Francouzská 4, Plzeň, Plzeň
Všeobecný praktický lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Svědomitý a pečlivý lékař. Nedělá unáhlená rozhodnutí, v případě pochybností okamžitě odešle pacienta na příslušné odborné pracoviště. Když k tomu přidám velice vstřícný přístup k pacientovi - jak lékaře tak sestřičky, tak mohu tohoto lékaře jen doporučit.

Umístění: Všeobecný praktický lékař

K panu doktorovi chodím už 4 roky a jsem naprosto spokojený.
Má slušné chování. Se vším mi vždycky pomohl. Včetně problému s bolestí zad. A má šikovnou sestru

S osobním přístupem pana doktora Vašty jsem velmi spokojená.Působí na mě klidným dojmem,dovede odborně poradit.Při zdravotních prohlídkách je svědomitý,pečlivý,nechce nic zanedbat.Mohu služby pana doktora všem jen doporučit.

Pan doktor Vašta je člověk na svém místě. Je příjemný k pacientům, velice ochotný a nic nepodcení. Jsem u něj registrovaná asi 5 let, perfektně mi vyléčil zápal plic a nějaká ta nachlazení. Vždy vysvětlí, co a proč dělá nebo jak by postupoval, vysvětlí případnou medikaci a co se mi líbí, tak vyzdvihuje zdravý životní styl - dostat do těla vitamíny přirozenou cestou, pohybovat se, nestresovat se... Ale nic nevnucuje, vždy se s pacientem domluví a případně doporučí něco navíc. S panem doktorem spolupracuji i jako personalistka, kdy je naším firemním lékařem a musím zdůraznit i zde jeho kvality. Pana doktora si moc vážím a jsem ráda, že jsem konečně našla lékaře, ke kterému se nebojím chodit, protože vím, že jsem u něj dobrých rukou. Martina N.

Pan doktor Vašta je výborný lékař. Takový, na kterého se opravdu můžete spolehnout a když Vám něco je, jdete za ním vlastně v klidu a rádi. Líbí se mi vždy zopakování anamnézy popř. doplnění dalších informací, pan doktor vždy nejdřív nechá mluvit Vás, trpělivě naslouchá a až potom začne on. Stanoví diagnózu a navrhuje vždy nejšetrnější a nejlepší řešení. Např. s nachlazením i chřipkou poradí tak, že si vystačíte v tom nejhorším jen s klasickým paralenem, ale nebojí se Vám říct dejte si vincentku, odpočívejte, relaxujte, protože jedině tak nemoc odrazíte a bez zbytečných útoků na játra a ledviny, to velmi, velmi oceňuji, že to není přístup dobrý den, tady recept za 500,- a nashle. Na závěr návštěvy je pan doktor vždy zdvořilý a zeptá se na něco málo ze života, čímž váš dojem z něj ještě více posílí. Sestřička je taky velmi dobrá, hodná. Jediný puntíček dávám za to, že by provoz mohl být rychlejší, protože samozřejmě když se takhle pozorně, mile a zdlouhavě pan doktor věnuje všem, tak to někdy opravdu dost trvá, ale jinak doporučuji.

Milý,vstřícný a fundovaný lékař s velkým porozuměním pro starší pacienty.Květa

Konečně jsem našla lékaře ,který je nejen milý a vstřícný ,ale kde se cítím jako pacientka,které je věnována výborná péče a starostlivost o zdravotní stav.Milou sestřičku si taktéž nemohu vynachválit .Vřele doporučuji a panu doktorovi moc děkuji .Helena

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Je vždy profesionální, ale i lidský.
Sestřička je vlídná, milá, profesionál.
Doporočuji

Jsem velmi spokojený s péčí pana doktora, snaží se vyjít vstříc pacientům. Jeho sestřička je velmi snaživá a podle mého názoru se zajímá o pacienta a jeho zdraví. Když jsem absolvoval preventivní prohlídku, kde mi našli vyšší hodnoty cholesterolu a tuků, sestřička mi ochotně poradila ohledně správného stravování a životního stylu. A proto se neztotožňuji s přehnaně kritickými názory na sestřičku.