Francouzská 4, Plzeň, Plzeň
Všeobecný praktický lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo Bolest zad

Včera jsem jej měla na pohotovosti. Mám bolesti zad, který se v průběhu dne stupnovali. Byla jsem na odpolední a hodinu před koncem směny jsem to už nezvládla - rozhodla jsem se vyhledat pomoc. Pan doktor se mě hned ptal jakou mám směnu. Kdyz jsem řekla -tet- jeho odpověď byla , JE MI TO JASNÝ. Vůbec mně ne vyšetřil , jen řekl sestře ať mi píchne injekci . Z jeho chování bylo zřejmé že se jen chci ulejt z prace. Odcházela jsem s pocitem vyvrhele společnosti . Bolest vůbec nepolevila a zaplatila jsem 90 korun za to ponížení.

Umístění: Všeobecný praktický lékař Pacient

S panem doktorem jsem byla.spokojena,dokud jsem se z duvodu stehovani 120km daleko nezaregistroval jinam. Kdyz jsem chtela zpět,zabouchl mi dvere pred nosem,ač jsem měla prijed se domluvit. Podruhe jsem po nem chtela vypsat papir pro pojistovnu,jelikoz v té době po nehodě byl můj ošetřující lékař. Opět jsem tam jela,s dítětem a ani mě nenechal vstoupit do ordinace. Slysela jsem jen,že jsem bývalá pacientka a že mi to nevypise ač je to jeho povinnost. A kartu ma lékařka nema dodnes. Zamrzelo me jeho chovani.

Miroslav (8.1.2016)
Doktora jsem zažil na pohotovosti v noci, na pohotovosti na Slovanech, kde jsem byl s dcerou, která měla velké
dýchací potíže. Byl jsem překvapen jeho arogancí a nezájmem. Vůbec nám nepomohl. I ošetřující doktorka dcery byla překvapena jeho neprofesionalitou.

pan doktor je pokrytecký a v první řadě si hledí svých zájmů..navrhne pacientovi neschopenku a pak sám pojišťovně řekne, že je to neoprávněné jen aby si zachránil zadek. Co se týče odbornosti-slabý průměr