Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Bieblova 6, Praha
Ordinace psychologie a psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Po telefonické domluvě je možno domluvit setkání v mé ordinaci do 24 hod., resp. někdy i bezprostředně během několika hodin. V případně výrazné krize ...

C

Jsem dlouholetá pacientka pana doktora a chci mu touto cestou poděkovat. Pan doktor mě opakovaně podpořil v krizových životních situacích. Je to moudrý lékař s velkou mírou empatie. Velice oceňuji správnost jeho predikcí a postupů a také možnost bezprostřední telefonické konzultace i mimo pracovní dobu a o víkendech. Mohu jen doporučit všem, kteří si nevědí rady se svými problémy. Lenka K.

Po ztrátě zaměstnání a rozchodu s partnerkou jsem začal navštěvovat pana doktora po dobu několika měsíců. Díky jeho laskavému a přitom profesionálnímu přístupu jsem začal zase normálně fungovat. Kdyby mi nepomohl on, kdoví, jak bych skončil. Děkuji.

Svou tetu jsem přivedl k PhDr. Petrželkovi na doporučení známého, protože o sebe úplně přestala dbát a byl jsem jediný z rodiny, kdo se s ní nepřestal stýkat a měl odvahu k ní přijít do neskutečného nepořádku.
Teta se díky PhDr. Petrželkovi neuvěřitelně zlepšila, uklízí si, pere, vaří a venčí psa, dbá o svoji hygienu, dokonce 2x denně si čistí zuby. Rodina je spokojená, že se tam teď k ní dá přijet na návštěvu. Doba 3 měsíce a začala opět fungovat sama od sebe. Vůbec nechápe, proč to předtím nedělala.

Pan doktor je výborný, moudrý a umí pomoci.Dodnes z jeho rad čerpám a jeho přístup mi sedl.

Úvodem bych rád napsal, že jsem pana doktora začal navštěvovat asi před deseti lety. Důvodem bylo mé celkové zhroucení pár měsíců před maturitou způsobené celkovým fyzickým a psychickým vyčerpáním, které vedlo k internaci Centra Krizové Intervence. Do té doby jsem byl normální, možná trochu živější chlapec a proto bylo pro celou mojí rodinu moje zhroucení překvapením.
Lidé mají většinou představu že přijdou k psychologovi, lehnou si na postel a poté co řeknou své představy a co cítí, doktor jim řekne pár otřepaných frází a sezení končí. Štěstí že to tak u pana doktora není.Dodnes si pamatuju na to, jak sem se poprvé posadil a zatímco se mnou bylo jinde jednáno jako s bláznem, pan Petrželka mi nabídl čaj, provedl pár písemných testů a začal se mnou bavit o mých skutečných pocitech a - co je nejdůležitější - jednal se mnou jako s člověkem. S člověkem, který má problém. A který se může vyřešit, aniž by o tom kromě mé rodiny každý věděl a já s tím měl pak mnohem větší potíže.
Ano, možná nenosí bílý plášť a nechrlí ze sebe jednu chytrou učebnici za druhou. Ale pokud je tohle poslední co u svého lékaře hledáte a jde Vám hlavně o to cítit se lépe, vážit si sebe sama a naučit se pracovat se svým strachem, bolestí a podobnými démony, pak mohu pana Petrželku jedině doporučit.
Pepík D

O

Umí pomoct si myslím. Jeho svérázné metody mi rozhodně nevadí. Na žvanění zoufalců nedejte :)

Děkuji Doktůrku. Moc jste mi pomohl. Ať žije babské, jidášovo a jiné ucho !!! Uši jsou zkrátka důležité. Člověk by měl občas poslouchat. Přeji hodně úspéchú v osobním i pracovním životě. Fun tomas......

zaražejí mě tu názory tich lidí co tu píší,že je pan psycholog nejhorší,zamyslete se,a jestli pan doktor napsal posudek,že má pán homosexuální sklony,tak asi ví o čem mluví,no jo ono je jednodušší zajít si za známou psycholožkou a nechat si napsat nějaký lejstro,to umí každej druhej,když má známé lékaře,a alkoholickej deníček-tak kurva nechlastej a nemusíš ho psát...Vy asi nepotřebujete pomoc pana psychologa,nýbrž rovnou psychiatra,ste sprostý a jak říká paní níže urážet je moderní a vy abyste nechyběli,je mi z vás zle...

Pan doktor razí heslo: Okamžitá pomoc-nejlepší pomoc. Mně velmi pomohl a poradil, jak se chovat k již dospělé nezdárné dceři. Stručně a racionálně, to jsem v tu chvíli potřebovala. Až potom přišla na řadu psychoterapie. Za sebe mohu pana doktora jen doporučit.

Vynikající psycholog.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore. Chci se zeptat, chtěl bych u vás provádět terapie a naučit se ovládat uzkosti a myslet pozitivně, Vystřídal jsem mnoho psychiatrů, co mi dávají jen prášky a nic jiného, já už chci být bez prášků. Chci se vylecit psychicky ne to pořád překrývat. Děkuji

Vážený kliente,
    prosím zavolejte mi na můj tel. , který najdete asi na googlu apod. abychom si mohli domluvit setkání. V odpovědi na známý lékař prý nesmím uvést ani tel., ani mailovou adresu Srdečný pozdrav Z. Petrželka

PhDr. Zdeněk Petrželka