Zdeňka Drápalová, praktický lékař Brno

MUDr. Zdeňka Drápalová

Praktický lékař

Křídlovická 55, Brno
Praktická lékařka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Nezajímá se o anamnézu, nedělá podrobnější diagnostiku, nehledá příčiny zdravotních problémů. Nepoznala chronickou boreliozu, posílala mě na zbytečná vyšetření na kardiologii a rentgen páteře, na kterých by se nikdy nic nenašlo. Podle klinických příznaků a anamnézy bylo i mě jako laikovi jasné, že se jedná o infekční problém a měl jsem být odeslán na infekční s podezřením na boreliozu, případně další koinfekce.

Jestli vám stačí lékař, který se na vás usmívá a jako stroj předepisuje symptomatické prášky na tlumení příznaků nemocí, pak mohu tuto lékařku doporučit.

Pokud hledáte lékaře, který vám sestaví podrobnou anamnézu, udělá podrobnější krevní testy a stanoví léčbu co nejblíž příčině, běžte raději jinam. Nicméně pokud je vaším problémem chronická infekce, budete dobrého lékaře asi hledat dost těžce, protože tento problém státní zdravotnictví ignoruje. V takovém případě si najděte na internetu soukromé medicínské centrum v Praze, kde lékaři chronické infekce nebagatelizují a řeší.

Po dnešní zkušenosti budu měnit lékaře. Sestra mi doporučila přijít mezi 8-10hod., jenže jsem OSVĆ a lékařka má nějakou ordinační dobu, nebude mi říkat kdy mám chodit. Velmi nezpokojen.