Gynekologická ambulance
Mendlovo náměstí 17, Brno

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

K panu doktorovi chodím již 10 let a jsem spokojená. Vždy odcházím pozitivně naladěná.
Překvapují mě některé negativní hodnocení.

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Nepříjemný sestra, nepříjemný pan doktor. Na otázku, zda se mohu objednatel na zákrok (se zadankou), který sami na webu uvádí, že provádí, mi bylo řečeno, že co po nich před prázdninami chci, že začínají dovolené. Arogantní chování, které rozhodně nekoresponduje s tím, jak se prezentují na svých webových stránkách.

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Úžasný lékař s lidským přístupem a zájmem. Vynikající specialista ve svém oboru . Vlídný přístup a snaha maximálně pomoci

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pana doktora mi doporučila kolegyně, i přes veškeré negativní komentáře zde, jsem se rozhodla to jít zkusit. Mám dlouhodobý problém, který se mi nedaří vyřešit. Po 30 minutovém čekání mi pan doktor, ještě než jsem se posadila, oznámil dost arogantním tónem, že mě nezaregistruje jako novou pacientku. Koukala jsem jak vyoraná myš, protože sestře jsem jasně řekla, že mám problémy a chci změnit gynekologa. Takže mi řekl, že tuto problematiku si mám na internetu nastudovat a že vlastně můj problém on řešit nebude. Sebrala jsem kartičku ze stolu a třískla dveřmi, za celý svůj život jsem nepotkala arogantnějšího lékaře. A na moji odpověď proč mě teda zvali a já s tím strávila 2 hodiny, mi řekl, že sestra nevěděla, ale věděla 2x se mě na to v telefonu ptala. Takže za mě rozhodně NE, tohle zdaleka není profesionální doktor!!!

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Přidávám pozitivní hodnocení. U pana doktora jsem několik let. V průběhu jsem porodila jsem dve deti, poradna pokaždé zahrnovala ultrazvuk plodu, rozhovor a různé rady. Chválím a dovolím si pana doktora doporučit

K panu doktorovi jsem se rozhodla přejít z důvodu přestěhování z Brna-Líšně na Mendlovo náméstí, neboť jsem zaméstnána a cesta k lékaři do Líšně mi zabere dosti velký čas.
V telefonu k zaregistrování se mi představila sestra lékaře. Slušně jsem se představila, zdůvodnila můj zàměr a
poprosila jsem sestru, zda pan doktor, z kapacitních důvodů, registruje nové pacientky. Místo adekvátní odpovědi, jsem byla dotázána, zda nejsem po hysterektomii. Tato otázka mi přišla, přinejmenším nemístná a cílená, odpověděla jsem
nepravdivě, že ano a čekala jsem na reakci. Sestra mne odmítla s tím, že musím zůstat u svého lékaře, neboť má o mě zàznamy. Oponovala jsem tím, že veškeré předešlé lékařské záznamy jsou již v mém případě, z logiky věci, irelevantní.
Sestra mi nedokázala jinak odpovědět, jen opakovala, že musím zůstat u svého ošetřujícího lékaře. Byla jsem, pro mne zcela nelogický a nezdůvodněným argumentem, zcela šokována a současně, jako žena, ponížena, neboť jsem nabyla
opodstatněného dojmu, že žena po hysterektomii je pro lékaře finančně "nezajímavá" a tudíž chápána jako "balast".
Takovéto chování vnímám jako velmi neetické a deklasující všechny ženy, které musely podstoupit tuto operaci.
Hovořila jsem také bezprostředné s panem doktorem, který mi toto nedokázal zdůvodnit a "pletl si omluvu s výmluvou".
Tato moje osobní zkušenost je pro mne velkým MEMENTEM .
Markéta Černá

Pročítám tu mnoho názorů a souhlasím s těmi pozitivními i negativními. Se sestřičkou se musíte naučti vycházet, je to v celku normální paní, a že nemá americký úsměv pokaždé n tváři neznamená, že je protivná. Ale měla jsem velmi podobné pocity při prvních návštěvách (poprvé jsem si šla pro postinor). Pan doktor je milý, moc milý, ale jen do té doby, než vás začne něco zlobit. Po antikoncepci jsem přibrala asi 15 kilogramů. Prý to určitě antikoncepci není, poslal mě k obvoďačce na krev, obvoďačka zpět k panu doktorovi. Když jsem to přestala řešit a smířila se, že i přes diety a cvičení budu mít kila navíc, začaly se dít věci :-D Nová antikoncepce, od pana doktora jsem jich měla mnoho, mnoho jich nevyhovovalo (akné, krvácení, nadváha), jsem ale ráda, že něco řešil. Prostě pan doktor je milý, dokud nemám problémy, jakmile předhodím nějaký problém - a to nejsem hypochondr - tak se opravdu bojím jeho reakce. Na preventivku je fajn, ale jsem ráda, že už jsem někde jinde.

musím napsat, že k panu doktorovi chodím od roku 2003 - díky němu mám dva krásné syny. Dojíždím až z Náchoda a jsem maximálně spokojená. Přes velké zdravotní problémy, se kterými jsem za panem doktorem přišla a problémem otěhotnět, jsem matkou, a s péčí pana doktora jsem spokojená. Nebýt jeho, nemám děti. Profesionalita, lidskost, pochopení… Sestřičky jsem zažila u pana doktora dvě a ani jedna mi nepřišla nepříjemná. Kdykoli jsem cokoli potřebovala, ať se týkalo objednání, receptu, rady,.. vyšla vstříc. To stejné platí u pana doktora. Všem mohu jedině doporučit. Antikoncepci neberu, tělísko žádné nemám a nemyslím si, že bych díky tomu byla na černé listině.

Bohužel se musím přidat k negativnímu hodnocení a to je dle mého slabé slovo. K panu doktorovi jsem přešla po studiích a byla celkem spokojena, protože jsme neřešila žádné problémy. Potřebovala jsem napsat anti a provést pravidelné kontrolní testy. Prostředí, příjemnost/nepříjemnost pana doktora a sestřičky jsme moc neřešila, popravdě, bylo mi to jedno. Návštěvu gynokologie neberu jako příjemnou společenskou událost, ze které budu odcházet nadšená :-). Bohužel poslední rok se u mě objevily potíže. Svědivé výrůstky na zevním genitálu. Dle karty je pan doktor nejdříve identifikoval jako opakující se HPV opar. Napsal tedy Herpesin a nějaké čípky. Jednou, dvakrát, třikrát. Nepomohlo a bylo to čím dál horší. Při poslední návštěvě na mě dokonce vyjel, že to není opar, ale úplně něco jiného - linchen či co. Já jsem mu ovšem nic takového netvrdila, že je to opar. Naopak, k lékařům chodím, aby mi oni řekli o co jde a jak to řešit. Nemohu za to, že on sám tuto diagnózu stanovil. Svoji domněnku navíc rezolutně odmítl potvrdit biopsií, což mi přijde neuvěřitelné. Prý je to zbytečné, jenom by se jeho diagnóza potvrdilo. Prrostě vševěd. Napsal mi hormonální mastičky a řekl, že to mám asi nafurt, že se to moc nedá léčit. Naštěstí jsme se rozhodla navštívit jiného lékaře. Zmiňovaný útvar je v high-grade pokročilém stavu předrakovinového bujení a přišla jsem za pět dvanáct, okamžitě to musí pryč. Mimoto mám na vaječníku cca 10 cm cystu a výduť na děloze. Tři naprosto zanedbané problémy v docela pokročilém stadiu. Jsem naprosto šokovaná a rozhodnutá, že tohle panu doktorovi jen tak neprojde....

Bohužel se musím přidat k nespokojené části pacientek jelikož počet není právě zanedbatelný,chodím k panu doktorovi asi 5let a končím ,již nikdy více, asi rok mám zavedenou mirenu, potvrzení za zaplacení jsem nedostala žádné,mám neustálé problémy špinení , bolesti a PMS ,bylo mě řečeno že si mám vzít brufein a brát to jako dan za to že mám slabou menstruaci, dokonce mě jednou bylo řečeno že není ženská tak neví jaké mám bolesti, ted jsem volala že mam opět bolesti a otoky chtěla jsem jen vyloučit že to opravdu není hormonální a pan doktor na mě křičel do tel. že mám 10kg zchudnout (nemužu říct že bych byla nejak výrazně obézní)nechat si napsat detralex na žíly že to do mireny neni, vrcholem bylo když řekl že je to jak když si dáte vlašák ,nevím co tím chtěl říct tel .jsem zavěsila a to nemůžu říct že bych kdy byla nějaká hrubá a neslušná ,přesto jeho chování hrubé je ,nikdy jsem se s něčím podobným na gynekologii nesetkala. Již nikdy více ,ráda bych zde napsala velmi dobrý lékař ale po těchto zkušenostech to prostě nejde.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,jsem v 15tt.a mám obavu z listeriózy nebo toxoplasmózy.v práci jsem manipulovala s vinnou klobásou,sice sáčkem,ale trochu tekutiny z ní mi vyteklo na trochu popraskané holé ruce.po nějaké chvíli,jsem si umyla ruce.jeste prosím,na začátku těhotenství, když jsem to ještě nevěda,jedla jsem nivu.a asi před měsícem mě tři týdny bolelo v krku a trošku píchalo v kloubech.horecku nad 38 jsem nemela ani průjmy a zvracení.mam se obávat o zdraví miminka?předem moc děkuji za odpověď

Výskyt kongenitální toxoplasmozy v ČR je 1-3 případy za rok. Výskyt listeriozy je 1 případ na milion obyvatel. Nejezte kočičí exkrementy a užívejte si svého těhotenství bez hysterie.

MUDr. Zdeněk Vebera