Zdeněk Rod, pediatr Humpolec

MUDr. Zdeněk Rod

Pediatr Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 389, Humpolec
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
26 názorů

K
Ověřeny pacient

Pan Doktor Rod je úžasný a především je to doktor s velkým D! A to hlavně díky jeho odbornými znalostem, kdy předčí mnohé specialisty(můžu potvrdit několikero případů z vlastní zkušenosti!), ale také díky jeho neskutečnému přístupu k dětem a hl. rodičům! S takovým přístupem jsem se nikde nesetkala a že jsme doposud prošli několika nemocnicemi! Mnohokrát nám velice pomohl i mimo všední den! Takže maminky pokud se u něj chcete zaregistrovat, je opravdu potřeba se nahlásit už na počátku těhotenství!


P
Ověřeny pacient

Moje dvouletá vnučka měla 40 horečky, pan doktor ji ve 13,00 hod. odmítl ošetřit, máme si počkat do 17,00 hod. na pohotovost a jet z Humpolce do Pelhřimova. Nezodpovědný lékař. Dětská lékařka paní Bláhová neměla s ošetřením vnučky problém.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Pan doktor si zřejmě nevidí do úst. A to z důvodu kdy má žena byla ještě těhotná ( 2,5 měsíce před porodem) nám pan doktor řekl, že nové pacienty nebere, že nemá místo. A v době kdy už našemu dítku bylo 14 dní a my opět zkoušeli možnost přejít k panu doktorovi, tak nám bylo zděleno, že se maminka měla ucházet o místo ještě v době těhotenství (cca 3 měsíce před porodem). Jinak jako odborník to bude kvalitní, žel asi dosti náladový...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Vzácný člověk a vzácná osobnost. Moje děti ho mají moc rádi. Sestřička je také super. Nikdy jsme neměli problém :-) a to jsme tam dost často :-)


Ověřeny pacient

Nejlepší dětský doktor jakého jsem kdy zažil.K dětem má úžasný přístup,k nám rodičům se chová přívětivě a je připraven kdykoliv poradit nebo pomoct.To slovíčko "kdykoliv" musim vyzdvihnout.Není problém mu zavolat třeba o půlnoci,aby poradil nebo pomohl.Nikdy a nikde jsem podobný přístup neviděl ba ani o něm neslyšel.Máme u něj své dvě děti a neměnil bych ani za zlaté prase...


Pan doktor je velice svědomitý ochotný a s dětmi jedná velice pěkně.Na jeho léčbu a rady nedám dopustit.


Nejlepsi, nejuzasnejsi - ma vsechny nej!!!!


Moc hodný a pečliví PAN DOKTOR ROD mohla jsem zavolat kdykoliv, přijít s čím koliv a doktor nám vždy pomohl a poradil pro nás je pan doktor jednička a k mému synovi je opravdu moc hodný jsme rádi že jsme ho poznali.


Rozhodli jsme se od pana doktora odejit, hledame si nahradu. Nelibi se nam jeho pristup k nam, coby starostlivym rodicum maleho miminka. Vse zvelicujeme, uz se pomalu bojime na neco zeptat, pry moc sledujeme internet, coz tedy vubec neni pravda, nevim kde na to prisel. Vystupuje jako panbuh, ale etika a lidsky pristup nejen k diteti, ale i k rodicum, je mu cizi. Nevim jak by se zachoval v pripade nejakeho zdravotniho problemu, uz mu proste neverime.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Na sto procent,perfekní doktor:).Moje děti ho mají moc rádi a já také.Fojktová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti