Privátní zubní lékař
Žlutý kopec 7, Brno

Já MŮŽŮ opravdu jenom chválit. Jak paní doktorku,tak sestřičku.NA SAMÉ JEDNIČKY .Mám postiženýho syna.Jak pěkně se paní doktorka k němu chová i sestřička.....A už k ni chodíme celá rodina.MOC SPOKOJENÍ. Štípková.

Bohužel mohu jen souhlasit s většinou příspěvků v diskuzi.
Paní doktorka dělá strašně ráda výkony, které nejsou potřeba, ale jsou dobře zaplacené. Bohužel často na úkor zdravých zubů. Jsem ráda, že jsem si před lety našla jiného stomatologa, protože po jejich zásazích už bych měla v puse jen implantáty.

Naprosto nesouhlasím s předchozím hodnocením Mudr. Karbanové.K paní doktorce chodím s celou rodinou již 15 let.Nikdy jsem se nesetkal s lhostejným nebo nevstřícným přístupem, naopak, byl jsem vždy ošetřen vysoce odborně, citlivě ,
s pochopením pro mé problémy.Co se finanční stránky týče, mám dojem,že jinde bych za stejné ošetření zaplatil mnohem více.Účet jsem vždy dostal.Paní doktorku
mohu s klidným svědomím doporučit jako vynikající odbornici .

Paní doktorka neustále provádí výkony za které si vybíra peníze, aniž by dala na výběr z jiných výkonů, které jsou hrazené pojišťovnou. Při čištění kanálku mi zalomila čistící kartáček v zubu (ani mi tuto komplikaci neoznámila). Na tuto komplikaci přišel až jiný stomatolog, který svoji práci ovladá velmi dobře. Díky této komplikaci se mi vytvořila v okolí kořene cysta. Bohužel tento zub se již nepodařilo zachránit a ve svých 30 letech jsem o tento zub přišla.

Bohužel musím souhlasit s předcházejícím příspěvkem. Vypadá to tak, že pacien je pro ni a ne ona pro pacienta. Účet jsem taky nikdy nedostal.

Plomby vypadávájí, práce odflinknutá.

Musela jsem změnit tuto paní zubařku. Zubní kámen řešila pokaždé vyčištěním ultrazvukem, vybrala 120,- Kč a za půl roku nanovo. Účty nedává. Něco jako doporučení dentálního hygienisty nebo dentální nitě a mezizubního kartáčku jí asi nic neříká. Nebo že by na to pokaždé zapoměla?