Sam. ordinace PL - gynekologa
Smilova 306, Pardubice

Pan doktor mi hned pri vstupu do ordinace rekl ze dnes bude nerudny protoze je mu vedro a sveho slibu taky dostal. Z prvních dvou vet me okamzite diagnostikoval a nasadil lek, aniz by se nezeptal zda nemam nejake nemoci ci zdravotni problemy, ktere by mohly kontraidnikovat. Po nalehani me velice neochotne prohledl. Muj problem se svedenim smetl ze stolu, ze ho nema smysl jakkoli lecit, dokud se nevyresi problem jiny. Pribalovy letak pry nemaji cist pacienti ale doktoři. Odchazela jsem zmatena a nespokojena. Znovu uz k panu doktorovi nepujdu.

Dobrý den. Abych zhodnotil porod od pana doktora.... nevim zdali se špatně vyspal, ovšem po eticke stránce katastrofa. Co se tyce medicinske stranky tak kdyz opomenu to, ze nestihl provest nastrih i přes to, že o nem nekolikrat mluvil tak nakonec ženu i spatne sešil. Problémy se stehy, srostla pouze polovina. Z šestinedělí bude tak 10ti nedělí. Diky bohu že nebyly žádné velke komplikace u porodu jinak bych se obával ze by to nedopadlo dobře. Nyni budeme muset jit asi i na plastiku aby vše mohlo fungovat jak má. Doufam ze již nikdy nebudu mit tu čest ,,pana doktora'' potkat.

Dobrý den, k panu doktorovi jsem chodila celé těhotenství s druhým dítětem, když mi 14 dní před porodem řekl že jsem málo přibrala ( pouze 4 kg ) tehdy jsem vážila asi 88kg a že dítě bude opožděné a malé a nebude vážit víc jak 2,5 kg. Sami si určitě dokážete představit co to s nastávající maminkou udělá, probrečela jsem několik dní. Při další kontrole mi diagnostikoval tachikardii plodu, kdo nezná tak to jsou špatné ozvy plodu. Poslal mě do nemocnice a tam na mě koukali co tam jako dělám, že je vše v pořádku. Při ultrazvuku v nemocnici jsem se vyšetřujícího doktora ptala jestli dítě bude opravdu tak malé, on mě uklidnil a řekl, že bude vážit kolem 3 kg a měřit 48 cm. Za týden se mi narodila krásná dcera, která měřila 48 cm a vážila 3,05 kg. Teď jí je 6 roků a je velmi šikovná a zdravá.
K panu doktorovi jsem už po porodu nikdy nešla, děkuju tento zážitek mi stčil.

S panem doktorem jsem měla možnost elektronické komunikace, když se chtěl seznámit na internetové seznamce. Po vzájemné výměně názorů, jsem usoudila, že jeho ego poletuje někde v nestižných výšinách. Probrali jsme spolu témata vztahů mezi ženami a muži, ale i odborná témata. V některých medicínských otázkách mne překvapil jednoznačným názorem, že laik je vždycky blbec a jen doktor má pravdu. Kupodivu patent na rozum měl i při diskusi na téma ekonomiky, politiky, vzdělávání atd atd. To je zas tak trošku moje parketa, nicméně jeho argumentace se dá shrnout do jediného: JÁ JSEM CHLAP, TAK ROZUMÍM VŠEMU, VY JSTE ŽENSKÁ TAK DRŽTE H...... Reakce a názory některých přispěvatelů o lidském přístupu tohoto lékaře mi , odpusťte, přijdou jako sci-fi.

Nikdy jsem si na pana doktora nemohla stěžovat, vždy mi vyšel vstříc, se vším mi poradil a vyslechl můj názor.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, kdykoli mi cokoli vysvětlí a dá tolik času, co potřebuje. Je to můj druhý gynekolog, od první doktorky jsem utekla, protože se na mě ani nepodívala a na dotazy neodpovídala a ještě přidávala velmi pohrdlivý výraz. Víc takových doktorů!!!!!!!!!

Tento doktor podle ultrazvuku nepoznal, že jsem v 7. týdnu těhotenství, řekl, že "něco tam je", ať přijdu za tři týdny, že uvidíme. Po týdnu jsem skončila s krvácením a křečemi v břiše v pardubické nemocnici, kde ihned pouze podle testů poznali, že jsem těhotná. Bohužel jsem potratila. Následná rada tohoto doktora, ať počkám půl roku, aby se tělo vzpamatovalo byla bohužel také mimo. Po tomto zákroku stačí počkat šest týdnů a následně se lze pokoušet o těhotenství znovu. Když k tomu přidám aroganci, vysmívání se a odpovědi typu, na tohle nemám čas, najděte si to na internetu, musím zde napsat, že je to rozhodně ten nejhorší doktor, jakého jsem poznala a v žádném případě bych ho nikomu nedoporučila.

NEJLEPŠÍ !!

Ano souhlasím,pan doktor se k těhotenské cukrovce staví tak že je to jen trápení těhulek a nic jiného.Měla jsem jí v obou těhotenstvích,ani jednou jsen dietu nedržela,protože mi to pan doktor vymluvil.Když jsem to řekla diabetoložce málem sebou sekla a nadávala že pan doktor nejspíš vynechal nejméně jeden ročník medicíny a jestli chci tak mě bude posílat na UZ do nemocnice abych s ním neměla problém.Ale to je asi jediná pozitivní věc na panu doktorovi.U dalšího dítěte budu chodit na UZ do špitálu,pokud tento rádoby doktor bude ještě ordinovat.p

PŘIDÁM SVOJI ZKUŠENOST S PANEM DOKTOREM.KDYŽ JSEM BYLA TĚHOTNÁ A ŠLA NA ZÁTĚŽOVÉ TESTY NA CUKROVKU..MĚLA JSEM VĚTŠÍ HODNOTY.ŠLA JSEM DO DIA PORADNY V NEMOCNICI A PANÍ DR. MI IHNED DALA STŘÍLECÍ PERO S INZULÍNEM A GLUKOMETR NA MĚŘENÍ KRVE Z PRSTU. BYLA JSME V ŠOKU PROTOŽE MNE I VYSTRAŠILA,ŽE KDYBYCH INZULÍN NEMĚLA,MŮŽE SE MI NARODIT I MRTVÉ DÍTĚ..UBREČENÁ A ZOUFALÁ JSEM SE DOKODRCALA IHNED K PANU DR.STRÁNSKÉMU.SESTŘIČKA KDYŽ MNE VIDĚLA.VZALA MĚ PŘEDNOSTNĚ.
PAN DOKTOR SE PODÍVAL NA ZPRÁVU A ŘEKL MI NĚCO PRO MNE ŠOKUJÍCÍHO,ŽE NEVIDÍ VŮBEC NIJAK VYSOKÉ KREVNÍ TESTY.ŽE JE TO PODLE NĚJ V NORMÁLU A UŽ VŮBEC NE NA INZULÍN.UKLIDNIL MĚ A JÁ SI STRAŠLIVĚ ULEVILA.DOPORUČIL MI MĚŘIT SI KREV Z PRSTU TÝDEN.ZAPISOVAT HODNOTY A PAK JE TEDA NAHLÁSIT TÉ PANÍ DR.Z NEMOCNICE.UDĚLALA JSEM TO A KDYŽ MI PANÍ DOKTORKA ŘEKLA,ŽE JE TO V POŘÁDKU ,ŽE MÁM V INZULÍNU POKRAČOVAT JAKO DOSUD,ŘEKLA JSEM:PANÍ DOKTORKO,ALE TOHLE JSOU HODNOTY BEZ INZULÍNU JÁ SI HO NEPÍCHLA ANI JEDNOU..KOKTALA A DIVILA SE..A JÁ ŘEKLA SBOHEM..
PAN DOKTOR MI VYSVĚTLIL,ŽE INZULÍN BY SE MĚL NASAZOVAT AŽ PO DELŠÍCH TESTECH KDY JE TO NUTNÉ A NE PO JEDNOM ZÁTĚŽOVÉM TESTU.ŘEKL MI ,ŽE DALEKO VÍC NEŽ SNÍST VÍCE SLADKÉHO MI UBLIŽUJE TO JAK BREČÍM A STRESUJI SE KVŮLI JEDNÉ RÁDOBY ODBORNICI V DIA PORADNĚ.MUSÍM ŘÍCT ,ŽE JSEM SI TAK STRAŠNĚ ULEVILA A UŽ SE NIČEHO NEBÁLA.PORODILA JSEM HOLČIČKU 2780G 45CM A NE ŽÁDNÉHO OBRA JAK MI DR.PŘEDPOVÍDALA.
JEŠTĚ DODÁM,ŽE PŘED TĚHOTENSTVÍM JSEM PRODĚLALA LAPAROSKOPII,PROTOŽE MÁM ENDOMETRIOZU A KDYBY MĚ PAN DOKTOR NEOPEROVAL ASI BYCH MIMINKO ANI NEMĚLA..

U PANA DR.STRÁNSKÉHO JSEM BYLA VŽDY SPOKOJENÁ