Zdeňka Karbanová, zubař Brno

Zubař

Žlutý kopec 7, Brno
Privátní zubní lékař

1.5

Bohužel mohu jen souhlasit s většinou příspěvků v diskuzi.
Paní doktorka dělá strašně ráda výkony, které nejsou potřeba, ale jsou dobře zaplacené. Bohužel často na úkor zdravých zubů. Jsem ráda, že jsem si před lety našla jiného stomatologa, protože po jejich zásazích už bych měla v puse jen implantáty.

Paní doktorka neustále provádí výkony za které si vybíra peníze, aniž by dala na výběr z jiných výkonů, které jsou hrazené pojišťovnou. Při čištění kanálku mi zalomila čistící kartáček v zubu (ani mi tuto komplikaci neoznámila). Na tuto komplikaci přišel až jiný stomatolog, který svoji práci ovladá velmi dobře. Díky této komplikaci se mi vytvořila v okolí kořene cysta. Bohužel tento zub se již nepodařilo zachránit a ve svých 30 letech jsem o tento zub přišla.

Bohužel musím souhlasit s předcházejícím příspěvkem. Vypadá to tak, že pacien je pro ni a ne ona pro pacienta. Účet jsem taky nikdy nedostal.

Plomby vypadávájí, práce odflinknutá.

Musela jsem změnit tuto paní zubařku. Zubní kámen řešila pokaždé vyčištěním ultrazvukem, vybrala 120,- Kč a za půl roku nanovo. Účty nedává. Něco jako doporučení dentálního hygienisty nebo dentální nitě a mezizubního kartáčku jí asi nic neříká. Nebo že by na to pokaždé zapoměla?