala mě se vším, jak se věci mají a vysvobodila mě od bolestí. Paní doktorko, mockrát Vám děkuji. M. H. J. pod Jedlovou.

Neznám skvělejší lékařku než paní Dr.Královou, vřele doporučuji, INg. Macourek fr.

Pročetl jsem si názory na paní doktorku a se všemi 6 se zcela ztotožnuji až na proslení, který je negativní. Zřejmě ona dáma narazila na nějakou ze sester, ktéré jsou u paní doktorky. Nikdy jsem se za celá léta, kdy chodím k paní doktorce s takovým postojem nesetkal. Paní doktorka má vždy a pro každého pacienta pochopení, udělá si vždy čas a nezažil jsem, že by i u mladých pacientů takto reagovala. K paní doktorce chodí už i moje vnučka , které je 19 let a na paní doktorku pěje jen chválu. Je škoda, že ona 30 letá dáma na paní doktorku nenarazila, to by určitě mluvila jinak. Paní doktorku mohu jen a jen chválit, je to skvělá žena.Václav F.

Nejlepší člověk se kterým jsem se kdy setkala, plná citu,pochopení a etiky. Nemohu jinak než chválit stále se za ní modlím, aby byla zdavá a mohla pomáhat všem tak jako pomáhá dosud.Za vše moc děkuji.B.M