Smilova 306, Pardubice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Nikdy jsem si na pana doktora nemohla stěžovat, vždy mi vyšel vstříc, se vším mi poradil a vyslechl můj názor.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, kdykoli mi cokoli vysvětlí a dá tolik času, co potřebuje. Je to můj druhý gynekolog, od první doktorky jsem utekla, protože se na mě ani nepodívala a na dotazy neodpovídala a ještě přidávala velmi pohrdlivý výraz. Víc takových doktorů!!!!!!!!!

NEJLEPŠÍ !!

PŘIDÁM SVOJI ZKUŠENOST S PANEM DOKTOREM.KDYŽ JSEM BYLA TĚHOTNÁ A ŠLA NA ZÁTĚŽOVÉ TESTY NA CUKROVKU..MĚLA JSEM VĚTŠÍ HODNOTY.ŠLA JSEM DO DIA PORADNY V NEMOCNICI A PANÍ DR. MI IHNED DALA STŘÍLECÍ PERO S INZULÍNEM A GLUKOMETR NA MĚŘENÍ KRVE Z PRSTU. BYLA JSME V ŠOKU PROTOŽE MNE I VYSTRAŠILA,ŽE KDYBYCH INZULÍN NEMĚLA,MŮŽE SE MI NARODIT I MRTVÉ DÍTĚ..UBREČENÁ A ZOUFALÁ JSEM SE DOKODRCALA IHNED K PANU DR.STRÁNSKÉMU.SESTŘIČKA KDYŽ MNE VIDĚLA.VZALA MĚ PŘEDNOSTNĚ.
PAN DOKTOR SE PODÍVAL NA ZPRÁVU A ŘEKL MI NĚCO PRO MNE ŠOKUJÍCÍHO,ŽE NEVIDÍ VŮBEC NIJAK VYSOKÉ KREVNÍ TESTY.ŽE JE TO PODLE NĚJ V NORMÁLU A UŽ VŮBEC NE NA INZULÍN.UKLIDNIL MĚ A JÁ SI STRAŠLIVĚ ULEVILA.DOPORUČIL MI MĚŘIT SI KREV Z PRSTU TÝDEN.ZAPISOVAT HODNOTY A PAK JE TEDA NAHLÁSIT TÉ PANÍ DR.Z NEMOCNICE.UDĚLALA JSEM TO A KDYŽ MI PANÍ DOKTORKA ŘEKLA,ŽE JE TO V POŘÁDKU ,ŽE MÁM V INZULÍNU POKRAČOVAT JAKO DOSUD,ŘEKLA JSEM:PANÍ DOKTORKO,ALE TOHLE JSOU HODNOTY BEZ INZULÍNU JÁ SI HO NEPÍCHLA ANI JEDNOU..KOKTALA A DIVILA SE..A JÁ ŘEKLA SBOHEM..
PAN DOKTOR MI VYSVĚTLIL,ŽE INZULÍN BY SE MĚL NASAZOVAT AŽ PO DELŠÍCH TESTECH KDY JE TO NUTNÉ A NE PO JEDNOM ZÁTĚŽOVÉM TESTU.ŘEKL MI ,ŽE DALEKO VÍC NEŽ SNÍST VÍCE SLADKÉHO MI UBLIŽUJE TO JAK BREČÍM A STRESUJI SE KVŮLI JEDNÉ RÁDOBY ODBORNICI V DIA PORADNĚ.MUSÍM ŘÍCT ,ŽE JSEM SI TAK STRAŠNĚ ULEVILA A UŽ SE NIČEHO NEBÁLA.PORODILA JSEM HOLČIČKU 2780G 45CM A NE ŽÁDNÉHO OBRA JAK MI DR.PŘEDPOVÍDALA.
JEŠTĚ DODÁM,ŽE PŘED TĚHOTENSTVÍM JSEM PRODĚLALA LAPAROSKOPII,PROTOŽE MÁM ENDOMETRIOZU A KDYBY MĚ PAN DOKTOR NEOPEROVAL ASI BYCH MIMINKO ANI NEMĚLA..

U PANA DR.STRÁNSKÉHO JSEM BYLA VŽDY SPOKOJENÁ

Super

Zdeněk je skvělý člověk, se zdravým selským rozumem. Jako gynekolog je tím nejlepším specialistou ve svém oboru. Je na každém, jakého lékaře si vybere. Volbu má každý ve svých rukou. Nejjednodušší je kritizovat někoho za něco, čemu sám nerozumí a o čem nemá ani ponětí. To je českému národu velmi blízké.

V porovnání s doktorem Kučerou je to člověk na správném místě,nikdo není neomylný a alespoň se k pacientkám chová na úrovni a ne jako hovado,což se nedá říct o každém

Nevím jaký je to gynekolog,ale rozhodně je to lidský člověk,jsem těhotná,léčím se s gest diabetem,což způsobilo nízkou váhu miminka.Doporučil mi na všechny diety se okamžitě vykašlat,že jsem těhotná a ne nemocná.Psychycky i fyzicky mi velice pomohl,začala jsem normálně jíst a věřím,že to co říká o těhotenské cukrovce je pravda.Je to jenom týrání žen i těch nenarozených dětí.....

I já jsem před 8 lety rodila v Partusu, tenkrát mě tam doktor, který mě rodil (nechci jmenovat, ale MUDr. Stránský to nebyl) špatně zašil hráz a já se s tím půl roku trápila, než na to MUDr. Stránský přišel a opravil mi to. Na tehdejší dobu mi připadal velice pokrokový a jako doktor z jiného světa (myslím tím z jiného světa zdravotnictví - měl jiný přístup, než jsme u našich doktorů zvyklý). Už jsem u něj zůstala, nyní jsem podruhé těhotná - nemůžu říct, že by se ke mě choval špatně nebo snad něco zanedbával, ale přesto bych chtěla, aby se mi věnoval více - všechno se mnou probral - hlavně všechny ty testy, které mi dělají a které mě ještě čekají. Také mě zklamalo, že mi při ultrazvuku ani nenabídl, jestli se chci podívat na miminko - to mě hodně mrzelo, protože bych samozřejmě chtěla. Jen řekl, že je vše v pořádku, vytiskl si fotku a založil do desek.

Výborný lékař se zdravou dávkou empatie.Díky němu jsem ,po 5 potratech u jiného lékaře,mohla mít ještě další dvě děti a moc mě mrzelo,že jsem posledního syna nemoha porodit v Partusu.