Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Bieblova 6, Praha
Ordinace psychologie a psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Po telefonické domluvě je možno domluvit setkání v mé ordinaci do 24 hod., resp. někdy i bezprostředně během několika hodin. V případně výrazné krize ...

Umístění: Ordinace psychologie a psychoterapie vztahy

Dvě zkušenosti s panem doktorem a stačilo mně to. Pan doktor je jako kdyby nebyl z tohoto světa. Co mi řekl minule, tak na druhém setkání popřel, plete si své pacienty. Přes svoji prvotní vstřícnost působil nerudně a nervózně a po čtvrt hodině sezení jsem už netrpělivě odečítala minuty a čekala až odejdu z ordinace. Četla jsem tu starší recenze, které jsou pochvalné, pan doktor se za ty roky asi změnil. Podle mě k horšímu a chyběl mi pocit, že se pan doktor umí vcítit do mého problému, budu hledat psychologa s větší empatií k problémům pacienta. Z ordinace jsem odcházela rozhozená a v horším stavu, než když jsem tam šla.

Chodila jsem k panu doktorovi Petrželkovi několik let a hodně mi pomohl. Je pravda, že mluví i o sobě, ale mě to nevadilo a přesto mi pomohl. Neměl by tolik mluvit o ostatních pacientech, ale na druhou stranu, kdyby jenom mlčel a koukal na mě nebo do vzduchu bez zájmu,taky by mě to netěšilo a pomlky nemám ráda. Ty u něj nebyly možné. Pomohlo mi právě to,jak mluvil i o ostatních problémech a o svých a tím jsem si uvědomila, že nejsem jediná se svými problémy. Byla to jeho metoda. Odcházela jsem z ordinace většinou s dobrým pocitem, který několik dní přetrvával a plna energie. Mohu ho jenom doporučit. I když je pravda, že každému vyhovuje něco jiného. Byla s ním i legrace a snažil se mi pomoct a to ho dělá dobrým psychologem i člověkem.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore. Chci se zeptat, chtěl bych u vás provádět terapie a naučit se ovládat uzkosti a myslet pozitivně, Vystřídal jsem mnoho psychiatrů, co mi dávají jen prášky a nic jiného, já už chci být bez prášků. Chci se vylecit psychicky ne to pořád překrývat. Děkuji

Vážený kliente,
    prosím zavolejte mi na můj tel. , který najdete asi na googlu apod. abychom si mohli domluvit setkání. V odpovědi na známý lékař prý nesmím uvést ani tel., ani mailovou adresu Srdečný pozdrav Z. Petrželka

PhDr. Zdeněk Petrželka