Dermatovenerologie
Řachova 486, Roztoky

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologie Jiný

Já bohužel nemohu doporučit. Do ordinace jsem šla se svěděním pokožky hlavy, nejdřív jsem dostala přednášku zavánějící konspirační teorií (vůbec se netýkala tématu) a pak se mi pan doktor lupou zběžně podíval na pěšinku hlavy a řekl, že tam nic není, že to je psychické a že mě na to naučí nějaké mentální cvičení. Další kožní lékař ihned diagnostikoval vši. Nemám problém s alternativními způsoby léčby, ale musí být na místě.

Nejlepší kožní lékař jakého znám ! mohu jen, a jen doporučit ! víc takových lékařů, a hned by bylo na světě krásněji :)

Velice pozorný lékař. Doporučuji

Svérázný, ale milý člověk, vynikající odborník, který vidí kožní problémy v souvislostech. Léčí a uzdravuje, není jen předepisovatelem léků...

Pan doktor je jedinečný kožní lékař a velmi milý člověk. Podařilo se mu vyléčit mé obtížné kožní ekzémy, přestože jiný kožní lékař byl názoru, že mé kožní onemocnění bude velmi špatně léčitelné. Pana doktora Preclíka mohu vřele doporučit.

Nejlepší kožař co znám....

Vzdy mi moc pomohl. Dekuji

odborník a velmi příjemný a pečlivý lékař