MUDr.

Zdeněk Štěpánek

Ortoped

Kontaktní informace

• Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: dlouhodobé problémy s kolenem

K návštěvě MUDr. Štěpánka mě vedly dlouhodobé problémy s kolenem, které mi bránily v aktivním pohybu. Domluvili jsme se na atroskopickém vyšetření, při kterém byly odstraněny utržené části menisku. Mám 14 dní po operaci a noha funguje lépe než předtím. Pan doktor je skvělý operatér a profesionál. Karel Starý

• Zkušenosti a dovednosti

• Specializace: artroskopie, náhrady kolene a kyčle, sportovní medicína

Nemoci

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se tisíců lékařů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

1.5

• S
      Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: bolest v rameni

Od října mě trápí bolest ramene, nehledě na dvouměsíční objednací termín, mi pan doktor dal pouze injekci do ramene, kterou si nechal zaplatit. Ve Vinohradské nemocnici , kde jsem byla také, protože jsem bolest nemohla dále snášet a čekat do ledna, mi injekci dali také a nic za ní nechtěli. Dále jsem si u pana doktora připadala jako žákyňka na zdrávce a ne pacient. Jeho arogantní otázky typu ,,vysvětlete mi co je to zánět,, mě braly dech. Já jsem pacient a ne doktor. Místo toho aby mi pomohl, mě akorát ztrapnil a já vypadla jako cukrář. Rozhodně mě tam už nikdy neuvidí a všem doporučuji, pokud chcete pomoci a ne odcházet ještě víc vystresovaní a bez pomoci - najděte si jiného lékaře.

• Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: dlouhodobé problémy s kolenem

• S

Pan doktor vubec nema zajem cloveka vylecit - klidne vas odesle pryc, ac mate zavazny problem, ale jemu je to uplne jedno - jeho problem to prece neni, ze? Navic pusobi neprijemne a arogantne. Prisla jsem k nemu s akutnim problemem a on me ani neposlal na rentgen a ridil se namisto toho dva roky starym snimkem, jeste k tomu druhe koncetiny? Nejradeji leci na dalku, kdyz uz se musi cloveka dotknout, tak velmi opatrne a hlavne si hned vydezinfikovat ruce... Opravdu nechapu, proc takovy clovek dela doktora...

• D

Byl jsem u pana doktora už třikrát. Ani jednou mi nepomohl. Naposled jsem ho navštívil kvůli kontrole zápěstí po autonehodě. Bolest byla nepříjemná, vystřelovala do šlach, v noci mě i několikrát vzbudila. Pan doktor ani nevstal od stolu. Když jsem se mu snažil bolest specifikovat, nic neřekl, ani se na ruku nepodíval a řekl, ať to něčím mažu. To vím i bez něj...

• Byla jsem u pana doktora Stepanka asi dvakrat s bolesti zad a SI skloubeni. Udelal mi rentgen a rekl, ze mirna artroza je v mem veku normalni (25 let). Pokud me boli zada, tak holt budu brat obcas 2 tydny ibalgin. Pozdeji jsem sla na vysetreni na revmatologii a stanovili mi autoimunitni onemocneneni.
      Proto pana doktoro absolutne nedoporucuji!

• T

Přišel jsem k panu doktorovi Štěpánkovi na vyšetření po úraze s bolestivými následky. Vyšetřil mě z dvou metrové vzdálenosti, letmým pohledem. Když jsem se začal zajímat, proč mám ty bolestivé následky a co je jejich příčinou, tak mi pan doktor nedokázal odborně odpovědět. Místo toho mi dal najevo, že se o tyhle věci nemám vůbec starat, prostě měl jsem úraz, tak to bolí. Nenechal jsem se odbýt, načež mi pan doktor odpověděl, že ho nezajímají nějaké mé domněnky a nakonec jsem se o svém zdravotním problému nedověděl prakticky nic.

• Na prvni pohled seriozni lekar, bohuzel dale sama klišé. Na bolava zada mi ani nesahnul, stacilo ze jsem se predklonila a hned mel hotovo. "Sestri, reknete pani ze vas po porodu taky bolela zada. Vezmete si paralen." Na moji otazku co delat pokud se mi to blokne coz uz se mi nekolikrat stalo jsem byla poucena, ze to nemam resit dokud se to nestane. Na otazku co kdyz nevstanu a ze uz se mi to stalo se mi dostalo chlacholiveho ujisteni "nakonec jste ale vstala,vidte". Takze velke zklamani.

• E

moc sympatický a vtipný doktor, komunikuje s pacientem, řeší s ním problém, bere v potaz všechny problémy :)