Praktický lékař pro dospělé
Pernerova 19, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělá paní doktorka, milá, snaží se pomoct a pochopit, neodsuzuje a vždy se u ní cítím příjemně. Nepíše zbytečně antibiotika na každou prkotinu, ale snaží se opravdu léčit. V dnešní době je opravdu těžké najít lékaře, který se opravdu snaží léčit a zároveň je i příjemným člověkem. MUDr. Bártlová taková je a určitě doporučuji!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Zatím vždy pomohla. I když mám někdy pocit, že jdu s nějakou banální záležitostí, tak mě nikdy neodbije a poradí.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorku mohu doporučit všem, kteří hledají profesionální a citlivý přístup ke svým zdravotním problémům.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je skvělá i po lidské stránce a neměnila bych ani náhodou. Je pečlivá a moc ochotná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

s paní doktorkou jsem velmi spokojena, neměnila bych, velmi milá, ochotná a hlavně perfektně připravená vždy pomoci či poradit

Úžasná paní doktorka! Nepředepisuje zbytečně atb, když to není pořeba. Je velmi lidská a vlídná. Rozhodně doporučuji i za cenu dojíždění. PH

Paní doktorka je vždycky milá a přívětivá a velice pečlivá. Chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni.

Je veľmi milá, vždy poradí, aj praktické veci, povie narovinu, že sa to dá vyriešiť aj bez liekov a nepredpisuje zbytočnosti.

Paní doktorka je velice kompetentní a schopná, což se o řadě praktiků nadá říci. Jsem s ní velice spokojen. Lidský přístup a pochopení také patří k jejím silným stránkám a v neposlední řadě bych chtěl podotknout, že jsem k ní postupně poslal celou naší rodinu. Zkrátku důvěra jak má být. K.S.

Skvělá paní doktorka, která nastavuje laťku práci hypokratovému řádu velmi velmi vysoko.