Zdeňka Drápalová, praktický lékař Brno

MUDr. Zdeňka Drápalová

Praktický lékař

Křídlovická 55, Brno
Praktická lékařka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Dobrý den.. paní Doktorka je velmi ochotná a moc skvělá lékařka ,vždycky když za ní dojdu do ordinace ,tak se na ní těším a jsem moc rád ,že jí mám,děkuji moc .přeji hezký den. M.Šafář

MUDr. Drápalová je skvělá lékařka jak po stránce odborné, tak i po té lidské. Vždy příjemná, ochotná, velmi zodpovědná. Znám ji léta, stará se nejen o mě , ale též o moji matku. Nikdy mi neodmítla pomoci, přijde za pacientem i osobně, když je to zapotřebí. Paní doktorko, vřelý dík za vše a vydržte to s námi. Ne vždy je to s pacienty jednoduché, a i lékař je pouze člověk a ne robot.
Hana Aujeská

Mám jenom slova díků a chvály za naprosto profesionální a lidský přístup paní doktorky a celého jejího kolektivu. Hladilova

Paní Drápalová a celý její tým sester patří ke vzoru našeho zdravotnictví. Patří k těm lékařům,kteří rozumí své páci,pomohou v nouzi a udělají vše pro zcela obyčejné lidi. Děkuji vám za vše,co jste pro mě,mojí paní udělala a pomohla. Takových odborníků v medicíně by mělo být víc. Jsme rádi,že jste nám vždy plně pomohla a vždy jste nemoci od nás odehnala. Děkujeme i sestrám,kteří se k lidem chovají velice pěkně a radou pomáhají. Je toho moc,co by se sem mělo napsat,ale snad jen slovo,děkujeme paní doktorko Drápalová......manželé Andrea a Pavel F.

Nejlepší, nejsvědomitější paní doktorka!!! Jenom čekací doba je trochu delší, ale vyplatí se to. Velice doporučuji!!!

libi se mi ze pani doktorka vyjde ven z ordinace pozdravit pacienty:) take mi jako jedina naslouchala ve slozitejsi etape meho zivota, mela trpelivost a pochopeni, takoveho lekare v dnesni uspechane dobe je nutno si cenit.

nejlepsi doktorka...drapalova

Velmi dobrý přístup k pacientům.

Je to skvělá doktorka.

Vynikající lékařka, lidská, s pochopením a nadhledem, léčí už jen svým přístupem k pacientovi. Vždy, když jsem se na ni obrátila, poradila mi, pomohla. Víc takovýchto lékařů a lepší ohodnocení pro ně!