Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Bieblova 6, Praha
Ordinace psychologie a psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Po telefonické domluvě je možno domluvit setkání v mé ordinaci do 24 hod., resp. někdy i bezprostředně během několika hodin. V případně výrazné krize ...

Umístění: Ordinace psychologie a psychoterapie partnerské vztahy

Pan doktor Petrželka je poněkud urputný v názorech, když mu oponujete, tak je podrážděný a dává to najevo. Svůj názor k vašemu problému příliš nevysvětlí, tak se může stát, že z ordinace odejdete rozpačití s pocitem zkusit ještě konzultaci s jiným psychologem pro srovnání. V recenzích lidé píší o tom, že pan doktor mluví o svém životě, to je pravda, ale mluví k věci. Kdo chce k debatám vstřícnějšího psychologa, který vaši věc rozebere dopodrobna, abyste ji pochopili a třeba změnili svůj postoj, měl by se poohlédnout po jiném. Pan doktor neustále koukal na hodiny při moji návštěvě, což také nedělá dobrý dojem a přišla jsem si tam jak na běžícím pásu"

ano, pan psycholog je příliš upovídaný, byla jsem u něj 3x a pokaždé jsem stihla říci dohromady tak dvě věty... takže to byla jen ztráta času, nemohu doporučit

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore. Chci se zeptat, chtěl bych u vás provádět terapie a naučit se ovládat uzkosti a myslet pozitivně, Vystřídal jsem mnoho psychiatrů, co mi dávají jen prášky a nic jiného, já už chci být bez prášků. Chci se vylecit psychicky ne to pořád překrývat. Děkuji

Vážený kliente,
    prosím zavolejte mi na můj tel. , který najdete asi na googlu apod. abychom si mohli domluvit setkání. V odpovědi na známý lékař prý nesmím uvést ani tel., ani mailovou adresu Srdečný pozdrav Z. Petrželka

PhDr. Zdeněk Petrželka