MUDr. Zdenka Koldová

Zahradní 2, Vyškov

Sovětská 912 (poliklinika), Bučovice

Malinovského nám. 551 (poliklinika), Slavkov u Brna

Umístění: Alergologie, klinická imunologie Jiný

Totální katastrofa přístup. Potkali jsme v ordinaci 3 lidi a vsichni arogantní s nezájmem. Pristup k detem hrůza. Možná by si paní doktorka a její personál měli udělat ordinaci jen pro dospělé pokud neumí jednat s dětmi.Proto jsme se již nevrátili a rozhodně nevrátime. Abych uvedla aspoň nějaké pozitivum...vzali nás dříve než byl plánovaný termín jako náhradu.

Nevím, zda mám právo hodnotit takto, neboť jsem žádného jiného alergologa nepoznala, ale myslím si, že to není úplně ono. Paní doktorka je celkem milá, asi se snaží pomoci, ale je pravda, že jsem podstoupila 3 roční léčbu za velké peníze a velké zlepšení jsem nepocítila, každé jaro je pro mě peklo. Ovšem nevím, jestli za to paní doktorka může nebo ne.

Od téhle paní doktorky jsem utekl poté co jsem její vinou skončil na JIP, volal jsem že mám problémy a že s astmatem teprve začínám a nevím co a jak, chtěl jsem dojet aby se na mne podívala, ale prý na mne nemá čas. Ještě předtím mi doporučila nakoupit předražené přístroje, odešel jsem k jiné lékařce, tyto drahé přístroje vůbec nepotřebuji a jsem již několik let astmatik bez příznaků.

Je super.

U této paní doktorky jste přijati přesně v obj. čase, čekárna i ordinace vstřícně vybavena dětem, praxe rozšířena ještě o 1 paní doktorku, rychlé, precizní zacházení s pacientem i s nervózním rodičem. :-)

K paní doktorce Koldové chodím od 6 let,kdy se u mě projevilo velmi silné astma a jen jí vděčím za to, že můj zdravotní stav je o mnoho lepší. Sice neberu léky,tak jak bych měla,ale jakmile se u mě naskytne nějaký problém,tak paní doktorka mi pomůže,navíc díky tomu,že se známe,mě sem tam i přednostně vezme.Je velmi ochotná a vstřícná a navíc umí být i přísná,ale to mi u ní nevadí:)Nikdy bych neměnila. A sestřička Veselá je taky skvělá.

Pani doktorka léčí mého syna již 16 let let a jsme s ní velmi spokojeni. Její přístup k pacientům je nejen na vysoké profesionální úrovni, ale i vysoce lidský. Díky ní se mohl syn i přes soji nemoc zařadit do běžného života bez vážnějšího omezení. Moc ji děkuji a přála bych si více takových lékařů, kterým tolik záleží na pacientech.

Jsem také dospělý pacient,ale chodím k paní doktorce už od dětství a s její léčbou jsem velmi spokojená.Její přístup k pacientům je velmi profesionální a vstřícný.Vždy vyslechne a zodpoví veškeré otázky a pečlivě vysvětlí podávání léku.Jsem s ní nad míru spokojéná,opravdu skvělá paní doktorka.
Se sestřičkou jsem také spokojená,někdo tu psal,že nedokáže pořádně udělat testy-s tím nesouhlasím.Mě tyto testy na alergii dělala několikrát (jednou za 2 roky,jestli nedošlo ke změně) a po následné léčbě se můj stav o hodně zlepšil,takže sestřička podle mého názoru dělá svou práci dobře.
Tuto ordinaci můžu jen doporučit.

Přesto,že jsem dospělý pacient k paní doktorce chodím velmi ráda a velmi se mi líbí její peče a postupy. Je tam i moc milá sestřička.
Paní doktorka je velmi profesionální a slušný člověk což se o moc lidech ve vyškovském zdravotnictví doopravdy říct nedá.Jen tak dál.

mám syna který po návštěvě paní doktorky je bez potíží a úspěšně se léčí