Mendlovo náměstí 17, Brno
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Přidávám pozitivní hodnocení. U pana doktora jsem několik let. V průběhu jsem porodila jsem dve deti, poradna pokaždé zahrnovala ultrazvuk plodu, rozhovor a různé rady. Chválím a dovolím si pana doktora doporučit

Dobrý den,
musím napsat, že k panu doktorovi chodím od roku 2003 - díky němu mám dva krásné syny. Dojíždím až z Náchoda a jsem maximálně spokojená. Přes velké zdravotní problémy, se kterými jsem za panem doktorem přišla a problémem otěhotnět, jsem matkou, a s péčí pana doktora jsem spokojená. Nebýt jeho, nemám děti. Profesionalita, lidskost, pochopení… Sestřičky jsem zažila u pana doktora dvě a ani jedna mi nepřišla nepříjemná. Kdykoli jsem cokoli potřebovala, ať se týkalo objednání, receptu, rady,.. vyšla vstříc. To stejné platí u pana doktora. Všem mohu jedině doporučit. Antikoncepci neberu, tělísko žádné nemám a nemyslím si, že bych díky tomu byla na černé listině.

Normálně bych sem nepsala, ale musím přidat svůj názor. Gynekologa jsem byla nucena změnit kvůli změně bydliště a právě kvůli dobré poloze v centru Brna jsem si vybrala právě pana Veberu. Bohužel až po objednání jsem se podívala právě na tyto stránky. Co jsem se tu dočetla mě vyděsilo natolik, že jsem do ordinace přišla naprosto vyklepaná v očekávání toho nejhoršího.
Jaké bylo mé překvapení, když sestra nebyla ani trochu nepříjemná, ale naopak velice ochotná a milá, povídavá. Dveře při dotazování na rodinnou anamnézu zavřela sama od sebe, za recept nechtěla ani korunu. Opravdu jde asi o to, že jak vy se chováte k ní, ona se bude chovat k vám.
Pan doktor byl velice milý, vše mi vysvětlil a byl pečlivý, milý a usměvavý. Doopravdy nevypadal ani jeden z nich, že je tam otravuji.
Nakonec jsem ještě dostala přání všechno nejlepšího do roku 2015 a s úsměvem jsem odcházela z ordinace.
Opravdu, tuto ordinaci bych doporučila a všem, co si stěžují bych napsala, ať zkusí slušnost a milý přístup a třeba zažijete při další návštěvě také přijemné duo lékař-sestra.
Hezký den.

Jsem velmi spokojená .Chodím k panu primáři již dlouhá léta a vždy naprostá pohoda.S úsměvem na tváři a dobrou náladou mě vždy přivítá.Několikrát mě operoval a vždy na velmi profesionální úrovni.Můžu všem doporučit.

S panem doktorem jsem byla vždycky spokojená. Negativní komentáře mě překvapily, ale evidentně platí, že kolik lidí, tolik názorů. Já bych ho doporučila i nejlepší kamarádce.

Musim se zastat sestry, nechapu, co proti ni vetsina zen zde ma. Od zacatku, co k panu doktorovi chodim, je na me prijemna, vzdycky si spolu 'pokecame', je usmevava.....Ze asistuje u vysetreni - za to jsem naopak rada, mam lepsi pocit, kdyz me nekdo drzi za ruku. Pri objednavani je take velmi ochotna, snazi se vzdycky vybrat termin, ktery se mi hodi. Mozna je to taky tim, jak se k ni kdo chova....kdyz se nekdo chova hezky, tak i ten druhy se potom chova privetiveji.....

Chodila jsem k panu doktorovi 3 roky a absolvovala jsem s ním téměř celé těhotenství (bohužel ke konci jsem se přestěhovala a musela změnit lékaře). Jeho přístup byl úžasný, byl vždycky příjemný, se vším mi poradil, všechno podrobně vysvělil, aniž bych se musela na každou věc ptát zvlášť. Pravda je, že sestřička vypadá trochu nepříjemně a ze začátku jsem se jí i trochu bála, ale myslím, že to je jen první dojem, nakonec mi vždycky vyšla vstříc.

DOBRÝ DEN, SICE TO NEDĚLÁM ,ALE PO PŘEČTENÍ HODNOCENÍ MUSÍM REAGOVAT!!!! K PANU DOKTOROVI CHODÍM CCA 10LET!!! JE TO NEJLEPŠÍ GYNEKOLOG A ODBORNÍK VE SVÉM OBORU!! VELMI PŘÍJEMNÝ A USMĚVAVÝ .. NEMÁM STRACH K NĚMU JÍT, VŽDY NAJDE NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ A NĚKTERÉ VĚCI BY VŮBEC NEMUSEL ŘEŠIT ,ALE I TY ŘEŠÍ, PORADÍ,ODKÁŽE.. CO SE TÝKÁ MÉHO TĚHOTENSTVÍ PŘED NĚKOLIKA LETY - PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP, ŠPIČKOVĚ ODVEDENÁ PRÁCE.. :) DOUFÁM,ŽE TU BUDE DALŠÍCH TISÍC LET.. PÁČ JÁ JINÉHO GYNEKOLOGA NECHCI.. JE TO TO JEDNIČKA :) Hezký den Martina Protivánková

K panu doktorovi Veberovi chodím od svých 16-ti let, což je už 10 let. Vždy jsem byla spokojena, vždy mi ochotně pomohl, těhotenství proběhlo také bez problémů. Divím se všem negativním názorům, co jsem četla. Zítra si domluvím další termín preventivní prohlídky která bude, jak jsem přesvědčena, probíhat jako vždy profesionálně. Eva

Š

Doktor je dobrý, jsem s ním spokojená a sestra? konečně jsem našla odvahu ji říct, že za předepsání receptu 30,- poplatek nezaplatím a najdednou to šlo i bez poplatku. Recept mám doma, tlak změřený nemám a jde to :) Dámy nebojte se otevřít ústa :)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,jsem v 15tt.a mám obavu z listeriózy nebo toxoplasmózy.v práci jsem manipulovala s vinnou klobásou,sice sáčkem,ale trochu tekutiny z ní mi vyteklo na trochu popraskané holé ruce.po nějaké chvíli,jsem si umyla ruce.jeste prosím,na začátku těhotenství, když jsem to ještě nevěda,jedla jsem nivu.a asi před měsícem mě tři týdny bolelo v krku a trošku píchalo v kloubech.horecku nad 38 jsem nemela ani průjmy a zvracení.mam se obávat o zdraví miminka?předem moc děkuji za odpověď

Výskyt kongenitální toxoplasmozy v ČR je 1-3 případy za rok. Výskyt listeriozy je 1 případ na milion obyvatel. Nejezte kočičí exkrementy a užívejte si svého těhotenství bez hysterie.

MUDr. Zdeněk Vebera