Umístění: jiné místo

Zajímalo by mne na co paní doktrorka neordinuje Paralen, za 6 let jsem u ní byla asi 4x, pokaždé s něčím jiným, a na vše mi předepisovala 3x denně Paralen. Vyšetření jako z rychlíku, do krku se kouká asi z 1,5 m a za 1 sek., jediné co je dobré, že posílá jednou za čas na preventivní rozbor krve. Nejabsurdnější je, že mi paní Dolejší tvrdí, že jsem v minulosti měla např. zlomeninu, kterou jsem určitě neměla, ale nenechá si to vymluvit.. Celkově mi přijdou její závěry/diagnózy velmi "odfláknuté", ve stylu "tohle je první co si myslím, že by to mohlo být, tak je to prostě ono a hotovo." Arogantní přístup sestry ani komentovat nebudu. Osobně s paní doktorkou spokojená nejsem a jakmile se uvolní místo u vyhlédutého jiného PL, odcházím.

Paní doktorka, je velice neochotná a sestřička se ani neobtěžuje, aby během pracovní doby vylezla z ordinace a zjistila jestli je v čekárně někdo s akutním stavem. Před tím než zavedla objednávání pacientů se k ní člověk dostal, potom můžete čekat v čekárně třeba celý den a k paní doktorce se nedostanete. Moje poslední zkušenost s návštěvou paní doktorky skončila registrací u jiného lékaře.

Des a hruza, neni schopna za 200 Kc vyplnit vypis z dokumentace na prineseny formular, je lina vyplnit par radku. Chovani opravdu strasne a arogantni. Hledam si noveho doktora a tutu pani opravdu NEDOPORUCUJI!

čekání hodinu i bdvě někdy se navás nedostane ani řada i když ste v čekárně upně sami jelikož doktorka bere obědnané ale nike není napsáno že k doktorovi můžete jenom obědnaný navíc pokud vám bude zle a nebudete obědnaný máte smůlu nikoho to zajmat nebude . Doktorka si 15 minut povídá se sestrou o tom kde zjevně byli na výletě nebo co... kdybi místo kecání vás rači vzala poté je tam pacient s kterým se zde vykecává dalších 15 min . a tak jeto furt dokola zjevně kdybi ste v čekárně omdleli tak vám řekne že nejste obědnaný jeto směšné to sem nikde u praktického lékaře nezažila...... jeto vždy to samé!!!!!!
Navíc sem si tentokrát šla pouze pro razítko ale sestra velmi nepřijemná mi řekla že musím počkat naco ?? v prázdnej čekárně... ale je zajmavé že když sem potřebovala potvrzení do školy nebo potravinářskej průkaz taqk mě nepotřebovala ani vidět... docela zajmavé ne ?? takže s potravinama může asi dělat každej i kdybich byla nfekční. Ale razítko je velmi složité..
Po hodině a půl sem poprosila sestru žesi odběhnu vedle a že přijdu ve třičtvrtě na 3 a sestra mi řekla žeto už mě neveme tak snad mají pracovní dobu do 15 hodin aspon to maj napsané.
Navíc před rokem a půl lékařka pouze po telefonu oznámila že sem vážně nemocná žádný porozumění nic jen tona mě vyhrkla do telefonu ...coje toto za jednání!! Aspon si mě měla zavolat k sobě a poté mito v ordinaci oznámit ... mě přišlo tenkrát že semi zhroutil svět... podle mě je neprofesionální a joo je dobrá když od níí nic nežádáte nebo se obědnáte aby ste si popovídali a milá docela je ale kdo jíí oto stojí!!!!!!!!!!! stejně se na řadu nedostanete

Chápu, že "paní doktorka" má náročnou pracovní dobu, ale ordinační hodiny by mohla dodržovat a nechodit do ordinace o půl až hodinu později. U pracujících lidí to způsobuje komplikace v zaměstnání. I když se objednáte na učitou hodinu, stejně čekáte. Pokud jí omarodí sestra neváhá si přivést jako sestru svojí dceru - nepříjemná blondýna, která je příjemná jak šťovík a troufám si říct, že o zdravotnictví toho příliš neví. Na vše předepisuje antibiotika a po srovnání s jinými doktory - nemá ponětí, co komu je. Hlavní je, že při každé návštěvě i když chcete jednou za 3 roky jen preventivní prohlídku - (s otázkou a proč ji chcete) inkasuje a to i v případě, že si přijdete pro výsledky - celkem 4x, příp. pro další žádanku na další rozbor krve - 3x....že je vše ok. Navštěvují lékaře jen v preventivních či nutných případech a když jsem usoudila, že dál platit za každou "nezbytnou" návštěvu nechci, tak mi po telefonu sestra skoro vyhrožovala, jak jsem si dovolila změnit lékaře. Holt, o peníze méně.

U paní doktorky jsem již třetí rok a s každou další návštěvou jsem více a více nespokojená a hledám si nového obvodního lékaře. Již před dvěma lety mě poslala na rentgen kvůli křivým zádům, po obdržení výsledků mě vyděsila tím, že stav mojí páteře je strašný, že mám vrozenou vadu a poslala mě na kliniku do Brna. V Brně mi s klidem řekli, že vadu sice mám, ale naprosto nepatrnou a že nechápou, proč mě paní doktorka děsila tak náročnou operací, která u mě nemá nejmenší opodstatnění... A od té doby mám takovýhle zážitků víc než dost, jen během minulého roku, mě s podobnými přehnanými výroky vyděsila nejméně 4x a poslala ke specialistům, kteří občas ani nechápou, co u nich dělám a když jí přinesu zprávu, tak nedbá na to, co je v nich napsáno a trvá si na svém, můj, nebo alespoň názor těch odborníků jí nezajímá.. A zrovna dnes jsem k ní šla (vlastně pořád nevím co mi je) s tím, že mám asi chřipku.. Po tom co se mi podívala do krku mi začala psát recept na antibiotika se slovy "To víte, to paralenem nevyléčíte" a o ani né 5 minut déle recept uklidila a řekla mi at beru 3x denně paralen a přijdu za tři dny na kontrolu.. To už mi prostě rozum nebere.. Nikomu bych již paní doktorku nedoporučila.

Přestěhoval jsem se do ČB a byl jsem včera u paní doktorky poprvé. Paní doktorka je úžasná, víc než stoprocentní. Totéž platí i o sestřičce.

Na doporučení jsem přešel k p. doktorce od jiného praktické lékaře. Nejenže jsem velice spokojen, nedá se to vůbec srovnat s předchozím lékařem. Ochota, milý přístup a profesionální jednání. Jsem rád, že jsem u p. doktorky a přeji jí, aby měla čím dál tím méně nespokojených pacientů. Je samozřejmé, že každý se nemůže zavděčit každému.

S pani doktorkou jsem velice spokojená. Nejen že její přístup k pacientům je profesionální,ale nikdy nic nezanedbá a vždy se snaží co nejlépe pomoc. Doporučuji

K paní doktorce choďím ,už několik let a jsem nadmíru spokojená.Je pravdou,že kolikrát tam bylo narváno,ale co se zavedli doplatky,tak tomu již není.Je vidět,že k ní spíš chodily babči si poztěžovat.Ale nikoho neodmítla a vždy vyšetřila.Naopak bych řekla,že o své pacienty má velký zájem.... Nikdy jsem se nesetkala ,aby zapoměla mou diagnozu,naopak i injekce si pamatuje velmi dobře a má přehled co kdo potřebuje.Vždy Vás raději někam pošle ,než aby něco zanedbala a poradí. A sestřička? Dříve tam byl záskok za tu naší,taková nepříjemná, suverení ,mladá káča ,ovšem co se vrátila ta původní,tak je vše ok. Milá, vstřícná a šikovná. Já rozhodně můžu doporučit!!!! Matašovská